arrow
Neprodává v Bazaru

zuzap
Popros dcery ať Ti váhu schovají nebo nebudeš hubnout kvůli psychice. Budeš mít v mozečku blok a nepůjde to. Je lepší brát dietu jako normální stravu. Prostě ji nedržíš, jenom zdravěji jíš. Vždyť u této dělenky je to pohoda. Nemusíš se cítit omezená, můžeš si dát na co máš chuť, jen to správně dělit. Nechat tomu volný průběh a těšit se z toho, jak se výborně cítíš, ono to strašně pomáhá. Jak budeš myslet na to, že ses ještě nezvážila nebo že váha zase ukazuje o 20dkg víc, budeš mít akorát depku a pak si řekneš, že to nefunguje a nacpeš se vším, co Ti příjde pod ruku. Bude Ti to líto a povezeš se. Je to začarovaný kruh, ale je to tak. Radím Ti váhu schovat a být ffffpoho. Ono všechno začíná nejdřív v hlavě. A já vím, že jsi holka šikovná, doma Tě určitě podporují a tady s náma dělenkama to prostě dokážeme!!!

arrow
Neprodává v Bazaru

No holky, vás tu člověk chvíli nechá a aby to dočítal týden!
Zuzap
dej váhu na jedno místo a važ se jen tam. A zkus to třeba jednou za dva dny. Bude to pro tebe i motivace,něco jako odměna...když si to teď nedám,zítra určo stoupnu na váhu a bude tam o něco míň..
Tali
Kořena pila pivo??A to mi říkáš až teď a ještě tak jako mimochodem??!!
Hele a co třeba ten cukr v marmeládách a pod.výrobcích?Nepíše o něm?A párků se teda bát nemusím (teda té mouky)?To by šly i suché salámy?
Díky ti za ty rady!

arrow
Neprodává v Bazaru

Zuzap
jo a to kouření - vydrž (prťka,vydrž)! Ty chutě přejdou,to ti slibuju. A pak se budeš cítit báječně. Ještě s těma kilčama dole..no bude to úžo procházet se mezi lidma! (a ještě s tím krasavcem v kočárku)

arrow
Neprodává v Bazaru

Antarie
pravdu díš

arrow
Neprodává v Bazaru

Bubetka
Marmelády jen s fruktózou nebo umělým sladidlem, cukr v kombinaci s ovocem vůbec neeee! U zavařené zeleniny nevadí kvůli octu, totéž platí pro kečup. Suchým salámům bych se vyhla, sama Kořena píše, že máme tuk omezit na minimum a sýry vybírat do 30%. K tomu pivu..pila ho sice, ale vůbec to nedoporučuje, jednak ona ho pila, když už byla po dietě a jednak píše, že jí to rozhodilo trávení a hubnutí se pozastaví, ale je to menší hříh než sníst čokoládu, nebo něco nepovoleného či nesprávně kombinovaného. A že první 2 týdny diety, měsíc vůbec nepít.. A pak platí pít minimálně a nejlépe vinný střik a pouze s rostlinnou stravou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tali
díky zlato! a sojové maso jsou kytky nebo neutrál?

arrow
Neprodává v Bazaru

Jdu si zaplavat, tak zatím ahojky

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslím si, že vážit se co dva dny je blbost... Oddělá jí to..Jak mě. Odradí... Už teď chce brát do zaječích, tak bacha na ni, holky, hlídat ji, ať nám neprchne! Je jasné, že za dva dny úbytek neuvidí, max může vidět nadbytek - třeba jen sklenici vody, nebo špatné vyprázdnění.. A už má důvod se na to vykašlat. Já bych doporučovala teď tak co dva týdny spíš.. A to ještě po ránu na lačno a na jednom místě.

arrow
Neprodává v Bazaru

Bubet, jsou to kytky, jedině kytky
Antari, plav plav Pěkné poplavání přeju A ulov mi tam něco, nějakého mořského panáka

arrow
Neprodává v Bazaru

Jasně, já jsem to psala už dřív,že optimální je týden (někde jsem to vyčetla), ale jestli se teď váží x-krát denně, musí se to odnaučovat pomalu

arrow
Neprodává v Bazaru

Antarie
pa

arrow
Neprodává v Bazaru

Bubetka
Kdepak na ni pomalu...pěkně narychlo, léčba šokem Ona nám chce taky narychlo zmizet!

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo a podle LK se máme vážit oblečením. Vybrat si kalhoty z doby, na jakou váhu se chceme dostat a řídit se tím..

arrow
Neprodává v Bazaru

Ty brďo, tak to je hodně drsný!Já je teda mám, ale jestli se do nich dostanu do léta, tak to bude zázrak! (a mám teda ještě jedny a to je mezistupeň ) Ale aspoň jsi mě povzbudila,že když mi cm ubývají, tak to bude dobré..

arrow
profile_image
viktortom
od 11. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zuzap
Dám ti jednu malou radu, přines ke mě tvojí digi váhu a je to nebude tě to lákat na ní lezt. Akdyž se budeš chtít zvážit vyběhneš o 2 baraky víš zvážíš se a budeš mít o kilo mín. Znáš mě dělam si srandu ja tam taky lezu . Jinak po tom pivíčku jsem radši na váhu nelezla. Stoupnu a bude 6 kg nazpátek.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené