eva:
já jsem taky trochu opálená a ty máš mango bázi?a koukám,že jsi nadšená?popíšeš mi trochu,co to s tvou pletí udělalo?

erin
takže by byla dobrá pod nějaký make-up jako barevné vyrovnání a prozáření pleti, jestli tomu rozumím. Tak to si ji koupím, určitě jeden takový krém doma užiju. Zatím jsem měla od estee lauder light wear ale přiznám se že mi nevyhovoval. A předtím od sisley Transmat naturel 8 ale ten je tak šíleně tmavý, že nevím kde jsem v obchodě dala oči.
A přiznám se, že mi také moc nejde. Ještě jsem měla vzoreček Ideal Matte od EL a ten už byl dost dobrý.
Ale zatím na léto se budu držet báze a díky vám všem se dopracuji k umění líčit se. Když mě nalíčí v obchodě profík tak je to super a cítím se jako modelka a doma se stejnými přípravky to neumím.
Tyto stránky jsou super, protože třeba von Berg značku jsem vůbec neznala

sarkaa
mám mango a je taková trošku do oranžova (tím chci říct že není růžová) a k mému opálení mi sedne. Jednak zjasní pleť, sjednotí a když si ji nanesu, tak mi to připadá jako bych si make up trošku poprášila sprškou evianu.

Jinak když už jsme u toho postupu líčení, teď jsem nedávno četla, že líčení se má začínat tím, že použijeme spray (třeba evian) potom na částečně mokrou tvář nanášíme houbičkou make up od středu k okrajům pod oči dáme na prosvětlení třeba Touche eclat a potom to všechno poprášíme pudrem. Je to tak správně ? To ale bude stát před zrcadlem tak hodinu, mezitím 50 krát zazvoní mobil který budu muset vyřídit no hrůza ..

arrow
profile_image
monča
od 27. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vega
Tak to je teda pech...stříkli mě s ní v Sephoře :oP Tak vydržím jestli třeba znova nebude v akci, cena neskutečná :o))

Jak tak koukám, tak je lepší mít asi paypal a je to "bezpečné"? Mamina furt plaší, že mi někdo vytuneluje účet a pod....:o)))

arrow
profile_image
vega
od 22. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

eva1960
Dotaz bokem, ten YSL Touche eclat je krycí, nebo jen púrosvětlí a zatónuje? Já měla kdysi korektor se štětečkem, ale to byl děs, takže pořád používá mklasické tuhé, ale už to je dost vidět, leze to do vrásek.:-/

eva:
přesně tak,já vím,to není umění jít a něco koupit za 5Otis,větší radost mám vždycky když něco koupím levně.myslím,že vím,je to aukce,na to bych asi přišla.ta moje kabelka je ještě myslím za 29,9OUSD,a zbývá jí do konce 1 den.tak počkám ještě.kdyby mi ji prodali,tak se nic neděje,jsou tam asi ještě 2 podobné.musím to trénovat abych to dohnala do takové dokonalosti,jak o umíš ty.

arrow
profile_image
vega
od 22. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

monča
Já bych řekla, že je to i jedno. Fakt záleží na tom, co a kde, třeba na ebay se v drtivé většině ani jinak platit nedá, než přes paypal, takže tem musíš a jahoda a jiné obchody chtějí i tu kartu online.

Zkus očuchat ještě Eau de Rubylips, ta je taky moc pěkná, taky ovocná letnička a na Jahodě byla stovka za dobrý peníz.

vega:
ten eclat je super!je tak akorát krycí natřeš ho na kruhy po očkama a hlavně neroztírat ale vklepat.není úplně průhledný ale ani úplně krycí,je prostě tak akorát.

arrow
profile_image
vega
od 22. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

SARKAA
jéj já se budu muset povinně přestat chodit, tady je tolik krásných věcí.:-)))) Ještě že mi to oblečení zatím nic moc neříká.:-)

arrow
profile_image
žoržína
od 15. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

evo,
nemohu se odtrhnout od kabelek, jsem na straně 481 z celkových 981.klíží se mi oči, budu muset ten zbytek nechat na zítra.kousek velkého světa jsem si přenesla do mého pidibytu.

vega:
já jsem už v koncích!mám takových věcí na které mám zálusk,ještě že aspoň trochu přemýšlím,jestli to fakt musím mít atd.mě bohužel lákají i oblečky,tak to je hrozný.a ještě ke všemu jak jsem teď doma,TAK MÁM ČAS a to je nejhorší.už se těším až nebudu mít chvilku klidu.ještě se tady objevila eva s těma odkazama na oblečky,to mi taky "pomohlo".

arrow
profile_image
monča
od 27. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vega
Tak zatím mi jde asi hlavně o tu Jahodu a pak ebay, takže to asi vyhraje paypal (mmch. říct mi před X lety, že někdy pronesu takovouto větu tak si budu myslet, že se ze mě stane mimozemšťan :o)))

Na Jahodě nic, teda pokud mě má unavená očka neklamou... Něco od Dalího sem měla na papírku, ale bylo to ještě slabší a jemnější, příjemné, ale už ne moc výrazné.

arrow
profile_image
vega
od 22. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

SARKAA
Hezky si nakup, až dostaneš mateřskou, budeš ráda za nějakou Niveu. :-))))))))

mě se taky klíží oči a manžel mi říká:co to proboha furt sepisuješ??:-)))))jsem mrtvá i smíchy.

"jde asi hlavně o tu jahodu a pak ebay,takže to vyhraje paypal":-))))))))))!!!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené