Ahoj, nevím jak dál . Poznala jsem na internetu kluka, konečně normálního ! Ví co chce a moje dobrá kamarádka ho zná a říká o něm, že je moc citlivý a hodný. Opravdu nejspíš je, když si spolu píšeme ani se mi nechce věřit,že je kluk. Nedávno se rozešel se svou přítelkyní s kterou chodil dva roky jelikož jako důvod udala to,že ji miloval až moc. Mě to přijde neuvěřitelné, to je důvod ? Ta holka se prostě přejedla toho,že ji splnil co ji na očích viděl a nepodváděl ji. Mám po krk všech chlapců a mužů ,kterým jde jen o jedno, alespoň v mém případě to tak vždy dopadlo.. On takový není, ne nejsem naivní Je citlivý, hodně romantický (na mě až moc),hodný, máme plno společnžých zájmů a hodně si spolu píšem přes icq,FB a sms. Skládá písničky,nahrává je, hraje na kytaru už mi několik z nich poslal. Dokonce je mi sympatický. Je mi 17 a bydlím půl hodiny od Ostravy, jemu je 18 a je z Olomouce. A myslím,že oba k sobě něco cítíme. Chce se osobně setkat. Přemýšlím,že za ním pojedu,ale mám strach.. Ne z něho,samozřejmě. Mám strach,že se do něj bezhlavně zamiluju. Tohle přece nemá budoucnost. Co myslíte ?

Nemá budoucnot? O tom přece rozhodujete jen vy dva! Proč si všichni myslí, že láska na dálku nejde? Vždyť se můžete denně slyšet a těšit se na sebe... Já jsem se svým dnes už manželem "chodila" na dálku 9 let! Někdy jsme se neviděli měsíc.., někdy jsme polu byli skoro každý víkend. Přesto na tu dobu vzpomínám ráda a nemám pocit že jsem o něco přišla. Naopak, naše společné chvíle pak byli o to intenzívnější. A za celou dobu mě nikdy nenapadlo, že to nemá cenu! Prostě jsme si užívali chvíle spolu, a když jsme spolu být nemohli, užívali jsme si našich všedních dní ..kamarády, školu, rodinu..

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

samozřejmě že to zkus. Jednou by sis vyčítala, že si do toho nešla. A vydržet se to určitě dá, není to na druhym konci světa

arrow
profile_image
Nufice
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě to zkus. S přítelem jsme 3 roky zasebou dojížděli a až jsem doděla střední školu a on vysokou, tak jsem se za ním přestěhovala (z Prahy do Brna) a teď spolu 2 roky žijem. Navíc Olomouc a Ostrava nejsou daleko

Myslím, že roli bude hrát to, jak moc budete vy dva chtít být spolu.Vzdálenost to není nepřekonatelná a když se chce, všechno jde.
I já jsem měla přítele 180 km ode mě a dopadlo to dobře.

arrow
profile_image
deluxe
od 6. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

taky bych byla pro, abys to zkusila, mám taky přítele z daleka, ale přežíváme to v pohodě, je to o tom jen chtít být spolu a překonat to, v dnešní době je to mnohem lepší než dřív, tak se neboj a rozhodně to zkus

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Jahoda888: Mám strach,že se do něj bezhlavně zamiluju. Tohle přece nemá budoucnost.

Hmmmmmmm, tak já jsem svou paní poznal v lázních v Karlových Varech. Mimochodem láska na první pohled. Bylo nám tehdy krásných náct... Žena byla od Olomouce a já od Jičína. Tehdy neexistoval internet, telefony měly dráty a ne každý ho měl... No, do roku jsme spolu bydleli a jsme spolu již 17 let.

Kolik že vás dva dělí kilometrů?

vždyť to není tak daleko...navíc v době internetů, skypů, icq, facebooků apod.... Já bych to zkusila, všechno se dá pak řešit. Pokud půjdeš na VŠ, můžeš si vybrat nějakou v Olomouci, tam je myslím Univerzita Palackého, pokud se nepletu... Všechno se dá přizpůsobit a vyřešit, když ty 2 chtějí...podle popisu zní kluk dobře, tak bych to riskla, nemáš co ztratit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené