arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

čumáček
Vždyť víš, že si nestěžuju. Jsem moc spokojená, vždyť má čtyřky, i když na mě se ztratí. teď bych hlavně chtěla co nejrychleji dát pryč těch pár kilo.. Taky už se těším, až se nám budeš prsit ty, to bude pokoukáníčko.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dirtyangel
určitě záleží na každém člověku jak se cítí a když jsi se sebou nebyla spokojená, je to jenom tvá věc, že jsi si je nechala zvětšit. Hlavně, že se ti líbí výsledekPřece se nemusíš ospravedlňovat, měla jsi k tomu své důvody. A taky každý má jiný vkus, mě se líbí malá prsa a vždycky jsem je holkám záviděla, protože já měla vždy větší a dost mi překážela a vadila.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dirtyangel
No hele to já už se nemůžu dočkat..
Jsem zvědavá,co mi na ně řekneš,až ti je ukážu..
Ale teď už jdu mimo téma.. mě přimělo k augmentaci to,že jsem byla hubená a měla jsem sportovní postavu.. a prsa skoro žádná.. malinko jsem přes Vánoce přibrala,tak malinko vyrostla,ale i tak to bylo nic moc.. jsem dva dny po opce a jsem strašně moc spokojená už teď.. Každé to můžu jen a jen doporučit..

arrow
profile_image
marrie
od 26. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

moderátorka

Ahojky holky,
po dlouhé době se zpátky přidám do diskuse.

Já jsem šla na opku proto, že jsem neměla prsa naprosto žádná. A protože mi na toto konto běhěm života pár neomalenců i něco jízlivého proneslo, vybudovala jsem si celkem solidní komplex. Nechodila jsem dokonce ani na koupaliště, jak jsem se styděla.
Po opce mám sice "jen" průměrně velké dvojky, ale komplex je pryč! Jsem nesrovnatelně spokojenější a nikdy bych neměnila

Ahojte kocky, môj príbeh je jasný, malé prsia by mi ani tak nevadili ako tie škuľavé, ktoré som mala. Jednoducho asymetria, každé prso bolo úplne iné. Tých vypchávok som si teda tiež užila. A tiež vela cvičím, takže aj z toho màla ubúdalo ubúdalo. Teraz som šťastná, každý den si uvedomujem, ze ich mam!

arrow
profile_image
PetulQa
od 14. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý večer,
dnes jsem se tu registrovala. Je mi 15 let. Od svých 12 let se mi špatně vyvíjí prsa. A to tak, že jedno vzalo druhému hormony. Dnes je situace taková, že je mezi oběma větší rozdíl. Od začátku mého případu chodím k doktorce. Řekla mi, že s tím nic dělat nebudou, ale napsala to a mám u ní složku. Dále mi pověděla, že kdybych v budoucnu chtěla jít na plastickou operaci, měla bych jí mít hrazenou od pojišťovny.
Toto úterý jsem u ní byla po roce. Koukla se na mne a řekla, že vidí jak se to lepší a že by mělo dorůstat. Ale pořád se vyvíjím a proto nemohu jít na operaci. Mám kluka a jsme spolu dlouho. Ale řekla jsem mu o svém problému až dnes, nebylo to lehké. Pořád v dnešní době nevím, zda na operaci jít nebo ne. Ráda bych věděla, co by udělali ostatní lidé v mé situaci. Děkuji za každou odpověď

PetulQa
Já bych asi počkala, teď jsi ještě mladinká, ale pokud by se to nezměnilo ani po 18 roce a neplánovala jsi brzy děti/protože po dětech je to lepší, takzvaně až mají prsa své odslouženo /, tak bych do toho určitě šla, myslím si, že žádná z nás by nechtěla mít každé prso výrazně jiné. To je opravdu estetický problém a stejně by tě to provázelo životem a jen by ses trápila. Takže radím vyčkat až dozraješ a uvidí se.

Dirtyangel, Drahuška 75 ---- nádhera!!!
PetulQa - rozhodně počkej a vydrž ještě s těmi vycpávkami. Myslím, že stejně Ti to před 18.rokem neudělají. Snad se souhlasem rodičů .

arrow
profile_image
PetulQa
od 14. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Moc děkuji za rady..
Máma to řekla jedné své kamarádce a její dcera se naštvala, chtěla to říct ve škole. Za ty roky jsem se s tím sžila. Jen mám problém kupovat spodní prádlo, trička a nejhorší je to snad s plavkama. Včera večer jsem o tom mluvila se svým klukem ( Jsme spolu skoro dva roky) a ten mi na to řekl, že to necháme být, že mu to nevadí. Uvidíme, co se mnou příroda ještě hodlá podniknout..

Vždycky jsem měla velká, hezká, pevná prsa k mé drobné postavě, ovšem postupem času jsem zhubla 12 kg, pak nabrala sice 4kg, ale prsa byla ta tam....a to je nezvyk, takže tomu dopomůžeme no....

PetulQa
Ahoj PetulQa,chápem tvoju situáciu, aj ja v tvojom veku som prežívala podobné pocity, tiež som to tajila. Ver tomu ze chlapci (muži) na to taký doraz nadávajú, ako mi zeny. Počkaj par rokov a potom sama uvidíš, kedy sa odhodláš k operácii. Želám ti vela šťastia.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já prostě konečně chtěla mít prsa... dlouho jsem to chtěla, tak 10 let. Nakonec přišel kamarád, kterýmu jsem se svěřila a ten mě podpořil, že mám jít na zvětšení, jinak se budu trápit celý život. No a slovo dalo slovo... zmínil jsem se o svém záměru sestře, ta neváhala a hned se objednala, šla na op přede mnou, v prosinci. Já šla později, v únoru, chtěla jsem vidět, co to s ní udělá, jak to bude snášet a tak. Jsem moc ráda, že jem šla

arrow
profile_image
PetulQa
od 14. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Drahuska75
Moc děkuji..

arrow
profile_image
petttulis
od 27. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky vy máte ty dudy, jak já vám to závidím... Ale už jsem se také rozhodla na opku v Plzni.. Jen nevím, zda zvolit pana Kydlíčka nebo Šolce... Poradíte?

arrow
Neprodává v Bazaru

ahojky holky, já měla vždycky široký hrudník s malými prsy ... nikdy mi to nějak moc nevadilo. Přesto jsem ale záviděla spolužačkám a později kolegyním, které si mohly dovolit nádherné výstřihy, spodní prádýlko. Na zvětšení jsem doposud nepřemýšlela - jednoduše nebyly penízky a já měla jiné priority, stále jsem měla starost o druhé, navštěvovala rodinné příslušníky, trápila se jejich problémy apod.. až jsem si na jednou uvědomila, že svůj život nežiji,, zkrátka si ho neužívám. Zjistila jsem, že finance by už byly a tak jsem do toho skočila rovnýma nohama bez jakéhokoliv většího rozmýšlení. Vůbec mi nedocházelo, že to je trvalý zásah do organismu a brala jsem to vše jako takové dobrodružství, v životě se má zkusit vše nebo ne. Na augmentaci jsem byla před 2měsíci a nikdy jsem toho nelitovala, vše proběhlo hladce a já bych do toho šla znovu a znovu. Tím dnem se mi změnil život, neřekla bych, že se mi zvedlo sebevědomí tím, že mám najednou větší i když zcela přirozený hrudník. ( nikdo z mého okolí to nezaznamenal ) ale začala jsem se konečně více soustředit na sebe a dbát na své pocity a zkrátka se starat více o sebe než o druhé ...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené