Thermage: Nezestárněte už ani o den

Nebylo by hezké umět zastavit čas? Zapomenout na spěch, vychutnávat si ty nejkrásnější momenty nekonečně dlouho a nezestárnout při tom ani o den? Je pravda, že se světem kolem a s plynutím času nic nesvedeme, zastavit stárnutí však dokážeme. Účinně, bezbolestně a dlouhodobě.

img

Zastavte čas a dovolte své pleti, aby zapomněla na posledních deset let

Radiofrekvenční lifting Thermage při svém uvedení na trh způsobil v moderních metodách omlazování doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem prolomil všechny stávající limity. Bez jediného zásahu skalpelu, naprosto bezbolestně a s nulovou rekonvalescencí je díky němu možné dosáhnout výsledku, pro který byla doposud zapotřebí mnohahodinová plastická operace a dlouhé měsíce zotavování. V České republice tuto unikátní metodu nabízí pouze pražská klinika Mediestetik.

Vyřešíme vrásky v obličeji i povadlost kůže po porodu

Thermage si poradí s vráskami, s povislými tvářemi, s váčky pod očima, zpevní kontury spodní části obličeje, zjemní nosoretní rýhy a mnoho dalších drobných nedostatků v obličeji. Metodu lze použít rovněž na zpevnění pokožky těla – oblíbené je zejména vypnutí dekoltu a šíje, vnitřních stran paží či stehen a také břicha povadlého nejčastěji po porodu.

Zlepšení kvality pleti bez jediného řezu

Při ošetření Thermage na kůži působí radiofrekvenční energie, která je velmi přesně zacílena na kolagenová vlákna. Už od 20. roku života začínají totiž tato vlákna pozvolna povolovat a ztrácet svou pružnost, čímž dochází k viditelným projevům stárnutí, k povadlosti pokožky a ke vzniku vrásek. Tepelnou stimulací vlákna opětovně posilují a buňky vytvářejí velké množství nového kolagenu, který pokožku zpevňuje a zpružňuje. Nedochází přitom k narušení svrchních vrstev kůže, není proto nutné se po ošetření nijak omezovat. Po 90 minutách strávených v příjemném prostředí kliniky Mediestetik se tak můžete bez problémů vrátit do práce, jít na schůzku nebo do divadla.

Výsledky překonávají očekávání

Efekt se dostavuje čtyři týdny po ošetření a v průběhu následujících šesti až dvanácti měsíců narůstá. Je dlouhodobý - i po pěti letech bude ošetřená oblast vypadat viditelně mladší než před absolvováním Thermage. K takto převratným výsledkům přitom stačí jediné ošetření, teď navíc s 35% slevou. Tak zastavte čas a dovolte své pleti, aby zapomněla na posledních deset let. Zaslouží si to.


Fotogalerie

 

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.

TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!NOVÉ
Dětské legíny – pohodlí jako v bavlnce

Dětské legíny – pohodlí jako v bavlnce

Oblečení komerční článek

Dětské legíny jsou praktickým oblečením pro nejmenší a děti je velmi rády nosí. Není divu, jsou totiž úžasně pohodlné a přizpůsobí se každému pohybu. Ať už k šatům, pod šortky nebo jen tak k tričku, legíny jsou perfektním základem každého dětského šatníku.