arrow
profile_image
australan
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi před dvěma měsíci jsme se po kratkém období krize rozešli s přítelkyní po třech letech.
Plánovali jsme spolu budoucnost, oba jsme měli lehce komerční pohled na svět, oba jsme si chtěli užívat.
Nikdy jsme si neudělali nic škaredého a tak jsme si o tom "v klidu" popovídali a dohodli jsme se, že zůstaneme přáteli.
V tu chvíli jsme to viděli jako nejlepší řešení, protože náš vztah měl spoustu trhlin, ale byli jsme se na sebe tak zvyklí a měli jsme se tak rádi, že nikdo z nás neměl chuť ukončit to dřív. Mysleli jsme, že už se nemilujeme, tak jak jsme se milovali dřív, že už v našem v vztahu chybí jiskra.
Po týdnu jsem se od ex dozvěděl, že už si nějakou dobu píše se svým bývalým přítelem a dlouholetým spolužákem ze školy. Takže prakticky měla po rozchodu kam jít.
Chvíli jsme spolu ještě komunikovali bez problémů, chodili jsme ven, jezdili nakupovat. Říkala mi, jak jí přitahuju, ale že se mnou nemůže nic mít.
Nějakou dobu mi to dělalo dobře, ale pak jsem se pomalu začínal psychicky hroutit. Raději jsem jí řekl, že jí nemůžu vídat, psát si s ní. Že mi její snaha zůstat kamarádkou spíše ubližuje, než pomáhá. Nechápala, byla smutná, ale vzala to.
První týden bez komunikace s ní byl příšerný. Pak jsem bohužel potřeboval nějaké informace a nemohl jsem je získat nikde jinde než od ní. Napsal jsem si o tyto informace a ona se hned začala ptát, jak se mám, co škola, co práce, co nové "kamarádky", atd atd.
Pak jsme si opět nějakou dobu nepsali. Nevěděl jsem, co dělá, kde je. Ale bylo mi to jedno.
Druhý kontakt jsem s ní opět návazal já. Opět jsem něco potřeboval. Prošli jsme pár obchodů, zašli do kavárny. Šíleně jsme se pohádali, protože někdo vypouští drby, které poškozují jí a jejího nohého přítele. Nemyslela si, že to dělám já, ale vůbec ničím si nebyla jistá.
Od té doby spolu stále komunikujeme. Podle jejích slov je "nadosmrti" zamilovaná a absolutně štastná se svým novým přítelem.
Přesto mi píše, že mě má ráda, že by pro mě udělala první poslední, že jí chybí spoustu věcí, co jsme spolu dělali, že jí chybí moje rady ohledně oblečení, kosmetiky, jídla, naše dlouho rozhovory.
Pořád nás to k sobě táhne, ale oba víme, že v tuhle chvíli nemůžeme být spolu. Že by se opakovala situace s tím klukem.
Vím, že jsem měl spoustu chyb. Přiznal jsem jí to. Jenže já svoje chyby v průběhu vztahu neviděl. Byl jsem tak zaslepen svou pravdou, že jsem si odmítal připustit něco jiného. Mrzelo jí, že mi to došlo až teď.
Vždy mi šlo jen o její dobro. Dělal jsem vše pro to, aby byla šťastná, aby jí nic nechybělo, aby mohla mít vše, po čem zatouží. Měl jsem jí raději než sebe, byl bych pro ní obětoval svůj život, kdyby to zachránilo její.
Vydělávám celkem slušné peníze, vím, že peníze nejsou všechno, ale je velmi příjemné je mít a nemuset se dívat na každou utracenou korunu.
Chci jí zpátky! Jenže se o ní nechci snažit. Chci, aby sama poznala, co jsem pro ní dělal a aby si uvědomila, že mi tím, co píše a jak se ke mně chová, pouze ubližuje.
Nikdy nevstupovat do stejné řeky dvakrát! Já už tam podruhé vstoupil minulý rok, kdy jsme měli podobný problém, ale to jsem dělal vše, abych jí získal zpět. A jsem připraven tam vstoupit potřetí, klidně dál a dál!
Nevím, jak se k ní mám chovat? Když jsme spolu, tak se navzájem přitahujeme, máme problémy si neskočit kolem krku.
Nevím, co bude dál. Nechci žít v naději a nejistotě.

arrow
profile_image
hot babe Fergie
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji australan: Nikdy jsme si neudělali nic škaredého a tak jsme si o tom "v klidu" popovídali a dohodli jsme se, že zůstaneme přáteli.
V tu chvíli jsme to viděli jako nejlepší řešení, protože náš vztah měl spoustu trhlin

no asi taky záleží jak moc velké trhliny, některé se dají ještě slepit, ale nekteré tomu druhému mohou tak vadit, že je nedokáže už dál slepovat....

arrow
profile_image
australan
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji hot babe Fergie: no asi taky záleží jak moc velké trhliny, některé se dají ještě slepit, ale nekteré tomu druhému mohou tak vadit, že je nedokáže už dál slepovat....

vadilo mi, že kouřila a že chodila do společnosti, kde se vyskytoval ten kluk... celkově jsem neměl rád její kamarády

arrow
profile_image
hot babe Fergie
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

australan
takže je asi o dost mladší??
a co vadilo jí na tobě??předpokládám, že ona navrhla rozhod?

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

...pokud ona váhá nebo jí něco vadilo, tak to, že se nebudeš o ní snažit ničemu nepomůže. Řekne si, že ji teda asi tak moc nechceš a nechá to být....musíš jí dokázat jak moc jí cheš teď, ne aby ona vzpominala jak moc si ji chtěl tehdy. Možná se pletu, toliko ale jen můj pocit z toho co jsi zatím napsal.
Jestli si nevycházel s jejími kamarády, tak bys je měl alespoň tolerovat, respektive tolerovat to, že ona s nimi chce být. Přece se kvůli tobě neodřízne od světa, od svých kamarádů, kteří tu pro ni budou třeba až vás to nevyjde?

arrow
profile_image
australan
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Petulaa
jo, s těma kamarádama máš pravdu... ale si první člověk, kterej mi tohle říká...
já bych se snažil a usiloval o ní... jenže ona toho kluka tak dlouho chtěla a tak dlouho snila, že bude s ním, až se toho dočkala... nechci bejt loutka v její moci... nemyslím si, že váhá.. je si jistá, že chce jeho.. ale když je se mnou, tak by chtěla mě..

arrow
profile_image
australan
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jenom o rok a půl..
vadilo jí na mě, že sem se vztekal, když kouřila, že sem se vztekal, když šla ven s kamarádama, kde byl ten kluk, že se občas naštvu a plácnu nějakou blbost, že jsem poslední dobou víc pracoval, než byl s ní.. našlo by se toho víc..
stejně jako ona nebyla bez chyby...
Rozchod sem navrhl já, protože už se to fakt nedalo vydržet.. bohužel... táhlo jí to někam jinam, ale sama to zatím ukončit nechtěla

Tys nekuřák?

australan
Ahoj, z toho, co čtu, usuzuju, že tys byl ten, kdo měl rád víc. Možná u tebe dosáhla maximum pozornosti, péče, zaopatření atd. a bude ji to v současném vztahu chybět.
Nicméně si myslím, že ti dala jasně najevo, kam ji srdce táhne a s kým chce být. Já bych úplně omezila styky a sanžila se vidět pozitivní v tom, že ti to dokázala říct narovinu a nedělat z tebe blbce. To, co k tobě cítí, bych nazvala zvykem a určitým pohodlím, které asi u tebe měla. Mně by to nestačilo, jsem na to moc hrdá.
Není to dogma, jenom názor, kterej klidně může být úplně out.

arrow
profile_image
australan
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mufallo
jj.. nekuřák... zapálím si max. 2-3 do roka...

arrow
profile_image
australan
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

BlackCoffee
Máš pravdu..
ale stejně je těžký se jí vzdát...

arrow
profile_image
Eevita
od 5. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Australan
Ono je to těžké takhle posoudit. Když jsem četla úvodní text, doporučila bych ti, aby ses neozýval a odpovídal (vždy mile), jen pokud by ti ona napsala. Ale v případě, žes nechal ty ji a ona se rozejít nechtěla, je to jiná situace. Tebe to očividně trápí..takže mě by zajímalo, proč si se s ní rozešel (vím, že jsi psal, že ji to táhlo jinam, ale ty ji chceš stejně zpátky)? Doufal si, že se něco změní a rozchod byl spíš demonstrativní? To je totiž důležité! Pokud bys s ní nechtěl být, tak bych radila neozývat se, nebo jen v případě nutnosti či odpovědi na její iniciativu a snažit se jet svůj život. Za čas to přejde, ale působí to na mě spíš, že chceš být s ní.

Cituji australan: já bych se snažil a usiloval o ní... jenže ona toho kluka tak dlouho chtěla a tak dlouho snila, že bude s ním, až se toho dočkala..

Na toho klučinu měla zálusk až, když jste se rozešli nebo už když jste spolu chodili?

Žili jste spolu? Jak jste staří? Jak často jste se viděli? Pokud jsi měl hodně práce, nemůžeš od druhého chtít, aby seděl doma a čekal, kdy se vrátíš. Každý potřebujeme nějakou společnost. A též se přikláním k názoru Petuly, že kamarádům by se mělo vyjít vstříc a nebo to přejít bez výčitek. Výčitky jsou k ničemu, akorát tě postaví do horší pozice.

Cituji australan: ale stejně je těžký se jí vzdát...

To rozhodně.
Přesto, i kdyby se ke mně přítel vrátil (být ve stejné situaci jako ty - a je docela možné, že k tomu dojde), moc bych přemýšlela, co ho vlastně se mnou drží. Velmi dobře se existuje ve vztahu, kde mi partner snese modré z nebe, a de facto to nic nestojí.

arrow
profile_image
australan
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Eevita
kvůli tomu klukovi jsme se rozešli minulé léto. já dělal co mohl, abych jí získal zpátky (nedoprošoval sem se, nesliboval, neplazil se)..
přibližně od září do listopadu náš vztah začal chladnout, já se snažil o oživení, tahal sem jí na výlety, chtěl s ní pořád někam chodit.. jenže v tu dobu už jí to opět táhlo k tomu klukovi, takže odezva z její strany byla minimální...
V tu chvíli jsem se opravdu chtěl rozejít, protože už mě to nebavilo.. Nevěděl jsem, že už "někoho má". Bral jsem to tak, že spíš zkusíme nějakej volnější vztah.
Toho kluka chtěla pořád. Když byla se mnou, tak to bylo potlačený, ale stejně ho pořád chtěla.
Nežili jsme spolu. Vídali jsme se tak 2-4x týdně. Jí je 20.

arrow
profile_image
australan
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

BlackCoffee
co nás drželo pohromadě?.. sex, důvěra, výlety, opora...
ona ví, že ve mně měla jistotu, pevnej základ, o kterej se mohla kdykoliv opřít..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené