Omlazení nitěmi a vlastní krví

Současným hitem estetické medicíny je omlazení obličeje pomocí vstřebatelných nití.

Tato mini invazivní metoda v kombinaci s výplněmi či další moderní metodou – plasmaterapií, nahrazuje velmi úspěšně skalpel. 

„Niťovou terapií jsme schopni tvarovat kontury obličeje, pozvednout ústní koutky, obočí i tváře, vyplnit vrásky obličeje a taktéž provést lifting krku, povadlého poprsí, valů paží, zadečku a stehen“, říká MUDr. Petra Moravcová z Perfect Clinic a dodává, že ovšem musí být splněna indikační kritéria, což nebývá u každého. U příliš tenkého podkoží může nit prosvítat, její zoubky se nemají kam uchytit a výsledek nemusí být pro klienta ani provádějícího lékaře uspokojivý. 

img

perfectclinic.cz

3D NITĚ 

Vstřebatelné kanylové 3D nitě se zavádějí do kůže pomocí kanyl pouze z drobných vpichů, jež se pomocí lokálního anestetika znecitliví. Vše je tedy bezbolestné a mikroskopickém provedení. „ Použité množství nití je individuální, nicméně nejde již o desítky, jak tomu bývalo u starších mesonití, ale jedná se v průměru o 5-10 nití do jedné poloviny obličeje. Konkrétní počet závisí na ošetřované lokalitě a požadovaném efektu“, vysvětluje doktorka Moravcová. 3D nitě si lékařka pochvaluje i proto, že je při jejich aplikaci mnohem menší riziko vzniku otoků a modřin. Princip působení nitě není jen a pouze liftující a podpůrný účinek, ale stimuluje současně i tvorbu kolagenu a tudíž i po vstřebání nitě samotné liftující efekt přetrvá. Více o zákroku zde

PLASMATERAPIE 

Jde o vysoce účinnou metodu regenerace a rejuvenace pleti pomocí krevní plazmy obohacené o krevní destičky. Slouží hlavně ke korekci jemných vrásek, kruhů pod očima, ale i k celkovému omlazení, regeneraci a rozzáření pokožky obličeje, krku i dekoltu. „Kombinací s kyselinou hyaluronovou se dosahuje ještě lepší hydratace pleti či se řeší hlubší vrásky a propady v obličeji“, zpozorňuje Petra Moravcová.
Jde o ambulantní výkon, kdy se nejprve odebere 8 -10ml vlastní krve a vzápětí pomocí jemných jehliček či kanyl provede samotný výkon, trvající 45-60min. Během zákroku nic nebolí, používá se znecitlivujíví krém. Po výkonu je vhodná aplikace chladivé a hydratační masky. Vhodný je šetřící režim, minimálně 2-3 dny byste neměli vystavovat ošetřené oblasti slunečnímu záření, extrémním teplotám ani chladu a stejně tak je dobré omezení sauny a plavání.
Více o zákroku zde.

Odkaz na video zde.

img

perfectclinic.cz

img

perfectclinic.czKomentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!

NOVÉ
Nadváha jako nový trend? Ne, v žádném případě

Nadváha jako nový trend? Ne, v žádném případě

Životní styl

Proč bychom neměli podléhat módním vlnám, které tvrdí, že mít nadváhu je v pořádku? Je obezita epidemií? Víte, jak funguje organismus mladého obézního člověka? Obezita například urychluje stárnutí, snižuje očekávanou délku života a zvyšuje riziko předčasné smrti.TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.