arrow
profile_image
svetluska
od 7. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě volba doktora na reopku nosu, kosmetika, ale málo, nechám si poradit, ale co mám odzkoušeno a je dobré, neměním. Dále mě odpudila labioplatika, což bych asi při reop nosu naráz nedala..jinak tady příjemně relaxuji,hlavně když máme přítelovu dceruu na víkend.
Prý naháním chlapy přes net

arrow
profile_image
stefanie
od 24. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Omlazení mi momentálně dává chuť se sebou něco podniknout. Nikdy jsem nechápala slečny,
co tráví spoustu času nad svým zvelebováním, ale čím jsem starší, tím si myslím, že vzhled je taky hodně důležitý... Díky zdejším tipům jsem si už pořídila kvalitnější lékárenskou kosmetiku (Avene), bázi pod make-up, spoustu dekorativky a sáhodlouhý seznam, co všechno bych chtěla pozkoušet... Hlavně je moc fajn, že si můžu nejdřív přečíst zkušenosti ostatních.
Ale je fakt, že tohle forum leze šíleně do peněz a času!

Co takhle žaludeční vředy?

arrow
profile_image
Virtuální_kuře
od 3. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nového přítele

Pořídila jsem si hezčí prsa,prodloužené vlasy,dysport do čela a spoustu informací.

Nové vlasy v platinové blond s tmavým podbarvením

arrow
profile_image
Esencee
od 2. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kosmetiku LUSH, makeup, obličejový olej SALOOS

ale hlavně spoustu dobrých rad a taky legraci

Užší boky, kosmetiku Lush (hl. American cream na vlásky), tekuté krystaly na vlasy, voděodolné linky essence, botox do mračivky, díky Dtestu spotřebitelů i kosmetiku Roc, nové kadeřnictví, pustila jsem k vodě neperspektivního přítele (stále lovil na internetu) - nelituji ani minutu, že jsem holky poslechla!, žehličku na vlasy Remington, řidičák , sadu na gelovou modeláž nehtů (od které jsme pak po roce upustila), Xen Tan - nejlepší samoopalovák, dlouhé clip-in... a to je jenom to, co si teď vybavím

Když o tom tak přemýšlím, tak mi omlazení bere kromě času očividně i fůru peněz

Cituji lusinda: Spoustu kosmetiky za kterou, kdybych to převedla na peníze, bych si mohla nechat přeoperovat zadek na obličej.

Nápodobně

arrow
profile_image
Žraloček
od 3. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

32

Tak já jsem se zrovna vrátila z Marionaud s bází pod stíny Artdeco! A to díky Omlázku.
Jarišův rozok, obličejivý olej Sallos (ale tato kosmetika mi na 100% funguje jen tehdy, pokud užívám celou řadu - to znamená čisticí olej, květinovou vodu a obličejový olej)
Rotační disk, líčidla Alverde, která mi ale nesedla, celou paletku stínů Estee Lauder, abych mohla zkoušet to líčení v tématu fotogalerie líčení očí, nebo jak se to jmenuje a potažmo jsem se naučila líčit více způsoby než jen tím jedním svým.
Šampón Balea pro objem vlasů - opravdu funguje, ale mastí se mi po něm vlasy, takže druhý den musím umýt zas. Ale vlasy po umztí jsou fakt nádherné.

Noo, díky Omlázku jsem málem zbankrotovala Ve všem jsem vždy váhala, zda ano nebo ne, ale poté co jsem objevila Omlázko se všechno rozjelo Koupila jsem si čivaváčka, podprsenku Maraculous od VS, spoustu super kosmetických vychytávek, o kterých jsem ani v životě neslyšela, objevila jsem kosmetiku BarryM a Lush, skvělou barvu na vlasy, pořídila jsem si netbook, je toho prostě strašně moc

Propadla jsem kabelkám a pořídila si svou první LV Bloomsbury PM k tomu klíčenku a ještě pochetku v damier ebene. Asi za půl roku jsem neodolala a musela mít i Neverfull MM také v damier ebene.

arrow
profile_image
Sanjo
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem byla "donucena" ke koupi krému od Ryoru

Ricinový olej,třezalku,balzám na vlasy DM.. A ted čekám na pigmenty NYX a kulmu.. CHystám se koupit něco z kosmetiky LUSH

Rotační disk

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené