arrow
profile_image
Petra.Gucci
od 23. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, potřebuji radu. Mám doma clip in z Locahair, tmavě hnědé, jenže teď mám svoje vlasy blond a když jsem se pokusila clip in zesvětlit (syoss 13-5) , tak to s tou hnědou ani nehlo a to jsem to udělala 2x za sebou ( vlasy to vůbec neponičilo ) jsem z toho docela v šoku, vlasy jsou dlouhé, takže 4 barvy úplně k ničemu psala jsem už i na jejich stránky a zatím žádná odpověď... Nemáte s tím někdo zkušenost?! Předem díky za jakékoliv info.

arrow
profile_image
Petra.Gucci
od 23. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak už se mi ozvali, kdyby to někoho také zajímalo tak zde je odpověď: ,,Dobry den. Vlasy můžete pouze stmívat, barvy obsahující peroxid vodíku nebudou účinkovat. Jedna se o to, že vlasy mají uzavřené šupiny což způsobuje peroxid vodíku na ně nefunguje, a peroxid vodíku působí tím způsobem že otevírá vlasove šupiny tak, aby vypláchla staré barvy, tím způsobem probíhá rozjasnění. Jsou-li šupiny uzavřeny tento účinek není"
Já:,,Děkuji za informaci, tohle jsem se právě nikde na internetu nedočetla. A mohu mít ještě dotaz? Když si tedy koupím clip in v nejsvětlejší blond barvě a ztmavím je, tak je možné je zpátky odbarvit, nebo to platí stejně jako u tmavých a už to také nejde? Předem moc děkuji za odpověď."
Odpověď Locahair: ,,zpátky ne, bohuzel ne"

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené