Objevte sílu Q10 a zredukujte vrásky během 4 týdnů

Bojujte aktivně proti vráskám, stárnutí pleti i pokožky s koenzymem Q10. Jeho účinky teď můžete otestovat s výrobky nejúčinnější řady NIVEA Q10 POWER, které můžete vyhrát!

Zázračný koenzym Q10 

zoom

O kouzelné ingredienci všech anti-aging přípravků už jste určitě slyšela. Koenzym Q10 (často jen Q10) přispívá k funkčnosti všech buněk v těle. Je nezbytný při tvorbě buněčné energie v mitochondriích. Navíc jako antioxidant působí proti volným radikálům, což jsou látky, které urychlují stárnutí pleti a poškozují buňky. Q10 najdete i v buněčných membránách a lipidech na povrchu pokožky, kde také plní důležitou funkci antioxidantu a chrání před poškozením pokožky UV zářením. 

20leté hledání dokonalého receptu 

Americký vědec Frederick L. Crane objevil koenzym Q10 v roce 1957. Několik dalších desetiletí ovšem trvalo, než chemici zjistili, jakou roli hraje koenzym v buněčných procesech. Vědci společnosti Beiersdorf (stojící za známou značkou NIVEA) byli mezi prvními, kteří zkoumali účinky Q10 na pokožku, od roku 1998 jej pak začali používat ve výrobcích kosmetické péče. K oslavě 20. narozenin řady NIVEA Q10 přichází kosmetická značka s nejúčinnějším složením v podobě Q10 POWER. 

Redukce vrásek za 4 týdny 

NIVEA Q10 POWER pomáhá bojovat proti vráskám a stárnutí obličeje. Základem vaší denní péče bude zpevňující denní krém proti vráskám. Efektivně bojuje proti linkám a vráskám a vaši pleť zanechá viditelně pevnější. Ochranný faktor 15 nebo 30 a UVA/UVB ochrana pomáhají chránit pleť před slunečním zářením. Denní krém doplňte nočním krémem, jehož pečující složení intenzivně regeneruje buňky během vašeho spánku. TIP: Vyzkoušejte 10denní intenzivní péči v podobě Koenzymové kúry Q10 POWER s nejvyšší koncentrací kreatinu z celé řady. Aplikujte pod denní nebo noční krém. 

Vyhrajte balíček NIVEA Q10 POWER 

Bezkonkurenční účinky vylepšené řady teď můžete vyzkoušet na vlastní kůži – navíc zdarma. Stačí se zapojit do soutěže, ve které pomocí pětihvězdičkové stupnice hodnotíte motivační citáty o ženské síle. Každý den NIVEA vylosuje deset výherkyň, které získají balíček. Čím více citátů ohodnotíte, tím vyšší je vaše šance na výhru! Také je můžete snadno sdílet na svůj facebookový profil a zapojit do hry i svoje kamarádky.  Komentáře

romsne
Určitě vyzkouším.
Žakuja
Mám doma. Sice jen noční, ale mohu ho pochválit. Nejenže opravdu funguje, ne hned, musíte si počkat pár týdnů! Ale čekání opravdu stojí za to. Navíc i hydratuje. Používám i na krk
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.


Mohlo by vás také zajímat


TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.NOVÉ
Kam vyrazit na exotickou dovolenou? Na Maledivy, Mauricius nebo Seychely

Kam vyrazit na exotickou dovolenou? Na Maledivy, Mauricius nebo Seychely

Životní styl komerční článek

Dovolenou ještě sice naplánovanou nemáte, ale máte jasno v tom, že chcete vyrazit za pořádnou exotikou. V tomto případě zapomeňte na klasické dovolenkové země a volte Maledivy, Mauricius nebo Seychely. Jak si ale mezi těmito třemi destinacemi vybrat tu pravou?