arrow
profile_image
vrtulka
od 26. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Trvalá, která měla být slabá, ale kadeřnice to nezvládla.
A posléze dlouhodobé se zbavovani hennové zrzi všelijakými prostředky. Drží dobře mrcha, bohužel mi zrz nesluší.

arrow
profile_image
engel2m
od 25. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejvíc mi vlasy zničilo pravidelné žehlení, bohužel když vlasy nežehlím, tak vypadají vážně hrozně, ted´ ale aspoň používám kvalitní vlasovou kosmetiku...jinak ještě domácí barvení, naštěstí to už mi odrostlo...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Nejvíc mi zničilo vlasy to, že jsem ve 14 letech šáhla poprvé po barvě a šla z mých blond vlasů hned na černo. Jednou jsem se pokoušela vrátit ke svým,ale i když se kadeřnice snažila, tak jsem se opět rychle vrátila na tmavo.
Takže mé vlasy mi nejvíc zničila má blbost, že jsem neposlechla mámu a nevykašlala jsem se na barvení vlasů.

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě nejvíc ničila vlasy chlorovaná voda- když jsem chodívala třikrát týdně do bazénu bez čepice. To pak kadeřnice nadávala jak špaček
No a potom tmavě hnědá barva z drogerky od L'Orealu. Ač jsem barvila z hnědé na tmavě hnědou, vlasy jsem potom měla jako chemlon. Naštěstí existuje olivový olej, med a henna, no a od dalších chemických pokusů jsem upustila.

arrow
Neprodává v Bazaru

A docela mi vlasy vysušil melír Matrix.

arrow
profile_image
Chuchu
od 1. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Blogerka

Co mi zničilo vlasy:
-blond melíry (mám přírodně lehce vlnité vlasy a po melíru byly totálně mrtvé, krepaté a nezvladatelné)
-přírodní kosmetika na vlasy (nějakou dobu to bylo v pořádku ale po delším čase jsem uviděla tu hroznou spoušť, už nikdy vše přírodní. Z vlasů do půlky zad jsem šla na mikádo)
-barvení "vymývacím" šamponem od Palette (tedy nejhorší to bylo při smytí hnědé a následného snažení stáhnout tu propuknutou rez)
-dále stres (maturita, problémy doma)
-také se k tomu připsal nedostatek vitamínů a nedostatečný přísun vody

Dnes už mám vlasy o hodně lepší a zase jsou skoro do půlky zad, ale je stále co spravovat

Přípravek se silikonama od loreal profesional , diety, hubnutí - to mi hodně padají

kondicionery, žehličky, tužidla, fény atd... já si už vlaysy nechávám jen pouze uschnout a používám byčí koule jako masku.. nic jiného..

arrow
profile_image
danveny
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji km_lucy: Pravidelné domácí barvení na blond, a to nevyjímaje žádnou značku, vyzkoušela jsem snad všechny...Dnes už řadu let barvím zásadně u kadeřnice v salonu a vlasy mám zdravé jako nikdy předtím)

a jak to prosím Tě děláš s odrostama? To chodíš k holičce každých 14 dní?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji pussydeluxe: veškeré zesvětlovače od Pallete

Souhlasím, palette,ale bohužel i jiné blond barvy..bohužel zesvětlování mi udělalo z vlasů chemlon a dlamování vlasů v půlce délky a to i díky odbarvování u vyhlášené kadeřnice..Naopak vyléčení pouze Henna, Loreal profes. a Wella lifetex.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji danveny: a jak to prosím Tě děláš s odrostama? To chodíš k holičce každých 14 dní?

Chodím tak každého jeden a půl měsíce. kdy mám odrost zhruba 2 až 2,5cm, nemám už úplně platinovou blond, takže to není tak kontrastně vidět.

Od narození jsem byla blondýnka, když mi pak začaly vlasy tmavnout, tak jsem si je o pár odstínů zesvětlovala permanentní barvou. Pak mi jednou hráblo a nabarvila jsem se hennou. Nejdřív červenou, pak jsem to ještě překryla kaštanovou, aby to bylo tmavší.
Když jsem si to po pár měsících rozmyslela, tak proces stahování henny mě stál fakt hodně. Už je to skoro rok a furt to neni úplně dobrý. A to co mi ještě neodrostlo nebo jsem neostříhala je někde zelený...

arrow
profile_image
vero_nique
od 6. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dovolená v Egyptě, kdy jsem se vlasy pocuchané od větru a vysušené od slunce snažila rozčesat a potrhala si je. Zjistila jsem, že je pro vlasy šetrnější se míň česat a spíš jenom rukama prohrábnout. Také fénování a žehlička, teď už týden si je nechávám volně uschnout a zdaj se zdravější a už se mi tak nekrepatí. Taky jsem začla používat hennu a chystám se na přírodní šampon, který je nebude ničit tak jako chemické. Po chemických se mi hrozně rychle mastí vlasy a jsou neforemné. Na tohle jsem přišla konečně po dlouhé době a taky díky Vám na omlázku.

arrow
profile_image
JitulaF
od 16. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

blond melír asi před 2 lety, bohužel už nevím jaká značka ale už nikdy melír zkoušet nebudu. dnes už mám vlasy krásný, používám masky na vlasy od welly+ olej od značky Sebastian.

blond melír a pak odbarvování na blond - lituju toho nikdy bych to už neudělala za 1. měla jsem náááádherný vlasy, každý mi je záviděl, ted tam mám pár chlupů a každý mi říká, jak je mám zničený a za 2. stejně jsem v blond vypadala jako blbec jsem totiž tmavovláska a nosím černou

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené