Skvělé tipy pro lepší kvalitu vlasů

Silné lesklé vlasy jsou snem většiny žen a dívek. Poradíme vám, jak záviděníhodné hřívy dosáhnout.

Vyměňte povlak na polštář

Tento tip vám usnadní ranní rozčesávání a brzy zaznamenáte i lepší kvalitu vlasů. Stačí jen převléknout váš oblíbený polštář z klasického bavlněného povlaku do nového hávu ze saténu nebo hedvábí. Tyto hebké materiály hezky kloužou a nenarušují tak strukturu vlasů. Po probuzení nejsou vlasy tak zacuchané. Navíc se na takovém polštáři přímo pohádkově spí.

Opláchněte si vlasy rýžovou vodou

Nečekejte nějakou super novinku v péči o vlasy, kterou si můžete nově pořídit v drogerii. Máme totiž na mysli opravdu jen obyčejnou rýžovou vodu, která zbyde v hrnci po uvaření rýže a většina z nás ji hned vylije. Čínské ženy si své lesklé lokny oplachují rýžovou vodou už po staletí, vlasy jsou totiž po ní hebké, silné a lesklé. Rýžová voda navíc snižuje vypadávání vlasů a urychluje jejich růst.

Zkuste masáž vlasové pokožky

Správná péče o vlasy vyžaduje více než jen mytí šamponem a česání kvalitním kartáčem. Vsaďte také na pravidelnou masáž pokožky hlavy, kterou můžete provádět jak prsty, tak vaším kartáčem na vlasy. Masírování hlavy přispívá k prokrvení pokožky a posiluje kvalitu  vlasů. Masáž můžete podpořit i různými vlasovými toniky, které vmasírujete do vlasové pokožky.

Dopřejte si sladké brambory a více bílkovin

Vyměňte obyčejné brambory za jejich sladkou variantu – za batáty. Sladké brambory jsou plné betakarotenu, který se v těle přetváří na vitamín A. A právě tento vitamín zlepšuje stav vlasové pokožky a zabraňuje tvorbě lupů. Pokud chcete mít husté a kvalitní vlasy, zaměřte se také na dostatečný příjem bílkovin, jejich nedostatek může způsobovat vypadávání vlasů a zhoršení jejich kvality.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Sníte o neodolatelném dekoltu bez plastických operací?

Sníte o neodolatelném dekoltu bez plastických operací?

Kosmetika

Nejste spokojená se svým poprsím? Chtěla byste se probudit, podívat se do zrcadla a neřešit povislá ňadra? Máme pro vás řešení, které splní vaše tajné přání. Speciální přírodní přípravek pečující o pevnost a plnost ženského poprsí, který vám zaručí, že budete neodolatelná v každé situaci. Netrapte se zbytečně přemýšlením o plastických operacích a vyzkoušejte Decolen Forte pro ženy a Decolen cream.

DOPORUČUJEME
Ženy, které prodávají svou tvorbu: co dělají a jak se jim daří

Ženy, které prodávají svou tvorbu: co dělají a jak se jim daří

Životní styl komerční článek

Jestli máte chuť pustit se do vlastního projektu, přináším vám podnikatelskou inspiraci do nového roku. Mám kolem sebe spoustu zajímavých žen, které se rozhodly živit v životě tím, co je jejich koníčkem. Většina z nich něco tvoří a vyrábí a jejich byznys už je rozjetý. Jestli jen maličko toužíte v životě něco změnit, čtěte.DOPORUČUJEME
Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Životní styl

První ze série článků o novinkách na Omlazení v roce 2016. (Další dva se budou věnovat Přátelům a E-shopu.)