1. . .6789
arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji klidnaholka: Jo, přesně tak! Kožešiny se mi líbí, dárek potěšil,

Jsi naprosto hloupá.

Nejdříve píšeš, jak je ti zvířátek líto.. bla, bla ( to bylo zkraje diskuze, aby to holky neodradilo a psaly ti příspěvky)

Na to přidáš perličku, jak se stejně nosí věci z kůže.. ( no tupejším se asi nedá vysvětlit, že je něco jiného chovat zvíře, třeba krávu v slušných podmínkách, pak humáně usmrtit - a kompletně mít z ní užitek - tj. samozřejmě nejen zpracovat maso ale pochopitelně i kůži .. je jaksi něco jiného než chovat stíbrné lišky čistě jen pro kožich v otřesných podmínkách..( slušnou liščí farmu ještě nikdo nikdy neviděl)

Jo a nakonec napíšeš, že kožichy se ti líbí a dárek potěšil...

Takže za mě :

No, jelikož jsi sem vlezla teprve včera ( a to jen proto, aby jsi otravovala tímhle hrozným tématem) navíc ještě v profilu píšeš, že jsi studentka...tak

tak jestli normální studentka dostává takovéhle dary.. tak jediné, co mě napadá, že jsi nějaké prostitutka, co má za milence nějakého tupého ruského zbohatlíka.

Nevěř tomu, že by někoho normálního napadlo dát ti takový dárek - tvůj přítel je *****, ať se ti to líbí nebo ne.

Reaguji na klidnaholka: nečetla jsem celou diskuzi, je mi jasné co se tu odehrává a píše.

Ale - ten obrázek je strašný, pokud jde o pravou kožešinu je vidět kam až svět zašel. Zabít 16 lišek kvůli dece? je to strašný kýč. Ale úplně děsný kýč.

Toho kdo by mě tím obdaroval by ode mne dostal nálepku nějaké z diagnóz časté pro psychiatrii. Kam ten člověk bezesporu patří!

Nechtěla bych to od tebe ani zadarmo.
Pokud se ti to nelíbí máš plno možností jak se jej zbavit.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Fuha, já teda nemám nic proti kožešinám, ale tohle je opravdu hnus

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lady Flame: tohle je opravdu hnus

První co mě napadlo ..

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji eve.: nečetla jsem celou diskuzi, je mi jasné co se tu odehrává a píše.

doporučuju přečíst, já se u toho docela nasmála

Cituji mroskvicka: Jinak doufám, že nikdo normální by si takovou zhovadilost nekoupil, je mi z toho na zvracení

Možná ještě smutnější mi přijde fakt, že kožešiny Slezák - jak je tu ta stránka - toto opravdu vyrábí, ty lišky tam nejsou žádná ojedinělost, těch zhovadilostí je tam z lišek i kun docela dost a fakt si nedovedu představit na co a k čemu to je - např. to kulaté tam?
(nebo ta fotka pod tím - jestli dobře vidím tak to je komplet celá mrtvolka snad i s očima )

Jak tu někdo psal o té ceně a že tu někdo na bazaru prodával celkem levně - já si to vysvětluju tak, že se to hodně těžko prodává, opravdu v našich zeměpisných šířkách to na kožich moc není, krom toho dnes už se i do extrémních mrazů vyrábí materiály a oblečení, které zahřejí minimálně stejně ne-li více, a ještě jsou navíc lehké, dá se v nich hýbat, atd. Moje babička má jakési dvě takové čapky a k nim něco jako šálu, v životě jsem ji neviděla mít to na sobě, mámě kdysi koupila kožich, myslím, že by spočítala na prstech jedné ruky, kolikrát to měla na sobě a to to vlastní možná víc jak 25 let.

V obchodě to samozřejmě stojí fůru peněz, proto i pro někoho symbol luxusu, ale vzhledem k tomu, jak je to opravdu nepraktické, tak se toho hůř zbavuje.

arrow
profile_image
piipa
od 5. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na klidnaholka:
Omlouvám se, ale tohle fakt musím napsat: holka, jsi úplně mimo. Chápu, že máš přítele ráda a obhajuješ tu nechutnost, co ti dal, ale argumentovat tím, že k současnému světu kožešiny patří je jako bys tvrdila, že k němu patří i bouchat se navzájem do palice klackama (tvůj přítel by to ale možná potřeboval). Kožešiny využívali naši předkové k zahřátí. Ale teď ve 21.století existuje umělá kožešina. Kvalitní nerozeznáš od pravé a tak je chov a zabíjení zvířat PŘEŽITEK a ne to, co tvrdíš ty! Ono je totiž rozdíl, když zabiješ krávu a prakticky ji využiješ beze zbytku (čímž neobhajuju zabíjení zvířat na maso) než lišku, kterou stáhnou z kůže skoro ještě za živa (aby se na kůži neobjevil žádný "kaz") a to tělo pak hodí na hromadu a odvezou do kafilérky. Já narozdíl od těch, co tvrdí, že nejsou proti kožešině, proti ní jsem a nechápu ženy, které na sobě nosí kus zvířete, které celý život strávilo ve stresu a pak umřelo kvůli lemu u bundy. A prosím, než začnete cokoli argumentovat, koukněte se třeba SEM.
PS. a i jako deka je to hnusný

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na piipa:
klid, řekla bych, že klidnaholka si dělá legraci

arrow
profile_image
piipa
od 5. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Minette: Taky doufám, až po napsání jsem si všimla příspěvku výše, kde je napsáno, že ta fotka je stažená z toho kožešnickýho webu. Nicméně na mém názoru to stejně nic nemění.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené