ahojky, nevíte někdo, jak se to pohybuje finančně a nechodíte některá ?

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cca cenově jako v premium v Holmes place - tzn. cca 2000, možná trochu více na měsíc. Plus chtějí cca 2-5 tisíc za to, že tě vůbec vezmou do klubu

no tak to je mazec kdyby alespoň nechtěli to zápisný do clubu...ale dát sedmičku ...to asi ne

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ptala jsem se tam před dvěma lety, třeba šli už dolů...................... Jo a dokonce tam jde nějaký platinový členství, kdy tam máš vše zadarmo, včetně vyhrazeného stání v garážích, masáž jednou týdně, neomezená konzumace atd.

Chodím tam už cca půl roku. Záleží na tom, co si vyberete za členství. Od studenta až po all inclusive. Student (1300,-/měsíc), jinak se to pohybuje cca okolo 3 tis. Hele, vstupní poplatek, tj členský poplatek zaplatíš jednou a máš klid. Není to málo peněz, ale absolutně nelituju toho, že tam chodím.
Můj pasivní přístup ke cvičení se změnil o 360´. Chodím už půl roku cvičit a baví mě to čím dál víc. Jsem absolutně nadšena a chodím tam vždycky, když mám čas (tj tak 4x týdně). Jsou tam skvělé trenéři, kteří vždycky poradí, moc příjemný personál, čisťoučko, nenapadá mě nic, co bych mohla vytknout. Moje postava se změnila k lepšímu, celkově i můj přístup ke stravě, atd. Můžeš si tam nechat i udělat diagnostiku těla, pomocí které zjistíš, kolik máš % tuku v těle, vody, jaká je hmotnost tvých kosterních svalů, atd. Já jsem za 2 měsíce zhubla 2 kg tuku a přibrala 2 kg svalu. Vím, není to moc, ale každý úspěch se počítá a já jsem za to moc ráda.

arrow
profile_image
kexinka
od 14. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takže stejné jako Brumlovka...

Já taky chodím, ale mám to studentské členství za 1300 mi to přijde úžasné. Hodně záleží jak často chceš chodit, pokud tak 3-4x týdně, tak už se to určitě vyplatí. A to i ty dražší členství, protože v tom je solárko a masáže. Každopádně podívat se tam můžeš a myslím, že se za to dává (před měsícem dával) i kupon na vstup zdarma.
Jo a to zápisné jsem platila "jen" 900 nebo 1000 Kč (v lednu).

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Luciecz: členství za 1300 mi to přijde úžasné

A není v něm nějaké časové omezení, že třeba můžeš chodit jen do 5 ti hodin, nebo tak?

Cituji sabulebambule: A není v něm nějaké časové omezení, že třeba můžeš chodit jen do 5 ti hodin, nebo tak?

Je to omezené PO–Á 7–17, SO–NE 8–17, ale dá se domluvit, že na nějaké lekce budeš chodit později. Já pracuju v noci, takže tohle je mi úplně jedno

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Luciecz: ale dá se domluvit, že na nějaké lekce budeš chodit později.

ahojky to fakt jde?já ma taky toho studenta a chtěla bych tam chodit na Zumbu,ale je jenom večer. Jinak tam chodím už asi od října. a nemůžu si to vynachválit...přesně jak bylo řečeno...
jinak členství silver stojí na měsíc 2300,-kč...
jo a nemáte někdo info ohledně novýho vacushape co tam má být?

Nevím u koho sis to členství zařizovala, ale mně takový ten mladý frajírek říkal, že když bych chtěla chodit i mimo ty hodiny na něco jiného, tak s tím není problém a stačí se domluvit, že už to takhle povoloval více lidem.

arrow
Neprodává v Bazaru

aha no mě to dělala p. Lucie Šenková- vedoucí. tak možná proto. no zkusím se na to zeptat na recepci. díky moc

arrow
profile_image
Cominick
od 29. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Chystám se chodit do I´m fit a chtěla bych radu, co "prubnout" a co který trenér Vám vyhovuje nejvíc. Poradíte?

arrow
profile_image
sue23
od 31. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cominick:
Zkusila bych se ještě podívat do Pure Fitness v Galerii Harfa...žádný vstupní poplatek, nižší členství, větší bazén, posilovna i sály...samozřejmě tam mají taky ještě nějaké mouchy, protože jsou noví, ale chodila jsem do I´m Fit a ta cena za to nestojí.

arrow
profile_image
Princesse
od 27. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sue23: Pure bych rozhodně za I'm fit neměnila, nedá se to ani srovnat. Navrhoval ho totiž asi nějaký blázen a dovnitř je normálně vidět přes výlohu, která je v jídelní části Harfy, takže lidé, kteří se cpou v KFC nebo si tam dávají kafčo koukají na ty ostatní, jak cvičí a další věc kterou jsem nepochopila je, proč když chcete jít do šatny, tak musíte projít přes celé to fitko.

Já chodím do I'm fit asi měsíc, ale předtím jsme si s přítelem obešli všechny fitka v okolí včetně Pure a Holmes Place a žádné se nedá s I'am fit srovnat...Takže my můžeme jen doporučit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené