arrow
profile_image
Jana x
od 31. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bono2: Zajímavé, teď jsem si namátkou načetl stránky pěti privátů a ceny se pohybují od 1300 - 1500 (bez příplatků jak jsem pochopil).

Měla jsem na mysli, že ceny začínají na 700 Kč. za půl hodiny. Týká se to především privátů, kde převládají prostitutky z ciziny.

arrow
profile_image
Aquila
od 30. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Protože tu máme chlapy na h....o a tak je lepší si radši přivydělat a postarat se sama o sebe,vytáhnout z nich co se dá a pak je poslat někam než dřít bídu s nouzí s nechávat se od nich oblbovat zadara. V zahraničí například ve zmíněné Anglii či Irsku alespoň za něco stojí a jejich starání se o rodiny a ženy by si tady každej trouba mohl vzít za příklad.Nedivim se mladým pěkným kočkám ,že se k tomu uchylujou. Proč dřít v tescu za kasou kde tu hrdost stejně ztratíte hned po týdnu práce než mít na co si vzpomenete a holt na tom s hrdostí budete stejně.A teď mě můžete ukamenovat. Ale je to realita.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Aquila: Ale je to realita.

Ještě, že to není moje realita.
Chjo, já myslela, že hrdost je nad všechny peníze. A že peníze se dají obstarat i méně ponižujícím způsobem..A myslím si to pořád.
Ale každému, co jeho jest

arrow
profile_image
Aquila
od 30. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji amelie1111: i méně ponižujícím způsobem..A myslím si to pořád.

Mám spoustu kamarádek z Moravy.(Já sama jsem rodilá pražanda) studují tu na vejškách a to co jim nabídly firmy to je tak tristní ,že se ano nedivim,že maj pár milenců okolo. Musej platit nájem,jíst a jelikož jsou v mém věku tak je asi jasný,že občas si chtěj i užít.Koupit si něco hezkého,zajít si na dízu.Není divu,

arrow
profile_image
Tarazed
od 29. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Aquila: Protože tu máme chlapy na h....o a tak je lepší si radši přivydělat a postarat se sama o sebe,vytáhnout z nich co se dá a pak je poslat někam než dřít bídu s nouzí s nechávat se od nich oblbovat zadara.

To už i lidé s takovými názory a myšlením studují VŠ ?

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Aquila: Mám spoustu kamarádek z Moravy.(Já sama jsem rodilá pražanda) studují tu na vejškách a to co jim nabídly firmy to je tak tristní ,že se ano nedivim,že maj pár milenců okolo.

Já už po dnešních diskuzích tady na Oml. nějak ani nemám sílu obhajovat dobré mravy, ale aspoň krátce :
Do svého současného zaměstnání jsem s VŠ vzděláním nastoupila doslova jako "vařička kafe". Do roka jsem postoupila na nejvyší možnou pozici na naší lokalitě a to ve firmě, kde ženská dělala do té doby max. sekretářku. Šéfuji desítkám chlapů, ani s jedním z nich jsem se nikdy nevyspala, ani se svými nejvyššími šéfy jsem se nikdy nevyspala, ani s našimi obchodními partnery jsem se nikdy nevyspala, možná proto se ke mě ti chlapi chovají s respektem a kolegiálně a ne jako k couře..
Uznávám, že jednodušší způsob, jak přijít k penězům, by bylo prodávat se a věřím tomu, že se svým zevnějškem bych do smrti nestrádala. Jenže já si víc cením toho, co mám v hlavě a dělat někomu matraci za peníze ..Popravdě, ani kdybych se zrovna plazila příkopem..

arrow
profile_image
Aquila
od 30. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tarazed: To už i lidé s takovými názory a myšlením studují VŠ ?

No jo a dokonce i hodně cestují a žijí v zahraničí tak mohou porovnávat

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Proč? Pro peníze .. peníze totiž umí divy ..

Nikoho kdo tohle dělá, neodsuzuji .. jsou horší práce .. já bych na to neměla žaludek ..

arrow
profile_image
Lyriel
od 28. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

bůh nám dal tělo i duši a je jen na nás jak obojí použijeme, zda u toho zůstaneme nebo nám zkušenosti řeknou tak tohle teda ne,hlavní je přístup, já na to také nemam žaludek, ale kdybych měla, asi bych do toho v téhle pitomě rozkradené republice taky šla, protože prachy nás drží při životě, já si prachy nevymyslela a taky se mi to nelíbí, ale je to prostě tak.

Rozhodně to není lenost a pohodlí. Možná se jedná o velmi malé procento žen, které tuto činnost provozují právě z tohoto důvodu. U mě osobně to bylo zoufaství, bezmoc a celý život v bídě, od malička, kdy jsem byla nucena koukat na svou vystresovanou matku, která mě vychovávala sama, jak den co den, týden co týden vypočítává finanční přidělený limit, který jsme měly na den na jídlo. Neustále jsem si pokládala otázku, proč jiní mohou studovat vysněný obor a já ne? Protože mají peníze, protože jim rodiče zaplatili soukromou vysokou školu (na státní je úspěšnost přijetí cca 20%), proč nemohu cestovat, proč si nemohu zaplatit kurz cizích jazyků, proč nemohu dělat sport který mě baví, proč musím několik let chodit v děravých botech, proč nemohu jiít do potravin a koupit si to, na co mám chuť a nekoukat na nějaký limit. Přes 7 let jsem pracovala (i při střední škole, od 17 let jsem se potloukala po podnájmech) a živořila. Můj plat vystačil pouze na zaplacení nájmu, složenek a když mi zbylo dostatek na jídlo, byla jsem šťastná. Stereotyp, kdy v hlavní roli byly nervy, neustálé počítání, stres a fakt, že jsem musela velice dlouho přemýšlet, zda-li si mohu dovolit koupit jednou za půl roku nové triko. Víte a jednoho dne, si prostě řeknete a dost. Kdo nezažil, nepochopí. Moje máma dřela celý život jak mezek, téměř každý den 16 hodinové směny. Co z toho má? Podlomené zdraví, invalidní důchod již v 45 letech, nervy v háji a pronajatý byt. Já nechci nic ospravedlňovat, ani sebe, jen se snažím ukázat i jiný úhel pohledu, který může k této "práci" vést. Neuznávám slečny, které mají všeho s prominutím plnou pr.. a jdou si vydělat na kabelku za 20 000 , to opravdu ne.
Svět je dnes bohužel o penězích. Chcete práci? Musíte splnit požadavky. Neumíte pracovat programy, které požadují? Musíte si zaplatit kurz, kde vás to naučí. Neovládáte 3 jazyky? Opět jsou na řadě finance, které musíte vynaložit ke zdokonalení sebe sama. Jak bylo řečeno, většina svazků je z rozumu, nikoli z lásky. Prostituce je pouze obdoba jiných forem vztahů.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kateřina_4: Moje máma dřela celý život jak mezek, téměř každý den 16 hodinové směny. Co z toho má? Podlomené zdraví, invalidní důchod již v 45 letech, nervy v háji a pronajatý byt.

No a jak myslíš. že vypadá prostitutka po 20 letech? Pro všechny budeš stará ku.rva a ještě budeš mít kliku, že nebudeš mít tělo zdevastované pohlavními nemocemi a způsobem života..
Já vím, že jsi nás chtěla všechny dojmout, ale nežijeme ve středověku. Každý má dneska právo volby, jak se svým životem naloží. Říkáš, že na veřejnou výšku se dostane málokdo. A co takhle zabrat v učení a být mezi přijatými? To zase není tak nadlidský úkol. Spoustu mladých lidí nepodporují rodiče, buď nemohou nebo nechtějí a přesto si dokáží vybudovat nějakou vlastní existenci. Já vím, nejjednodušší je roztáhnout nohy a zkasírovat klienta

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kateřina_4: Prostituce je pouze obdoba jiných forem vztahů.

Co je tohle zase za žvást?
Prostituce je poskytování sexuálních služeb za peníze! Ty podržíš, on zaplatí..
Prostě zpeněžíš svoje tělo. Kdo chce a má dost peněz, může si tě koupit.
Prostituce je pouze jedna z forem obchodování s lidkým tělem a s lidskou důstojností.

Reaguji na amelie1111:

Cituji Kateřina_4: Prostituce je pouze obdoba jiných forem vztahů.

Cituji amelie1111: Co je tohle zase za žvást

To se jeden nestačí divit, co někdo může vyplodit, jen aby se obhájil.

arrow
profile_image
fabule
od 1. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ježiši mě rodiče akorát zaplatily autobus do školy (střední) a učebnice, na vysokou jsem šla až když jsem si po střední našla práci a vím, že rodinu jsem k tomu ani nepotřebovala. Každý začína od nuly, někdo má dotování rodiči atd., někdo ne. Ale zase nepotřebuji být prominentní student na soukromé škole....
Každopádně k prostituci bych se nikdy neponížila, jako každá jiná hrdá žena. Aby na mě hopsal funící německej čuník atpod., no fuuuuuj! Myslím, že ženy akorát hledají výmluvy a příběhy typu jako napsala Kateřina_4 aby se jen ospravedlnily a my je litovaly.
Radši půjdu s reflexní vestou sbírat ****** do parku.

No já nevim jaký je rozdíl mezi prostitutkou a obyčejnou holkou, která se jde o víkendu pobavit na diskotéku a dá tam třem zadarmo a ještě bez ochrany. Znám tolik případů kolem sebe. Mladý hezký kluk. Jeho táta má peněz, že kluk by si mohl najít tu nejhezčí kočku a vozit jí v Lambu. Jenže světe div se on chrápe s každou jinou na diskotéce a nakecává jí, že s ní bude chodit a koupí jí to a tamto. Nedávno jsem se dozvěděla, že leží s kapavkou nebo syfilem v nemocnici a po propuštění zase nějakou ojel. Tak nevim co je lepší. Jestli spát s někým za peníze s ochranou nebo zadarmo za kecy o víkendu na diskotéce a nonstop na tom naletět. Nechci nikoho omlouvat, ale znám lidi z porna. Znám holky, které dělají společnice a žije se jim dobře. A co se týče jejich příbehů, tak to docela chápu a jsou to normální lidi. Co se týče Češek, tak ano máme super vizitku ve světě, ale neřekla bych, že je to kvůli pornu nebo prostituci, ale hodně turistů sem jezdí za erotickou turistikou s tím, že nemusí chodit do bordelu. Stačí Češce na diskotéce nakecat: Jsem Ital moji rodiče jsou milionáři máme vilu u moře nechtěla by ses jet za mnou někdy podívat? Šup a už mu roztáhne nohy. Proto si cizinci na nás tak dovolují. Chovají se jen podle toho, co jim dovolíme. Já jsem z Prahy a jdu se jednou za čas pobavit do nějakého klubu v centru. Než dojdu jen do toho klubu, tak na mě pokřikují chlapi i Češi jestli jim dám a že mám luxusní zadek a že by s nim dělal to a tamto. Z jakého důvodu asi? To se dozvím hned po příchodu do klubu. Holky tam olizujou ucho chlapovi na baru jen proto, že má venku luxusní káru a jak to dopadne se ani nemusim ptát..Navíc většina tady porovnává prostituci jenže světě div se kolik holek kývne na pozici asistentky za 20.000 CZK měsíčně? S časem i večer...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené