4 módní trendy, kterým se letos nevyhnete

Některé hity z módních přehlídek zaniknou s odchodem poslední modelky z mola, jiné doslova zavalí obchody s konfekcí. Představíme vám hned čtyři takové.

Květinové výšivky

img

Vyšívání si nejspíš spojujete se zálibou své babičky a letos by se vám její dovednost rozhodně hodila. Tradiční, ale moderně pojaté folklórní výšivky totiž mohou krásně ozdobit a dodat moderní náboj všemu od džín, přes sako až po vaše tenisky. Naštěstí si nemusíte ve snaze být trendy rozpíchat prsty od jehly, květinovým vyšíváním zdobené kousky jsou letos k sehnání ve všech obchodech s módou.

Efektní tenisky

img

Trend pohodlných tenisek namísto klasického městského obutí je letos na svém vrcholu a pohodlné sportovně laděné botky se tento rok dají nosit téměř ke všemu. Směle tak můžete obout vaše oblíbené tenisky i k sukni nebo k šatům. Můžete si také pořídit zbrusu nové netradiční sportovní boty různých barev zdobené flitry nebo výše zmíněnými výšivkami, které se už na sport moc nehodí, ale přesto jsou dostatečně pohodlné.

Roztřepené nohavice

img

Asymetrické lemy a roztřepené okraje džínových kalhot také nejsou na módním poli ničím novým. Letošní rok jim však obvzláště přeje a vy se tak s roztrhanými džínami můžete setkat ve většině obchodů s konfekcí. Nosí se prostříhané džíny s vysokým pasem, kalhoty se širokými nohavicemi ve zkrácené délce a opraná světlá džínovina. Pokud se vám nechce utrácet za nové, staře vypadající džíny, můžete si je vyrobit doma z obnošených kalhot.

Průsvitné materiály

img

Svým tělem se můžete pochlubit i bez toho, aniž byste se kompletně odhalila. Stačí si pořídit  nějaký módní kousek z průsvitného materiálu a pozornost okolí máte zaručenou. Vyzkoušet můžete nejen průsvitné topy, ale i poloprůhledné šaty nebo sukně. Určitě vám neuniklo, že si tento trend oblíbily i mnohé celebrity, které na svůdnost průsvitných materiálů vsadily i při výběru luxusních rób na červený koberec.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
4 podzimní beauty trendy

4 podzimní beauty trendy

Kosmetika

Kosmetické trendy se mění rychlostí blesku, prozradíme vám, které jsou teď na podzim velkým hitem a stojí za to, je vyzkoušet.

DOPORUČUJEME
Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Životní styl

První ze série článků o novinkách na Omlazení v roce 2016. (Další dva se budou věnovat Přátelům a E-shopu.)DOPORUČUJEME
Práce z domova? Víme jak na to!

Práce z domova? Víme jak na to!

Životní styl komerční článek

V současné době se práce z domova stává čím dál tím víc populární. Také už jste přemýšleli nad tím, jaké benefity home office skrývá a jaké jsou aktuální trendy?