arrow
profile_image
petite chat
od 26. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, jsem 10 dní po operaci štítné žlázy a chtěla bych pomalu začít cvičit, protože jsem na to zvyklá a bez pohybu se nějak necítím. Správně bych se ale měla nejméně měsíc vyhýbat fyzické aktivitě. Říkala jsem si že začnu kalanetikou. Jak jste se udržovaly ve formě v pooperačním období a co byste mi doporučily?

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, já bez pohybu taky nemůžu být, tančím orient, mimo to chodím na Zumbu, abych řekla pravdu tak už den po operaci jsem se začala v koupelně v nemocnici aspoň protahovat aby mne nerozbolely záda a nezatuhlo mi vše příliš, po týdnu už jsem doma cvičila ale spíše jen protahování než nějaká extra zátěž, po dvou týdnech už jsem šla normálně na tréning na orient, po měsíci do práce, abych řekla pravdu tak jsem se v žádné fázi necítila nikterak špatně (měla jsem obavy z doby kdy budu po operaci bez léků) že budu unavená a přiberu a tak (četla jsem na diskuzi o šž, že skoro každý přibere po opce a to i 20 kg) já jsem ještě 2 kg zhubla - po operaci mám skoro 2 roky, vše ok.

arrow
profile_image
petite chat
od 26. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky, já se právě taky cítím dobře. Všichci mi říkali jak budu unavená a vyčerpaná, ale ve skutečnosti mám energie víc než před operací. Kalanetika je protahovací cvičení vhodné pro všechny i se zdravotními problémy, protože každý cvičí jen tak, jak dokáže. Včera jsem půlhodinku cvičila a cítím se mnohem lépe, tak snad nedělám nic špatného.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené