Vyznejte lásku květinou

Chcete své vyvolené vyznat city, ale stydíte se? Nebo si říkáte, že lepší, než slova jsou činy a drobné dárky? Máme pro vás tip. Řekněte to květinou!

A nemusí to nutně být pugét 100 růží. I když – která žena by takovou kytici ráda nedostala, že? Stejnou radost ale udělá i malá kytička. Důležité je, že je darovaná z lásky, pěkně od srdíčka.

Vyvarujte se přitom květin, které žena nemá ráda. To by ji pěkně dopálilo. Když si nejste jisti, zkuste se zeptat její maminky či kamarádky. Nebo prostě pozorujte, na které květiny se dívá s láskou.

Využít můžete i květomluvu

Teď možná namítnete, že květiny nemluví. Opak je pravdou. Mluví beze slov. Jejich druh i barva. Co jednotlivé květiny znamenají?

Růže

Jednoznačně nejoblíbenější květina zamilovaných. Stejně jak rozkvétá růže, kvete i láska. Pak se rodí poupě. Její trny mohou zranit a kdo se o ně už někdy píchl potvrdí, že to pěkně bolí. Stejně jako zlomené srdce nebo zklamání v milované osobě.

Rudá růže vyjadřuje vášeň, ale i díky. Řekne za vás i ta dvě prostá, ale na vyslovení těžká slovíčka. Která? Přeci „Miluji Tě“. Bílá růže je symbolem čistoty a svědomí, oranžová znamená touhu. 

Gerbera

Jednoduchá květina, v níž se skrývá velká upřímnost. Pochází z jihovýchodní Afriky, kde roste jako trvalka. Její velké květy pastelových barev zaujmou snad každou ženu.

Když muž své vyvolené daruje gerberu, říká jí, že jí bude navždy věrný a nikdy ji neopustí. Pokud žena má nejradši právě gerbery, věří v pravou lásku.

Tulipán

Červený tulipán vyjadřuje lásku, žlutý pýchu a oranžový povrchní krásu. Kytice různobarevných tulipánů opěvuje krásu očí. 

Obecně tulipány symbolizují lásku a slávu. V Osmanské říši se staly národním symbolem bohatství i přesto, že v zemích jako Řecko a Afrika rostou „jen tak“. My si je spojujeme spíš s Nizozemím, kam se na lány pestrobarevných tulipánů jezdí dívat turisté snad z celého světa.

Orchidej

Znamená lásku a věrnost. Její barva nehraje až tak roli. Stejně tak je jedno, zda darujete orchidej řezanou, nebo v květináči. Jejím prostřednictvím se můžete zeptat, zda lze ženino srdce obměkčit.

Hyacint

Spolu s ním ženě darujete i své srdce. Vyjadřujete jí svou hlubokou lásku. Patříte jen a jen jí. Ale pozor – žlutý hyacint může symbolizovat žárlivost.

img

A co barvy?

I ty dokáží vyjádřit víc, než tisíce slov. Barvomluva vyjádří vaše city, aniž byste museli vůbec promluvit.

  • Bílá = čistota, nevinnost
  • Růžová = láska, něha, romantika
  • Žlutá = odpuštění i žárlivost
  • Oranžová = vášeň a bohatství
  • Červená = láska, vášeň (záleží i na odstínu a sytosti barvy)
  • Fialová = věrnost i pokora
  • Modrá = věrnost, přátelství
  • Černá = smutek a důvěra

Na nic nečekejte a vyznejte ženě své city ještě dnes. Zapomeňte na výmluvy, že květiny jsou drahé a přitom nevydrží. Neříkejte, že nemáte čas. Existuje rozvoz květin. A že si myslíte, že ženu květina nepotěší? Tak to neznáte ženy. Komentáře

barboraeva
Rozvoz květin je skvělá služba, využívám často Kytice-expres.cz a jsem spokojená. Bydlím daleko od své rodiny a jsem ráda, že tato služba existuje.
barboraeva
Rozvoz květin je skvělá služba, využívám často kytice z netu[url=][/url] a jsem spokojená. Bydlím daleko od své rodiny a jsem ráda, že tato služba existuje.
Honzabil
Na Valentýna ženě posílám vždy rudé růže, letos z https://www.flora-online.cz/ a byl jsem velmi spokojen. Určitě zase využiji, když budu pracovně mimo město.
Honzabil
Na Den matek jsem posílal mamince v Praze květiny a bylo to super překvapení.
Evžen1
Já zase objednával květiny na tomto webu a jsem také velmi spokojen, objednávám už mnoho let.
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.

NOVÉ
Marný boj s výživovými mýty nekončí

Marný boj s výživovými mýty nekončí

Životní styl

Ke zdravému stravování vede strastiplná cesta. Alespoň to tak podle všech těch rozporuplných informací kolem vypadá. Kolik jídel za den je vlastně správně? Zhubnu bez toho, abych si vše zapisoval do kalorických tabulek? Podle čeho se řídit?NOVÉ
Vybrat dárek pro muže není jednoduché

Vybrat dárek pro muže není jednoduché

Životní styl komerční článek

V dnešní době je všude plno shonu a spěchu, a tak si mnohdy člověk ani pro samou práci nevšimne datumu v kalendáři, který zrovna říká, že se blíží Vánoce nebo tatínkovy narozeniny. V takových případech většinou každého přepadne panika a zjištění, že vlastně nemá žádné dárky, a co víc, ani žádný nápad. Jak rychle vybruslit s takové situace? Dárkový poukaz není zrovna to, co si pod pojmem originální dárek člověk představuje. Řešením může být například dárkový box od Manboxeo.cz.