Kdykoli použiji rtěnku, na rtech mi nevydrží, nebo mi zvýrazní šupinky, různě scuckovatí prostě mi přijde, že na rtěnku nějak nemám rty. Vyzkoušela jsem různé značky a i když si třeba nějakou rtěnku ostatní hrozně chválí, mně prostě na rtech nedrží jak by měla. Myslela jsem, že je to tím, že mám pořád suché rty, ale i když jsem boj s rozpraskanými rty vyhrála, přesto jsem na tom s rtěnkama stejně. Máte to někdo podobně? Jak s tím bojujete?

arrow
profile_image
matulik
od 6. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zkoušela jsi před líčením peeling rtů?

Cituji matulik: Zkoušela jsi před líčením peeling rtů?

Jojo i v různých časech - jako těsně před, večer před apod. A stejně to nebylo lepší.

Co například různé báze?

arrow
profile_image
Žlutá_lentilka
od 30. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám to stejně . Rtěnky jsem si hrozně oblíbila a nosím je ráda. Problém je, že mi kolikrát taky dělají cucky a zvýrazní šupinky (používám pravidelně peeling od Lush). Jediný, co mi jakž takž pomáhá to mírnit je, namazat rty vazelínou. Mám takovej jelení lůj v kelímku, jakože vazelínu a rtěnka mi pak nedělá na puse chvíli neplechu .

arrow
profile_image
Trinn
od 22. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě pomáhá si rtěnku nanášet štetečkem nebo vklepávat prsty do rtů, přijde mi, že pak tolik nezvýraznňuje šupinky...

Před nanesením rtěnky dám na rty balzám ( jen trošku) celkově to pak je lepší a barva je všude stejná a neslejvá se do vrásek

arrow
profile_image
Nelie
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Měla jsem podobný problém... teď si před nanesením rtěnky potřu rty krémem... na ruce, na tělo, musíš přijít na to, který ti vyhovuje. rty se mi do minuty vyhladí, rty jsou neuvěřitelně hladké a připravené na rtěnku. Tu pak nanásím prstem, rtěnka pak nezalézá tolik do škvír.
Doporučuji otestovat všechny krémy, které máš doma. Stačí kapka a sama poznáš, který ti takhle rty nejvíce vyhladí.
Musím říct, že je to ryhclé a žádný balzám tohle neumí

Co se týče výdrže, to už záleží na kvalitě rtěnky

arrow
profile_image
kaa
od 25. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hm, je to záhada... snad mě jenom napadá - používáš rtěnky s perletí? Těch já sice moc nevyzkoušela, takže nemůžu mluvit nějak obecně... ale z mojí zkušenosti se mi s nimi vždycky stávalo to, že ta perleť se mi usadila ve vráskách nebo prasklinkách, zatimco barva se třeba už dávno otřela... ale od tý doby, co si vybírám rtěnky výhradně bez perleti, ten problém nemám a rtěnka mizí z rtů rovnoměrně (a to mluvím i o hodně levných značkách).

Zkoušela jsem i tu bázi nebo prvně dát pomádu a s tou to bylo ještě horší. Ale ten krém zkusím.
Jinak mi přišlo, že naopak rtěnky se třpytkama mi vždycky víc sedly, protože právě ty třpytky nedokonalosti zakryly.

arrow
profile_image
Vlasta11
od 18. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Možná to bude tím, že ne každá rtěnka sedí každému. Já jsem měla stejný problém a hledala jsem dlouho. Jediné rtěnky které mi na rtech vydrží krásné a dlouho jsou Dior (ty v modrém obalu). Ani MAC, nebo Estee Lauder mi nevyhovují. Zkus v nějaké parfumerii otestovat kvalitnější rtěnky, jestli ti sedí.

Taky s tím mám problém, ale kupodivu jsem nad tím celkem vyzrála tak, že můžu nosit i rtěnku ELF, která teda vysušuje a zvýrazňuje šupinky dost. Pořádně si po čištění zubů vlhkým kartáčkem promasíruju rty, potom nanesu balzám. Nalíčím si obličej, oči a teprve nakonec jdu na rty. Odsaju zbytek balzámu, pokud se nevsákl, do ubrousku. Poté použiju konturovací tužku tělové barvy (ne vždy). Osvědčilo se mi aplikovat rtěnku štětečkem na rty. Poté opět otisknu rty do ubrousku a nanesu druhou vrstvu rtěnky, ale už jen trochu. Rtěnka mi nejen dýl vydrží, ale ani mi na rtech nedělá neplechu. Každá si prostě musíme najít svůj způsob, který nám vyhovuje.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené