Krabičková dieta po vzoru celebrit funguje, v naší redakci vyzkoušeno na vlastní kůži

Diety se na nás valí z všech stran, z televize, z časopisů, z internetu, řeší je naši kamarádi i známí.

Všude slyším jen samé kilojouly, kilokalorie, poměr tuků, cukrů a bílkovin a už mi z toho jde hlava kolem. Kdo se v tom všem má vyznat?! Nicméně diety se samozřejmě řeší i v naší redakci, každý den píšeme o tom, která z celebrit kolik zhubla po jaké či onaké dietě. Jelikož i pro mě je toto téma nyní aktuální, protože po porodu nikdo nevypadá jako topmodelka z Vogue, rozhodla jsem se, že po vzoru celebrit jednu z jejich oblíbených diet také vyzkouším. Z mého pohledu jsem zvolila nejmenší zlo a to krabičkovou dietu. Světe div se, i mě se podařilo zázračně zhubnout.

Ne, že bych byla úplným odpůrcem diet, ale přiznám se, že hubnoucím pilulkám a koktejlům úplně nedůvěřuji. Jednoho dne jsem četla o dietních praktikách, které na sobě uplatňuje Jennifer Aniston a řekla jsem si, jdu do toho. Nejedná se totiž o žádnou chemii, ale o klasickou zdravou stravu, řeč je o krabičkové dietě. Na základě referencí od mých známých i od našich známých celebrit jako jsou Marta Jandová, Jitka Nováčková nebo Agáta Hanychová, jsem si k testování vybrala společnost DIETAVKRABICCE.CZ

Můj první týden 

Člověk se musí rozkoukat a po večerech zamáčknout slzu, na vašem konferenčním stolku už totiž nenajdete plnou mísu Pringles brambůrků, přičemž jste se při jejich konzumaci uklidňovali tím, že přece celý večer posilujete, ono takhle natáhnout stokrát za večer ruku z gauče až do mísy, to přece také dá vašemu bicáku zabrat. Teď se musíte smířit s večery, kdy místo Pringles brambůrků na vás z konferenčního stolku divně kouká červená paprika, kvůli které se vám vůbec posilovat nechce. Pokud máte totiž po večerech hlad, povolena je pouze zelenina či bílý jogurt. Nicméně se složením a chutností denního menu krabičkové diety jsem překvapivě mile spokojena. Kurýr mi každý den doveze tašku s celodenním menu, která obsahuje 5 jídel. Snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři. Velikost porcí, jsou naprosto dostačující, což mě také mile překvapilo, pod pojmem dieta jsem si totiž vždy představovala hladovějící modelky, jejichž celodenní přísun živin sestává z vody a jednoho sucharu. 

 Můj druhý týden 

Začínám se cítit opravdu lépe, bude to hlavně tím, že moje osobní váha, svého času moje nepřítelkyně, se rozhodla mi za mé snažení udělat radost a to hned první den z druhého týdne, moje první kilo je dole, hurá. 

Můj třetí týden 

Tento týden si opravdu pochutnávám. Netušila jsem, že dieta může být tak lahodná, moje chuťové buňky si vesele zpívají. Špenátová polévka s lososem, Italské houbové rizoto s parmezánem, Tiramisu FIT aj. A další dvě kila jsou dole, co víc si přát. 

Můj čtvrtý poslední vítězný týden 

Moje měsíční očista se pomalu blíží ke konci a já se nepoznávám, v hlavě mi totiž běhají myšlenky, zda se mi nakonec po tom, co jsem rok odkládala, nebude stýskat. Krabičková dieta je hrozně pohodlná forma stravování, navíc zdravého a jako bonus i chutného. Poměry výživových denních hodnot v menu jsou přesně správně sestaveny nutričním poradcem, což laik jako jsem já, bohužel neumí. Doma bych si jí tedy sice připravovat mohla, ale kromě spousty stráveného času, který nemám, by krabičková dieta neměla ten správný efekt. Moje osobní váha na mě nevěřícně zírá, mám dole neuvěřitelné čtyři kila za měsíc krabičkové diety. V tuto chvílí mi do mé ideální váhy zbývají už pouze tři kila a tak si říkám, že s DIETAVKRABICCE.CZ uzavřu svůj další osobní dietní kontrakt.

Pojďte do toho se mnou 

Telefonáty mým kamarádům a známým, kteří také plánují zahájit hubnoucí proces, vyplývající z mého dietního nadšení neberou konce a už jsem se setkala s mnoha názory, ale musím se pochlubit, mé argumenty je vždy ubily a většinu z nich jsem přesvědčila, aby tento „elixír“ také vyzkoušeli. Jeden z názorů byl např. to, že se mému kamarádovi tato služba zdála finančně náročná. Zeptala jsem se ho, ať mi prozradí, jak přes den jí a kolik peněz za to utratí. Začalo to snídaní v Costa Coffe za 120 Kč, pokračovalo přes oběd v Potrefené Huse za 150 Kč a končilo večeří od manželky, která průměrně vychází na 100 Kč. Podtrženo sečteno, nezdravé denní stravovaní mého kamaráda vychází na 370 Kč. Proč nezdravé? Zcela vynechává svačiny, ovoce a zeleninu. Aniž by se totiž zamyslel a spočítal si své stávající náklady, přišla mu cena za měsíční stravování s DIETAVKRABICCE.CZ příliš vysoká. Nejen, že je krabičková dieta méně finančně náročná oproti stávajícím nákladům, ale zároveň obsahuje velké množství kvalitních surovin, jako jsou ryby, nejrůznější druhy mas, zeleniny, ovoce atd. Nakonec do toho šel, za mé doporučení mi děkuje a já mám alespoň parťáka, se kterým si můžeme sdělovat dojmy z naší cesty za štěstím a krásnou postavou. 

Jak to tedy celé funguje? 

,,Máte na výběr si krabičkovou dietu objednat na jeden den, na týden či na měsíc nebo i delší časové období. Je možné samozřejmě dle požadavků některé dny či týdny vynechávat či přesouvat např. po dobu dovolených apod. Cenově vychází krabičková dieta průměrně na 250Kč/den. Jídelníčky jsou sestaveny naším nutričním poradcem“, popisuje fungování stravovacích programů DIETAVKRABICCE.CZ jednatelka společnosti Lucie Pechová. 

"Každý náš klient si může určit, zda si krabičkovou dietu nechá každý den dovézt nebo si jí může osobně vyzvedávat zdarma či za malý poplatek na našich odběrných místech po celé Praze a v Říčanech u Prahy. Tyto dvě možnosti odběru lze také různě kombinovat. Klient od nás tedy obdrží každý den tašku s čerstvou stravou na celý den, která obsahuje pět jídel: snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři. Výsledky klientů jsou opravdu výborné, jejich pozitivní ohlasy nás velice těší," dodává Lucie Pechová. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Přejídáte se? Riskujete zdravotní potíže

Přejídáte se? Riskujete zdravotní potíže

Životní styl komerční článek

Časté přejídání není úhlavním nepřítelem pouze pro vaši postavu, ale také pro vaše zdraví!

NOVÉ
Těšíte se na léto? Zkraťte si dlouhé čekání s voňavými novinkami!

Těšíte se na léto? Zkraťte si dlouhé čekání s voňavými novinkami!

Kosmetika

Objevujte nové země, navštivte historická města, nebo se jen vydejte na jarní procházku rozkvetlým ovocným sadem či květinovou zahrádkou. Probuďte v sobě správnou letní náladu s pomocí zbrusu nových vůní od světových značek. Představujeme vám nejoblíbenější novinky letošního roku.TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.