Valentýnský test: jste za nebo proti?

Valentýn je u nás stále kontroverzní téma. Je jen komerčním nesmyslem, nebo šancí najít si v hektickém životě čas na trochu romantiky? Slavit nebo neslavit?

Je jen málo svátků, které lidi rozdělují na dva nesmiřitelné tábory tak, jak to každý rok dělá svátek sv. Valentýna. Jedni ho považují za komerční, americký nesmysl, na kterém chtějí všichni pouze vydělat a druzí mají radost z příležitosti projevit někomu lásku, naplánovat si romantický večer, nebo se jen tak těšit z toho, že všude jsou květiny, balóny a srdíčka.

Ať už se Vám líbí nebo ne, jste single nebo zadaní, Valentýn je svátek pro všechny a existuje způsob, jak ho oslavit po svém. On-line srovnávací portál ShopAlike proto připravil zábavný test, který ukáže, zda jste více tradiční nebo alternativní valentýnský typ. Test má pět tematických částí a na konci každé najdete několik tipů, jak si tento den užít naplno.

Zodpovězte tedy všechny otázky a začněte plánovat VÁŠ dokonalý Valentýn!

img
 

Test: https://www.shopalike.cz/valentynsky-kviz/


 


Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.

NOVÉ
Obrazy do dětského pokoje: V zajetí tvarů a barev

Obrazy do dětského pokoje: V zajetí tvarů a barev

Životní styl komerční článek

Kde jinde bychom se měli setkávat doslova s mořem barev a velkým počtem nejrůznějších zajímavých motivů než v dětském pokoji? Tyto místnosti jsou určeny výhradně nejmenším a ti by se měli v jejich útrobách cítit co možná nejkomfortněji a bezpečně. Klasická místnost bez jakéhokoli tematického zaměření jim tyto pocity stoprocentně nedopřeje. Víte, jaké motivy do dětského pokoje volit? NOVÉ
Proč je dovolená u moře to nejlepší pro vaše zdraví

Proč je dovolená u moře to nejlepší pro vaše zdraví

Životní styl

Cítíte se na jaře unavení a bez energie? Je nejvyšší čas začít plánovat letní dovolenou! Týden strávený u moře totiž prospěje jak vašemu tělu, tak vaší psychice. Přečtěte si hlavní důvody, proč byste měli letos vyrazit k moři a jak díky tomu budete krásnější a spokojenější.