Valentýnský test: jste za nebo proti?

Valentýn je u nás stále kontroverzní téma. Je jen komerčním nesmyslem, nebo šancí najít si v hektickém životě čas na trochu romantiky? Slavit nebo neslavit?

Je jen málo svátků, které lidi rozdělují na dva nesmiřitelné tábory tak, jak to každý rok dělá svátek sv. Valentýna. Jedni ho považují za komerční, americký nesmysl, na kterém chtějí všichni pouze vydělat a druzí mají radost z příležitosti projevit někomu lásku, naplánovat si romantický večer, nebo se jen tak těšit z toho, že všude jsou květiny, balóny a srdíčka.

Ať už se Vám líbí nebo ne, jste single nebo zadaní, Valentýn je svátek pro všechny a existuje způsob, jak ho oslavit po svém. On-line srovnávací portál ShopAlike proto připravil zábavný test, který ukáže, zda jste více tradiční nebo alternativní valentýnský typ. Test má pět tematických částí a na konci každé najdete několik tipů, jak si tento den užít naplno.

Zodpovězte tedy všechny otázky a začněte plánovat VÁŠ dokonalý Valentýn!

img
 

Test: https://www.shopalike.cz/valentynsky-kviz/


 


Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Vydělejte si v novém roce víc peněz. Víme, jak na to!

Vydělejte si v novém roce víc peněz. Víme, jak na to!

Životní styl

Máte šikovné ruce a přemýšlíte, jak tenhle um zpeněžit? Jestli chcete být nezávislá a řídit si čas sama, vrhněte se na podnikání. Není to vůbec tak složité, jak si možná myslíte. Poradíme vám, jak na to. 

TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.NEJČTENĚJŠÍ TIPY A TRIKY
4 podzimní beauty trendy

4 podzimní beauty trendy

Kosmetika

Kosmetické trendy se mění rychlostí blesku, prozradíme vám, které jsou teď na podzim velkým hitem a stojí za to, je vyzkoušet.