Zacvičte si jako Madonna

Královna popu je známá nejen svými chytlavými songy, ale rovněž pro svou výstavní vypracovanou figuru. Vyzkoušejte některé z jejich oblíbených cviků.

Osobní trenér Madonny a kreativní ředitel Hard Candy Fitness prozradil, jak si slavná zpěvačka udržuje své perfektně vypracované pevné tělo. Všechny cviky můžete vyzkoušet v pohodlí domova. Cviky jsou navrženy tak, abyste při jednom cviku procvičila co nejvíce svalových skupin. Připravena na tvrdou dřinu? Jdeme na to.

Kliky se zvedáním nohou

  • posílíte hruď, paže, ramena, břišní svaly a hýždě 

Jakoby kliky samy o sobě nebyly dost těžké, Madonnin trenér k nim připadal ještě zvedání nohou. Začněte v pozici "prkno" s dlaněmi na zemi a při každém kliku zároveň zvedněte jednu nataženou nohu nahoru. Nohy střídejte. Snažte se vydržet alespoň jednu minutu. 

Ze stoje do dřepu, prkna a zpět

  • posílíte břišní svaly, hýždě, nohy, stehna a paže

Tento cvik vypadá vcelku jednoduše, ale dá vám zabrat, zvláště pokud necvičíte pravidelně. Postavte se rovně a pomalu jděte do dřepu. Ze dřepu se plynule přesuňte rukama do pozice prkno, poté po rukou přejděte zpátky do dřepu a do stoje. Opakujte opět nejméně minutu. 

Prkno s výpadem a zvedáním paží

  • posílíte paže, záda, břišní svaly, hýždě, nohy a stehna 

Na tento cvik budete potřebovat malé činky. Ty si dejte do rukou a začněte v pozici prkno. Střídavě dělejte výpady levým kolenem k levé ruce a pravým k pravé ruce. Opakujte po třicet sekund. Pak zůstaňte ve výpadu a levou ruku s činkou zvedejte loktem směrem nahoru, opakujte třicet sekund. Poté dalších třicet sekund výpady s nohou a následně vyměňte paži. 

Zadní výpady s postranním výkopem

  • posílíte hýždě, nohy a stehna 

Tímto cvikem si dokonale procvičíte celé nohy i se zadečkem za krátkou dobu. Postavte se rovně s nohama roztaženými na úroveň boků a udělejte výpad pravou nohou dozadu do leva, jakobyste dělala pukrle. Snažte se kolenem pravé nohy téměř dotknout podlahy. Proveďte tři výpady a poté tou samou pokrčenou nohou vykopněte kolenem do prava. Opakujte na každé noze desetkrát.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.

DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!