Ahojky holky,tohle téma jsem založila kvůli tomu abych se tu dozvěděla nějaké zajímavé zkušenosti ohledně toho co si myslíte o mužíchTaké jste přemýšleli někdy o tom co ti chlapi vlastně po nás chtějí?Mě někdy připadá,že ti muži vlastně ani sami neví co chtějí.Např.někteří muži si stěžují že jejich přítelkyně je krotká jako beránek a chtěli by nějakou divokou,hravou,průbojnou..více vášnivou.Aby žárlila více..atd. a když takovou mají tak si zase stěžují naopakno chápete to?Já tedy ne...Také mě docela fascinuje-co jsou některé ženy ochotné kvůli svému příteli obětovat..hodně se podřizovat jeho přání,doslova se dobrovolně zotročovat...tsss dělat služku ,nepořizovat si zvíře jen proto že to partner řekne!Nebavit se s přáteli..atd..nebo být přesně na čas doma..jen kvůli tomu aby se přítel nezlobilNapište mi tu své názory..budu se těšit

tak zas na druhou stranu každý chlap je "osobnost" a ne všichni jsou stejní - naštěstí

arrow
Neprodává v Bazaru

vše je o toleranci a kompromisech, ale nemůže je dělat jen jedna strana

V svém příspěvku můžeš zaměnit slova muž za ženu a naopak a taky budeš mít pravdu. Stejně tak ženy někde chtějí přesně to, co nemají,.....a zrovna tak i chlapi ze sebe dokážou dělat otroka (a to až nepříjemným způsobem, to jsem sama zažila)...

Já pro druhého udělám prakticky cokoliv. Ale nikdy to, čeho bych mohla později litovat (kupříkladu pán si dělá kariéru a já semu jako uklízečka starám o byt).

arrow
Neprodává v Bazaru

myslím, že určitě domácnost v cajku. Přes všechny řeči o kaiéře ženy, emancipaci atd. každý chlap ocení doma čisto, pořádek, jídlo atd. Vše ostatní asi záleží na povaze, ale neznám jediného chlapa, kterému by se tohle nelíbilo.

Lisa
Ahojky.-)No tak pravdu máš v tom,že i my ženy jsme také nespokojené..ale když to vemeš kolem a kolem tak my ženy se dokážeme o hodně více podřizovat,ponižovat,obětovat pro toho svého-myslím jen když milujeme..ale oni se pro nás tak obětovat nedokáží..to je opravdu jen jeden z tisíce

arrow
Neprodává v Bazaru

holky a bavil by vás chlap, který se takzvaně obětuje? Já měla kdysi kamarádku, takový ten typ jak po tom chlapi pálej - velký prsa, hodně výrazný mejkap, prostě kočka. Dycky si našla nějakého frajera, ten z ní byl uplně hotovej, chodil za ní jako pejsek, všecko platil atd., ona vypadala velmi vyzývavě, každý myslel co to bude za supr sex, ale na to ona nikdy moc nebyla. Inteligence teda taky ňák extra nebyla, takže většino záleželo na inteligenci toho chlapa, jak dlouho trvalo než tyjátr prokoukl. Ale obětovalo se jich dost dycky sem jí to hrozně záviděla, ale upřímně, bavilo by vás to?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Ellenuschka: každý chlap ocení doma čisto, pořádek, jídlo atd. Vše ostatní asi záleží na povaze, ale neznám jediného chlapa, kterému by se tohle nelíbilo.

Ahoj, tak já si naopak myslím že tohle jsou ty poslední věci který většina chlapů dokáže na ženské ocenit. Neříkám že se nenajdou vzácné vyjímky, ale většinou od jakživa platilo a platí to, že čím větší mrcha, tak tím víc jí chlap zobe z ruky a dělá pomyšlení. Klidně může mít domácnost i děti v nepořádku hlavně že si dokáže chlapa omotat kolem prstu.
Já osobně jsem sama už víc než 10 let a po těch letech zjišťuju že už nejsem schopna obětovat vůbec nic. Žiju si svůj život, nemusím se nikomu podřizovat a zpovídat kam jdu a co si kde koupím, no možná je to z mé strany sobecké, ale neumím si už vůbec představit že bych měla někomu prát, vařit a ještě poslouchat nějaké přiblblé kecy a chovat se tak aby byl pán tvorstva spokojený, děkuji to už teda fakt ne.

A "mrcha" má co dělat s pořádkem|?

Jinak já osobně si myslím, že žena byla vždycky ta, která když chtěla, tak si uměla všechno vydupat Vidím to z jiné zkušenosti a úhlu, asi znám hlavně ty dominantní ženušky ))

Co se týče úklidu - já se v něm nerealizuji. Až budu jednou umírat a ptát se, zda můj život měl smysl, tak úklid bude to poslední, co mě napadne Nemohla bych být žena v domácnosti a dělat uklízečku a hospodyňku, měla bych pocit, že mi život utíká pod prsty. Asi je to taky tím, že mám možnost pracovat v práci svých snů, že...

Jinak já si myslím, že chlap, kterého bych chtěla (tedy sebevědomý, hodný, moudrý) rozhodně neocení ženušku uklízečku. Ocení parťačku, ženu, kterou může obdivovat, mluvit s ní, na kterou může být pyšný, která mu bude partnerkou a která ale bude mít i svůj vlastní, zajímavý život (ne jen život podpůrný, který jaksi existuje proto, aby pán tvorstva mohl po příchodu z práce hodit nohy na gauč a dětem tak maximálně dát pusu na dobrou noc).

arrow
Neprodává v Bazaru

Evelyn
já to nemyslela tak, že to oceňujou v tom smyslu, že si toho všimnou, že to tak je, ale že si hodně rychle všimnou, když to tak neni. Podle mě, žádný chlap nechce mít doma nepořádnou cuchtu. Nechce, ale jak píšeš, často se nechá od ňáký zblbnout a pak už si nepomůže a zkus se zeptat jakýhokoliv chlapa, co si vybere radši, výstavní modelku, která má doma ****** a neuvaří pořádně ani kafe, nebo holčinu, která třeba není uplně dokonalá kráska, ale dovede se o něj a domácnost postarat? Takhle sem to myslela.

arrow
Neprodává v Bazaru

Lisa
teď to vypadá, že sem ňáká puťka, co jen uklízí, to vůbec měla jsem na mysli takové ty extrémní případy zanedbaných domácností.

To jsem tím vůbec nemyslela, myslela jsme to obecně....hlavně proto, že s kamarádkou jsme zrovna včera měly podobnou debatu.

Jinak je jasný, že některý chlap se smyslem pro pořádek nechce doma bordelářku - vždyť je to i naopak - taky ocením chlapa, co není bordelář a umí se o svůj/náš byt postarat (sám/ se mnou)

arrow
Neprodává v Bazaru

Ellenuschka
Vím že jsi to tak nemyslela, ale na druhou stranu je to v životě většinou tak, že se chlap přizpůsobí ženské, když je uklizeno dobrý a když ne tak taky, bere to tak že je to normální, ještě jsem nezažila mužskýho který by si stěžoval na to že je doma nepořádek a převzal roli hospodyňky, většinou jsou spíš nešťastný z toho že se doma uklízí až moc a je třeba peskován za nepořádnost. Netvrdím že nejsou vyjímky, ale určitě to není pro život dvou lidí to nejdůležitější.

rolí hospodyňky se předpokládám myslí role ženy/manželky?

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

super téma

no, takže já jsem schopna ocenit kompromis, ale jak tu píšou holky, čím větší potvora, tím víc jim kluk zobe z ruky, otázkou je jaký kluk....jsou kluci, kteří si to líbit nenechají...

můj partner by mě nejraději viděl ve sportovním, doma v jakémkoliv oblečení, nejlíp ve straých teplákách...ano, je to od něho krásné, ale já co? Já mám ráda nakupování, hadříky, parfémky, kosmetiku, boty...a tak to dělám...on se vždy usměje, že jsem parádnice a nebo že jsem se vyoblíkala, že přeci to je jedno...ale není to jedno! člověk se musí cítit dobře a neměl by podle mě dělat věci vždy tak jak to vyžaduje partner...jak dlouho by ho to bavilo, kdybych se oblíkala podle něho?

každý může dělat kompromis, ale měl by zůstat sám sebou...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené