Cituji Grassel: Teda jestli si to myslí i tvůj muž.

Představ si, že si to nejen myslí.
Nechápu chlapy, co se ožení a pak tu svou berou jako kus hadru. To už raději, ať se rozvedou, než se ženou pohrdat.

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Grassel: Manželka se nepočítá a pracovat na vztahu je pakárna?...Ach bože, z takových jako ty je mi na zvracení. Upřímně je mi fuk, jak se cítí zákazníci prostitutek. Nikdo je k tomu nenutí! Nevím, co čekáš? Že ti to tady my ženské odkýveme...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Sasanka: Manželka se nepočítá a pracovat na vztahu je pakárna?...Ach bože, z takových jako ty je mi na zvracení

Divila by ses, kolik chlapů po x letech manželství takhle uvažuje. Kolik párů vedle sebe žije cize a lhostejně a pokud spolu mluví, pak jen o provozních věcech kolem domácnosti, takže to, co jim doma chybí si jdou hledat jinam. Někdo k milence a někdo k prostitutce. Možná je to na zvracení, ale je to prostě realita. A tenhle to napsal tak, jak to je.

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tamaris: podle mě to ale není řešení, když přemýšlí, že dá prachy za prostitutku místo aby je dal za děti...a podle mě se má na vztahu pracovat prostě pořád a ne to odbýt tím, že je to pakárna. Navíc psal, že má milující ženu, ne? Ještě lepší...a nedivila bych se kolik je takových chlapů. Na jednom webu jsem si početla až až. Kouří mi ho líp než stará, na co bych ty prachy vrážel do dětí...řeknu, že jedu na služebku. Mně z toho na blití prostě je.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Sasanka: podle mě to ale není řešení, když přemýšlí, že dá prachy za prostitutku místo aby je dal za děti...a podle mě se má na vztahu pracovat prostě pořád a ne to odbýt tím, že je to pakárna

Jasně, v tom jsme zajedno.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji mikkýsek: Ať už k tomu mají důvody jakékoliv je to jejich volba , takže pokud se tak některá rozhodne je to její vlastní rozhodnutí a důvody to nepotřebuje

Cituji mikkýsek: .Kdo se chce živit svým tělem ať se živí a komu se to příčí ať to nedělá a nekomentuje to zbytečnými žvásty typu je to pod mojí úroveń a ponižující atd .

naprostý souhlas

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Grassel:
Je mi líto tebe,tvých dětí i tvé manželky.Nešt'astná to rodina.

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já nejak nechápu o co ti tady vubec jde. Jestli chces jit do bordelu, tak bez a jestli ne, tak nechod. Pokud se ti to prici, tak bud nepodvadej a nebo si najdi holku jinak.

arrow
profile_image
AlenkaH
od 12. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na pes.filipes: naprostý souhlas. V západní Evropě a tím i v Irsku je samozřejmě také krize. Ale za plat i z obyčejné práce tam lze slušně žít. To u nás (a platí to dál na východ) máme ceny v mnoha věcech vyšší než na západě ale platy úplně jinde. Nechápu, že se tady lidi nebouří. Ale to je českou povahou. Starat se nejvíc o druhý, hlavně co soused atd. a ani si nevšimnout kde žiju, co se kolem děje a jak politici kradou tak, že prostitutky jsou vedle nich světice. Kdyby člověk mohl žít slušně z platu třeba pokladní. Věřím, že spousta holek by na práci se sexem ani nepomyslela. Ale bohužel z běžné práce nezaplatíte skoro ani slušnější nájem tady v Praze. Na koupi vlastního bytu můžete navždy zapomenout, hypotéku vám nikdo nedá. Takže budete dřít bídu s nouzí. Samozřejmě neplatí pro vlastníky dekretů. za pár kaček koupených bytů, šťastlivců co jim bydlení zajistili rodiče. Takových je hodně, a z mé zkušenosti si tihle nejvíc uplivují a nechápou. Že někdo nezvládá platit nájem, když oni jsou ve státním v pohodě. A hezký chytrý holky si takhle vydělají na byt. Myslím, že toto je častá motivace. Protože přemýšlí dopředu. Sedět někde za kasou, v kanclu a brečet je hrozně jednoduchý. Svobodný maminky s dětma si takhle běžně vydělávají na život. Práci najdou těžko a z dávek se žít asi moc nedá. Ikdyž spousta lidí si to pořád myslí.
Pak se ale koukněte na net, a každýmu musí dojít, že to není okrajová záležitost. Že si takhle dneska vydělává kdekdo. A nejen ženský. Nedávno vyšel hezký článek o tom jak se u nás produkuje nejvíc homofilmů - máme nějakou 3. příčku na světě. A amer. producent si to u nás pochvaloval, že naši hetero založení muži a chlapci jsou ochotni udělat za peníze úplně všechno. A hlavně bez používání kondomů. Ono by se asi leckteří moralisti moc divili s kým třeba sdílí domácnost Nemluvě o tom, že za holčina také chodí klienti. A ti jsou teprve podaření. U opravdu luxusních vzdělaných a velmi drahých holek, kolikrát modelek se chtějí většinou s ní někde ukázat, nebo si najít přítelkyni. A to myslím naprosto vážně. U normálních holek na privátech, v klubech to budou ale nejspíš obyčejní tatíci nebo pošahaní tajtrlíci tady z českých domácností.
Mě osobně štvou okolnosti a podmínky u nás. Které lidi do této práce nutí. To jaké se tady schvalují zákony a poslancům, ministrům - jejich náměstkům a nevím komu všem za to tečou miliardy do vlastních kapes. A nezdaněných prosím. Jako dnes probírané téma povinného očkování, které se má nějakým novým zákonem ještě zpřísnit a nejspíš se zavedou další povinné dávky. Podle toho arogantního pitomce se společnost musí podřídit zákonům. A to na otázku zda je očkování prospěšné. Napadla mě jedna otázka - Kolik? Týká se to všech nás tady, a hlavně dětí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na AlenkaH:

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na AlenkaH:
pod toto se také podepisuji

arrow
profile_image
bono2
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já tvůj pohled asi jako jediný sdílet nebudu. Z toho co jsem četl od organizací, které tento trh monitorují, tvoří největší část mladé bezdětné holky, často studující a nedělají tuhle práci z důvodů aby se vyhnuly bídě s nouzí, ale naopak prožily mladá léta luxusně oproti svým vrstevnicím. A ono je to asi i logické, kdo by platil za ženy po třicítce a po dětech, když může mít mladé maso 18-25 (abych předešel reakcím, tohle není mé stanovisko, jen si takhle představuji průměrného zákazníka). Další velkou část tvoří prostitutky z východu (samá Ukrajinka aj.) a neméně důležitou část tvoří feťačky.

Cituji AlenkaH: To u nás (a platí to dál na východ) máme ceny v mnoha věcech vyšší než na západě ale platy úplně jinde. Nechápu, že se tady lidi nebouří.

Jako kvůli platům nebo cenám? To žiješ v jiné době. Nevidím souvislost mezi českým politikem (předpokládám, že proti nim se chceš bouřit) a výší platu (ne každý dělá pro státní správu) nebo cenami v obchodě (až na to zvýšení DPH). Kdybych se měl "modlit" za více pracovních míst a ekonomický růst (mezd), budu své modlitby směřovat do Německa a k jiným ekonomickým obrům, rozhodně ne české vládě.
A co se týče těch cen, patříme k levným zemím. Je pravda, že je zde mnoho věcí přestřelených, ale to se týká hlavně značkových oblečení a dalších ne životně důležitých věcí. Jídlo, energie apod. máme pořád levnější, proto sem jezdí trávit důchod Holanďané.

arrow
profile_image
matty28
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já tyhle lidi neodsuzuji,koneckonců je to jejich volba,někdo na to žaludek má,někoho to dokonce baví-tak proč to nevyužítasi to vyzní blbě,ale podle mého je to lepší než nedělat nic a okrádat slušně pracující,
a jak některé z vás píší situace v ČR je horší a horší a to nejen po finanční stránce,když si vezmu že moje teta po 25 letech ve školce má 13000 čistýho což je v podstatě akorát na to aby poplatila byt....takže bych se ani nedivila kdyby se tohle pradávné řemeslo markantně rozmohlo

arrow
profile_image
Jana x
od 31. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Řekla bych, že co se týče finanční stránky, není situace v České republice už tak růžová, jako bývala. Chvíli jsem působila ve společnosti Rozkoš bez rizika, která se monitorací prostutuce zabývá. Výdělky v erotickém průmyslu jsou čím dále nižší. Priváty i noční kluby tolik bojují o zákazníky, že na privátě stojí sex i zhruba nějakých 700 Kč. Z toho pochopitelně pouze polovina je pro společnici. Je to dáno výrazným převisem nabídky nad poptávkou a také faktem, kolik je v ČR cizinek, které se tímto živí. Zejména uvádím Slovenky a Rusky.

arrow
profile_image
bono2
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Jana x: Priváty i noční kluby tolik bojují o zákazníky, že na privátě stojí sex i zhruba nějakých 700 Kč.

Zajímavé, teď jsem si namátkou načetl stránky pěti privátů a ceny se pohybují od 1300 - 1500 (bez příplatků jak jsem pochopil).

Cituji Janice28: Naprostý blábol !

Zbytečně tvé emoce předcházejí logiku. Nejdřív si zjisti jaký je rozdíl mezi absolutními a relativními cenami. Případně máš problém s pochopením kontextu?

Cituji Janice28: ekonomický vzdělání evodentně postrádáš

Z toho co píšeš jej evidentně postrádáš ty. Jinak bys chápala, že "relativní ceny" a "volný trh" nemůžeš v souvislosti nikdy použít (postrádá to smysl - v kontextu výše napsaného se chceš bouřit proti politikům anebo proti volnému trhu?).
http://tn.nova.cz/zpravy/ekonomika/ceske-potraviny -patri-v-evrope-k-nejlevnejsim-tabulka.html
Citace: České potraviny patří v Evropě k nejlevnějším.
http://www.vodarenstvi.cz/clanky/srovnani-cen-vody -v-evrope
Citace: Ceny v ČR jsou stále podprůměrné. Ve většině evropských zemí zaplatí lidé za vodu více.
http://pinus.bloguje.cz/845585-ceny-elektriny-v-ce chach-a-v-evrope.php
Citace: Ostatně ceny el. energie v České republice nejsou v porovnání s Evropou nijak vysoké.
http://byznys.lidovky.cz/cesko-si-nevyjednalo-u-ru su-slevu-plyn-zdrazi-vice-nez-jinde-v-evrope-12l-/ firmy-trhy.asp?c=A101228_155755_firmy-trhy_nev
Citace: Ceny zemního plynu patř k nejlevnějším v EU

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené