arrow
profile_image
AlasseaL
od 3. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
v tuhle chvíli nevím, jestli píšu dotaz nebo se chci jen vypovídat a ulevit si.
Jsem s přítelem skoro 5 let (za měsíc bychom měli výročí), je to skvělý člověk, je hodný, vtipný, chytrý...je to člověk, který má rád, když mi může čímkoliv udělat radost a dělá to často. Seznámili jsme se jednou velkou náhodou a hned první den jsme do toho oba spadli, i přesto, že já měla přítele a on byl také zadaný. Náš vztah postupoval rychle..oba jsme byli zvyklí s někým žít, takže z počátečnýho denního přespávání došlo k bydlení..postupně jsme si vybudovali úspěšnou firmu, kterou máme do dnes a která se vyvíjí stále k lepšímu. Ve všech směrech jsme naprosto spokojení, i když občasné hádky o ničem prostě jsou...nebylo by normální kdyby ne. Jediný problém, který náš vztah zatěžuje a dohnal ho tam kde dnes jsme je sex. Ze začátku bylo všechno fajn, ale nyní..už tak tři roky mám stále menší chuť..došlo to až tak, že mě to stačí tak 1x za 4/5 dní.
Přítel je ale o něco více aktivnější a nevyhovuje mu to, párkrát jsme se o tom bavili a já mu vždy řekla, že se to určitě zlepší a tím to skončilo…ro mě to ale není jako když jdu pro rohlíky…když prostě není chuť, tak není…
Nicméně vždy to přešlo a byli jsme spolu dál, plánovali jsme bydlení, děti…řed měsícem jsme si koupili nové auto…rostě měli jsme se fajn.
Včera byl den jako každý jiný..ráno jsem vstala, šla jsem pracovat, přítel tady pracoval se mnou a všechno bylo fajn. Pak odešel do naší ložnice a já si tam pro něco šla a najednou jsme viděla jeho skříň prázdnou a plně pytle věcí. Hned mi bylo jasný, o co se jedná. Bylo mi nepopsatelně úzko, že jsem nemohla ani nic udělat..věci si odvezl ke svému tátovi, kde prý přechodně bude než si najde nějaký byt v Praze.
Asi za hodinu se vrátil, přivezl mi oběd, objímal mě, líbal mě a já absolutně nevěděla, co se děje. Až potom mi řekl, že je nešťastný, že mě má moc rád, tak jako nikoho na světě, že mě chce pořád vídat, komunikovat, ale že to nejde…rý chce být sám, věnovat se škole a mít někoho na sex. Rozešel se se mnou, protože mě nechce podvádět, ale prostě chce víc sexu než má se mnou. Pak mi najednou řekl, že má pro mě vymyšlený krásný prstýnek s diamantama, že ho nechá udělat a že se mi určitě bude moc líbit a že se těší až mi udělá radost. V tu chvíli jsem myslela, že omdlím a nerozuměla jsem ničemu…ak odjel, později mi napsal, co dělám…že bychom zítra(dnes) mohli na pouť, která je ve vedlejším městě…

No abych došla k závěru..přítel je definitivně rozhodnutý, že je konec ale v našem rozhovoru i párkrát zaznělo, že nevylučuje to, že se k sobě vrátíme a bude to zase fajn…jenže já nechci kolotoč výčitek…moc si přeji aby zase bylo všechno fajn, ale já si prostě nepřikážu spát s ním, jak jak on potřebuje…a tím tu vzniká problém, který je důvodem našeho rozchodu…

Ach jo, je mi fakt děsně 

arrow
profile_image
AlasseaL
od 3. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a teď koukám, že místo písmena P se mi tam dělali smajlíci...

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Alasko,
víš, podle mých zkušeností platí to biblické:" Podle skutků poznáte je". A proto nedám na řeči o prstýnkách atakdále, ale na skutky. Takže já bych se na tu pouť vykašlala. Taky buď sama a bude Ti lépe.
Příště to bude lepší, to vím na 100%.
M.

Cituji AlasseaL: došlo to až tak, že mě to stačí tak 1x za 4/5 dní.

to mi nepřijde, zas tak málo...

No co poradit vůbec netuším, napadá mě, jestli by třeba nemohla být příčina v braní antikoncepce, pokud bereš, ta prý může chuť snižovat.

Ale po pěti letech mi přijde přirozené, že to trochu opadne a sex není každou volnou chvíli.

Cituji AlasseaL: .přítel je definitivně rozhodnutý, že je konec ale v našem rozhovoru i párkrát zaznělo, že nevylučuje to, že se k sobě vrátíme a bude to zase fajn

A co ty teď máš jako dělat? Čekat, až si pán milostivě uráčí se vrátit? To mi přijde trochu sobecký, nechat tě v takové podivné nejistotě. Nebo to si teď bude užívat nezávazný sex někde jinde a až se vybouří, tak se milostivě vrátí?

arrow
profile_image
sibalka47
od 16. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mne sa stalo s bývalým to isté...akurát, že to bolo naopak. Kvôli sexu som ho nechala ja. A až po nejakom čase som si uvedomila aká hlúpa som bola. Milovala som ho. Od vtedy som nič podobné necítila a ja to všetko zahodím kvôli vlastnému egoizmu. Od neho sa mi to tiež zdá sebecké...veď to podľa mňa až taká neriešitelná situácia nieje. Možno to je naozaj ako padol názor vyššie, že je to kvôli HAK.

arrow
profile_image
AlasseaL
od 3. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Antikoncepci beru...zkoušela jsem ji asi před rokem a půl vysadit - právě kvůli tomu, jestli to pomůže, nebrala jsem asi trictvrte roku a nic, zadna zmena...jedina změna v tom, že jsem měla obličej jak puberťák a vypadala jsem příšerně.
Vím, že je to velký problém, když je prostě jeden nespokojený - nemůže to klapat..navíc já jsem i taková...jak bych to řekla...nekontaktní...ráda občas přítele políbím, objemu, ale není to prostě takové to muckování jako na začátku a to mu také chybí..
Vím, že s bývalou přítelkyní spolu spali několikrát denně, ale to je taky extrém no...a já jsem prostě podle všeho pravý opak...
Jak to vyřešit...čekat jak se rozhodně a případně přicupitat zpět...nebo se to pokusit hodit za hlavu a začít "nový" život..

Nepůjde to asi tak snadno..kvůli naší práci se i musíme celkem často vídat..

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji AlasseaL: ráda občas přítele políbím, objemu, ale není to prostě takové to muckování jako na začátku a to mu také chybí

Tohle jsem taky zažívala, řekla jsem to gynekologovi, ten mi změnil antikoncepci a od té doby vše vše opět v pořádku. A teď to mám zase "naopak" - jsem to já, kdo je víc při chuti. Nebydlíme spolu a tudíž máme méně příležitostí a možností, bilance za tento týden je 1x a já málem lezu po zdech

Cituji AlasseaL: když prostě není chuť, tak není…

Tohle mi přijde jako základní problém. Možná máš nějaký blok (nezlob se), nebo co je špatně? Když je na tebe přítel hodný, milý, je problém si pustit nějaký lehce erotický film, otevřít víno a postupně se naladit? Jistě, nejde to tak dělat obden, ale možná bys pak viděla, jak to je hezké a lákalo by tě to i jindy - říká se, že čím víc sexu člověk má, tím víc ho chce, já myslím, že to je pravda Takže když se ztotožníš s tvrzením "milujeme se 1-2x týdně", tak v sobě tu chuť opravdu nevyvoláš... Neber to, prosím, zle, ale takto jsme s přítelem překonávali mou nechuť a dost úspěšně. Jen mě pak začalo mrzet, že po něm netoužím já sama od sebe a tak jsem zkusila změnit antiko a vše je v pořádku. Jen dodám, že my jsme spolu přes tři a půl roku, čili žádná dvouměsíční zamilovanost

arrow
profile_image
lili09
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji AlasseaL: už tak tři roky mám stále menší chuť..došlo to až tak, že mě to stačí tak 1x za 4/5 dní.

Po pěti letech vztahu je jasné, že nebude na sex chuť každý den jako ze začátku. Tvá frekvence mi přijde až až dostatečná. Nechápu proč přítel ukončil vztah jenom kvůli sexu, pokud vám to jinak klapalo. Spíš jste si o tom měli pořádně promluvit, a řešit spíš partnerův "problém", protože v tobě problém nevidím. Klidně si to mohl udělat sám, třeba jsi se mohla dívat, nebo mu pomoci, aby se necítil odmítaný. Je spousta způsobů jak uspokojit muže a nemusí to být jen sexem. Je to jen o tom jak si to spolu domluvíte

Mně osobně nepřijde frekvence vašich styků nijak podprůměrná, naopak jste spolu už pět let, práce ve firmě je určitě náročná, k tomu obstarání domácnosti...
Nechci být nijak radikální, ale člověk, který zahodí fungující a léty prověřený vztah jen kvůli vlastnímu zvýšenému libidu asi bude lehce nezralý.Jiná situace by byla, pokud byste neměli žádný nebo jen velmi občasný sex, to bych u mladého kluka snad i pochopila, ale tohle je naprostý standard u většiny vztahů po pěti letech.Navíc my lidé se od ostatních zvířátek odlišujeme tím, že své pudy umíme ovládat.
Je mi jasné, že jsi v blbé situaci, protože se partner odstěhoval zčistajasna a miluješ ho.Proto bych Ti poradila chvíli (ale jen omezeně) počkat, jestli se mu nerozsvítí.Rozhodně bych ale nebyla vždy při ruce a na telefonu.
Koči budu Ti držet palce!

Ale tak já tvého přítele naprosto chápu. Pravděpodobně nejde pouze o sex, ale jak píšeš, i o mazlení se, kontakt, který mu chybí. Aby vztah fungoval, platí prostě to otřepané, že to musí v první řadě fungovat v posteli. Proč snižovat jeho potřeby, které když nejsou uspokojované, jej frustrují?

Cituji Lusinda: člověk, který zahodí fungující a léty prověřený vztah jen kvůli vlastnímu zvýšenému libidu asi bude lehce nezralý.

Pokud je tento stav dlouhodobý, kompromisy, resp.ústupky potom dělá pouze přítel AllaseaL a ona mu vstříc vyjít nemůže, naprosto té frustraci rozumím.

Cituji AlasseaL: došlo to až tak, že mě to stačí tak 1x za 4/5 dní.

Taky mi to nepřijde zrovna málo, ale nerozumím tomu, proč svého přítele neuspokojíš jinak, pokud nemáš chuť na klasický sex? Vždyť je tolik možností, myslím, že by stačilo překonat vlastní pohodlí (čekám ty reakce) a snažit se věnovat příteli jakýmkoli jiným způsobem. A to, že nejsi kontaktní? Byl by velký problém na to prostě myslet a během dne tu náklonnost příteli dopřávat víc? Píšeš, že přítel se snaží dělat ti radost. Ty bys mu očividně udělala radost tím, že by ses mu víc věnovala. To je přece to nejmenší.

Pokud by to problém byl, běžte od sebe, oba byste byli nešťastní.

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Čím víc to tady čtu, tak si myslím, že má druhou....jen tak chlap neodejde když miluje....to že miluje a odchází je výmluva a normální chlapské řeči, aby nevypadal v tvých očích špatně.
To že jste si měli o tom dávno promluvit a zvolit i jiné možnosti /dají se přeci přežít.../ je ale už prostě pryč.
janis

Jednou za 4/5 dní po tak dlouhé době není nijak málo, mě osobně to přijde tak akorát i normálně Ale tak to jsou osobní potřeby, který má každý jiné.

Něco hodně podobného se stalo i mně. Po 4 letech vztahu se se mnou rozešel přítel, pořád mě miloval, ale rozešel se se mnou z důvodů, že chtěl žít sám, užít si naprostou svobodu bez žádné zodpovědnosti vůči mě (a to jsem mu nikdy nic nezakazovala, šlo o jeho podvědomý pocit závazku vůči mě). Mám pocit, z toho, co píšeš, že u tvého přítele je to to samé. Pořád tě miluje, chybíš mu jako jeho nejbližší osoba, chce a potřebuje být s tebou v kontaktu... To samé u nás. Po několika měsících svobody se k tobě připlazí, tím si můžeš být jistá. Takhle to bylo u mě, i u dalších dvou mých kamarádek, se kterými se jejich partneři rozešli z podobných důvodů... Jde jen o to, jestli chceš čekat a udržet si s ním kontakt... Zase ale ze sebe nedělej chudinku, co na něho čeká doma s teplým pelíškem, pomalinku začni chodit ven, už kvůli sobě, doma by ses zcvokla... Věř mi, že najdeš nové sebevědomí, hodně ti to pomůže.

Cituji janis: že má druhou....jen tak chlap neodejde když miluje....to že miluje a odchází je výmluva a normální chlapské řeči, aby nevypadal v tvých očích špatně.

Souhlasím! Pokud má jinou, tak je odchod MNOHEM snazší. Ale pravděpodobný je, že je (jestli je) holka, která ho jen pobláznila, po pár týdnech přijde na to, ke komu patří a bude si sypat popel na hlavu. Přítelův odchod ode mě taky - neříkám, že přímo zavinila (že byla příčinou) - ale hooodně urychlila jeho (no, tak na to nemám slušné slovo). Vím, že nebýt jí, řešili bychom naše problémy důkladněji, a možná (možná taky ne), bychom spolu ještě byli.

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jako ty se u nás doma cítí můj partner, on na sex prostě není. Já ano. Takže chápu jak tebe, tak tvého přítele-já už taky nevím, co mám dělat a on jen slibuje že se to zlepší a já jsem čím dál tím víc nešťastná. Snažím se mít normální vztah a funguje to pár dní bez hádek a pak dojde na sex (nebo spíš nedojde) a je to ve starých kolejích. A věř mi, že to, že teď odešel, je pro tebe lepší. Třeba si časem srovná priority, nebude na to tak vysazený a přijde, ale už bude jen na tobě, jestli ho vezmeš zpátky. Já sama za sebe bych si třeba přála, abych dokázala tolerovat přítelův nižší zájem o sex, ale čím dál tím víc se bojím toho, že se zachovám jako tvůj přítel. Snad ti nevadí, že jsem napsala, jak je to i z druhé strany a jak on to asi cítí. Jinak ti držím ti palce, abys toto překonala.

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na BlackCoffee:
NAPROSTO SOUHLASÍM! Něco podobného jsem se ostatně snažila naznačit i ve svém příspěvku, leč se mi nepodařil to tak dobře vyjádřit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené