Jediná 100% fungující kúra pro vaše tělo. Asi vás překvapí, co to je!

Pokud chcete, abyste vypadali a cítili se zdravější, pak jistě tušíte, že přírodní prostředky jsou tou nejlepší volbou. Rozhodně ale není třeba nanášet si je na obličej nebo na tělo. Nejzdravější totiž je, když se pohybujete ve zdravém prostředí, zdravě jíte, dýcháte a cítíte se v pohodě. Kde takovou kúru ideálně absolvovat?

img

Jak očistit své tělo 

Své tělo nejlépe pročistíte během pobytu u moře. Letní dovolená je pro tělo učiněným zázrakem. Koupel v moři má blahodárné účinky na vaši kůži, vlasy i orgány. Mořská voda působí antibakteriálně na kůži, dezinfikuje ji a napomáhá léčení ranek nebo ekzémů. Vzduch je nasycený minerály a má vysoký obsah vlhkosti, díky tomu pročišťuje plíce a obnovuje tkáně. Pomáhá tak také, pokud máte astma nebo silnější alergie na pyl. Kromě toho dokáže pomoci i při bolestech kloubů, revmatických potížích nebo zánětlivých onemocněních. 

Chcete se cítit zdravější? Největší pohoda na vás čeká v příjemných hotelech v Chorvatsku! 

img

Svůj podíl na pročištění celého těla má u moře také zdravá strava. Horké teploty způsobují, že má člověk chuť spíš na lehčí a zdravější jídla. A strava středomořských zemí je tomu uzpůsobená. V jihoevropských státech roste ta nejúžasnější zelenina a ovoce, které jsou díky slunci a příjemným podnebným podmínkám šťavnatější a sladší než jinde. Stejně tak se na jihu daří chovatelství dobytka, které má dostatek zeleně pro pastvu. Díky tomu můžete v Řecku, v Bulharsku nebo v Chorvatsku ochutnat kvalitní maso, lahodné mléčné výrobky nebo sýry. Kvalitní suroviny jsou základem každého dobrého jídla a na jižním pobřeží nebudete vědět, co dřív ochutnat! Navíc se nemusíte omezovat jen na hotelovou stravu, klidně můžete využít možnosti nakoupit si vlastní suroviny a udělat si piknik na pláži. Třeba ceny potravin v Chorvatsku jsou jedny z nejlepších v evropských dovolenkových destinacích.

img

Jak očistit svou duši 

Kúra pro vaše tělo by se neměla zaměřovat jen na vaši tělesnou schránku. Nemoci duše mohou našemu zdraví škodit stejně jako nemoci těla. Dovolená u moře by proto měla být také očistou pro vaši duši. Představte si pohled na své nohy v písku, jemný vánek přicházející od moře a slunce hřející na tvářích. To jsou pocity, které vám pomohou cítit se lépe. Z chemického hlediska v těchto chvílích doplňujete vitamín D, mořská voda s obsahem lithia a bromu přirozeně uklidňuje vaše tělo, zklidňuje podrážděné svaly a vyvolává pocit pohody. Tak dokáže zklidnit vaši mysl a snížit hladinu stresu. Díky tomu budete skvěle spát a vrátíte se z dovolené s nově nabytou silou. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.


Mohlo by vás také zajímat


DOPORUČUJEME
Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Životní styl

Cyklistická sezóna je v plném proudu. Pokud jste se však rozhodli osedlat své kolo, abyste ještě vylepšili svou formu do plavek, možná vás bude zajímat, jestli je jízda na kole na hubnutí to pravé. Nebo bude nutné k rychlejšímu shození nadbytečných kil obout spíše tenisky a začít pravidelně běhat?

NOVÉ
Jak kombinovat bílé sandály s jinými druhy oblečení?

Jak kombinovat bílé sandály s jinými druhy oblečení?

Životní styl komerční článek

Jestliže chcete jít letos tzv. s dobou, zařaďte do svého šatníku i pohodlné bílé sandály. Pokud nevíte, jak je kombinovat s dalším oblečením, nezoufejte! My vám to totiž na následujících řádcích prozradíme. S dámskými sněhovými balerínami se díky tomu letos blýsknete na sváteční i na volnočasové akci. Čtěte a inspirujte se.TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.