Chtěla bych založit nové téma, proč jste se rozhodli pro augmentaci, jestli jste chtěli jen vypadat víc sexy, nebo jste na tom byli fakt špatně, třeba jako já...

arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já proto, protože chci nosit oblečení, s kterými malá prsa nebo podprda nekorespondují, hihi.. A samozřejmě chci být více sexy..

arrow
Neprodává v Bazaru

Chci se cítit, jako ženská, koupit si plavky a nebrečet v kabince, že nemám do podprdy co dát, u moře se cítit dobře a ne koukat po prsatých ženských a závidět jim a říkat si, jaké to asi je, mít prsa....Prostě chci být souměrná a mít ze sebe dobrý pocit....protože pak mi bude i psychicky moc fajn a to je v životě super pocit, ne?

Bondy
No určitě, souhlasím. Teď jsem to psala jedné holčině. Jak se člověk cítí, tak se i chová a tohle nám určitě zvedne sebevědomí. A kdy jdeš na opku?

arrow
profile_image
Myšanda
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky
chtěla jsem si doplnit určitou dávku sebevědomí, které mi diky tomu pokulhávalo. Být si sama sebou jistější, působit vyrovnaně a spokojeně pro sebe a své okolí.

arrow
Neprodává v Bazaru

chtěla jsem mít zase co dát do podprsenky. Nevím co je horší, jestli mít od narození malá prsa, nebo je mít hezká ale po dětech vycucaná Naštěstí se dá s obojím něco dělat, takže já jsem konala a je to super pocit. Na augmentaci mě taky svým způsobem dotlačila ta vpáčená bradavka, to jsem nějak nemohla zkousnout....

arrow
profile_image
Marťule
od 12. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem na tom téměř stejně jako Jaromira,taky vycuclé po dětech,chtěla jsem opět plná prsa,jako před dětmi,a nemít komplexy při sexu,v podprsence ,když jsem tam ty prsa pěkně nandala,to vypadalo že tam něco mám,ale svléknout se ,hrůza. Takže taková oprava,servis po dětech.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
já se rozhodla pro operaci, protože se na sebe nemůžu ani podívat. Po 17. měsíčním kojení mi zbyly jen dva prázdné pytlíčky a s tím se špatně žije. Nemůžu sehnat pořádné prádlo, plavky a o svlečení před chlapem ani nemluvím. Termín mám 25.3. a už se moc těším a zároveň i bojím.
Dr. mi doporučil modelaci s augmentací, takže budu mít sice jizvy, ale určitě to bude vypadat líp než teď.

Cituji Dubča: Chtěla bych založit nové téma, proč jste se rozhodli pro augmentaci, jestli jste chtěli jen vypadat víc sexy, nebo jste na tom byli fakt špatně, třeba jako já...

No, myslím, že jsem na tom hůř než ty, takže to byl můj důvod Já jsem toho názor-lepší třeba trošku povislá prsa, než žádná Vždycky jsem měla komplexy z toho že prsa nemám a tak jsem nosila aspoň silikonový vycpávky a zkoušela jsem spoustu prášků a věřila v zázrak, teď se šíleně těšim, že konečně vylezu v plavkách a budu se cejtit jako ženská! A všem holkám, paním, dámám hrozně moc fandim pokud se na tu operaci rozhodly jít taky, určitě k tomu mají nějaký důvod a není to jen rozmar jak mi řekla moje kamarádka které jsem se stím svěřila. (no jo ona svoje prsa má a hezký, tak to nepochopí) Ale my přece máme taky právo cejtit se dobře a vypadat hhezky ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

pajula
no, já myslím, že je lepší mít malá prsa než povislá. Je to fakt hrozné, každý pohyb je znát, hned to leze z podprdy ven. Ale to je u každého jiné, pokud má někdo problém s tím jak vypadá, tak ať si nechá pomoci třeba od plastického doktora. Taky jsem se setkala ve většině případů s názorem, že je to jen "rozmar", ale když jsem ukázala jak to opravdu vypadá, tak uznaly, že se mi už nedivý a taky by na to šly.

Jdu už hodně pozdě a mohla bych být smířená s tím, že nikdy prsa nebudu mít.
Nakonec jsem se rozhodla pro ten komfort si prsa pořídit
Celoživotní komplexy na koupališti, v šatnách, na ulici,nemožnost koupit si hezké letní šaty.
Dneska je povinností ženský vypadat dobře.Chtěla jsem to už dávno udělat, ale pořád se dávaly peníze někam jinam- auto,děti,bydlení. Ale na to nejdůležitější ( vyrovnaná psychika) jsem jaksi pozapomněla. Taky jsem si myslela, že silikony nejsou přeci pro mě, obyčejnou ženskou.Takže teď a nebo už nikdy. Jdu 22.3.09))))))))))))

arrow
profile_image
Kikča
od 20. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já jsem se rozhodla jít na opku taky úplně náhle, zkrat... Celý život mám komplexy y malých prsou,ale pořád se to ještě dalo,byla jsem mlaďounká a hubeňounká, 54kg a prsa malé,ale pevné. Přišlo jedno dítko prsa se zvětšily, díky kojení jsem poznala co to je mít prsa a mít je vidět...., pak jsem s kojením skončila a hrůza..., po roce se ale vzpamatovaly a zase byly jako dřív,tak jsem to neřešila, holt je mám malý..., pak řpišlo druhé dítko a vše se opakovalo až na ten konec.... , prsa povisla, šíleně změkla a když jsem měla po kojení rok a půl,tak jsem zjistila,že je konec,že už se to nesrovná Celý život jsem si všímala jak závistně koukám do výstřihů ostatních prsatek a bylo mi to hrozně líto až jsem si myslela,jak je pořád pozoruju,že jsem šáhlá.... a pak to přišlo, manžel mi řekl poznámku,která mě ranila a rozhodla jsem se pro ten nejdůležitější krok v životě,prostě jít a prsa si nechat udělat!! Konec komplexů a toho se projít před manželem nahá!! Jdu zítra!! Držte mi palečky!! Mám strach a těším se zároveň,hodně zvláštní pocit.....

arrow
Neprodává v Bazaru

Kikča
držím ti na zítra palce, určitě to dopadne dobře a budeš vypadat krásně
pa a klidnou noc... H.

arrow
Neprodává v Bazaru

Samozřejmě, že mne k tomu vedly snad všechny důvody výše zmíněné. Ale nakonec to rozseklo úplně něco jiného. Najednou jsem zjistila, že chci být co nejlepší ve všem, co dělám. Zkrátka s každým rokem po 20tce jsem soutěživější a soutěživější co se týká životních úspěchů. A to, že nemám prsa mě brzdí. Nedokážu být odvážnější a dravější. Potřebuju být ženská se vším všudy... A hlavně to sebevědomí je v tomhle úplně udupané.

Myslím, že některé z vás by tu augmentaci ani nepotřebovaly... ale pokud se nebojíte a toužíte po větším výstřihu, tak samozřejmě do toho Akorát argumenty typu "dneska je povinností ženy vypadat dobře" mi přijdou scestné.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené