arrow
profile_image
Mireia
od 13. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přítel je mi poslední dobou bohužel "jedno", navíc je tu pár věcí, které mu asi nikdy neodpustím, proto jsem se rozhodla ukončit vztah (po asi roce a půl). Jenže kdy? Dojíždíme za sebou a oba (mladí, mlaďouncí) bydlíme u rodičů. Teď pojedu já k němu, v pátek přijedu, v neděli jedeme s jeho rodinou na výlet, v neděli odjedu. Kdy mu to říct a jak se předtím a potom chovat?

(Kromě toho nám koupil na příští měsíc společný víkend a mně to přijde blbý vztah takhle ukončovat před tím, na druhou stranu by byl ten měsíc zbytečnej...)

arrow
profile_image
Catastrophe
od 3. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Říct mu to hned zítra. A jet domů. Proč,by měl být celý víkend s člověkem,kterýmu je jedno.

arrow
profile_image
cokoladovasusenka
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ale ten víkend by si možná mohla zaplatit, aspoň svoji půlku, pokud nejdou vrátit peníze.

já bych mu řekla, že za ním nedojedu a je vyřešeno. určitě bych s ním pak netrávila zbytek víkendu. společný víkend dá rodičům ať si užijí

arrow
Neprodává v Bazaru

Rok a půl je dost dlouho a asi si zaslouží rozchod z očí do očí.. ne po telefonu nebo tak něco.. ať už je jakýkoli.. jeď za ním, rozejdi se s ním a odjeď.. Hodně štěstí, H.

Já to tak měla u svého prvního vážného vztahu, rozcházela jsem se po 3 letech vztahu na dálku. Přijela jsem za ním, sbalila si věci a řekla, že bohužel a důvod (přišlo mi, že jsme spíš kamarádi než něco víc). On mě odvezl na autobus a jela jsem domů. Žádné drama, vím, že to nesl těžce, ale určitě lepší, než napsat smsku nebo volat a podobně.

Cituji ThinkTwice: společný víkend dá rodičům

přesně tak. Ani výlet naplánovaný na neděli by mě nepřemluvil k tomu, abych se přetvařovala. Čím dřív to ukončíš, tím líp pro oba...

Já bych to taky viděla následovně, ten postup: Přijedeš, řekneš jak se věci mají a odjedeš domů. Přeju ti hodně štěstí, ať to není drama. Já jsem takové štěstí neměla. Ještě 2 týdny po tom, co jsme se rozešli, čekal u domu(kde bydlím s rodiči) a brečel mi na rameni. A to jedna z věcí, kvůli kterým mě přitahoval byla, že se choval jako správný MUŽ .
Člověk nikdy neví...

arrow
profile_image
Talaith
od 20. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jenom s ním prosím nebuď přes víkend, nechoď s nima na výlet a pak mu neřekni, že už je konec. To by bylo dost nefér a znám to z druhé strany... připadáš si jak blbec. Takže jak říkaj holky, přijeď, pověz mu to a odjeď.

Jak říkají holky - prostě přijeď, řekni mu to z očí do očí a odjeď. Nebuď s ním celý víkend jenom "z lítosti" a na další společný víkend zapomeň. Nebylo by to od tebe fér.

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Rozejít a odjet. Bylo by od tebe nefér aby sis "užila" víkend a pobyt a pak ho poslala někam. Jak už někdo psal půlku pobytu bych zaplatila.

Cituji cokoladovasusenka: Ale ten víkend by si možná mohla zaplatit, aspoň svoji půlku, pokud nejdou vrátit peníze.

Souhlasím, půlku by bylo dobrý zaplatit....no, hodně štěstí. Hlavně s ním nezůstávej kvůli jeho rodičům. A z lítosti.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené