arrow
Neprodává v Bazaru

Eviška
No tééda moc gratuluju. Fakt krásnej. Taky už se nemůžu dočkat až mi to sundaj. A tobě tu dlahu sundaval Záruba osobně? Já vždy na kontrole měla někoho jinýho. Téda vlastně přemejšlím, že ani nevím jestli to byl doktor.

Eviška
Tééééda gratuluju! Moc krásný. Pak se nám vyfoť také celá, ať to vidíme hezky všechno pohromadě Závidím ti to uplně, já jdu na sundání teda nakonec v pátek, už se to blíží Sem moc zvědavá, špičku už vidím nějakou dobu a ta se mi zatím moc líbí. Tak snad bude zbytek stejně pěkný. A s tima dírkama si nedělej hlavu, mám taky každou trochu jinou, ale snad nám nikdo do nosu koukat nebude

Liiila
No já mám zatím jen ten Bc (a ještě před sebou) ale ty práce bych vynechala, taková blbost k ničemu

arrow
Neprodává v Bazaru

Butterfly20
Jo to mi povídej. Taky bych to vynechala. Ale je krásný tu práci nakonec držet krásně svázanou v deskách a na tom mít svoje jméno.

ahojte ve spolek, delší dobu jsem tu nebyla..vrhla jsem se zase do práce

tak sádra je dole, ale nos je ještě nateklý, už mě to pod sádrou dost svědilo apod, takže sundání sádry a těch náplatí pod ní bylo fakt úlevou. Nechtěla jsem se podívat ani do zrcadla ale podívala jsem se, p. primářka mě dokopla chtěla jsem nos kratší, snížit celkově, zúžit, zarovnat malý hrbolek, ale přesto nechat přirozený a zatím jsem spokojená
V nose mám ještě strupy, stehy /samovstřebávací/, ale čučí mi stále provázky z nosu ,

u mě postup takový:
operace, následný den propuštěna domu s tamponádou v nose, která byla vyndána 4. den, ale do nosu byly dány ještě drenáže a došlo na vyndání 6. den od operace, tudíž jsem mohla začít dýchat nosem až 6. den , dále po 14 dnech (u mě tedy přesně 15.den) došlo k sundání sádry a náplastí pod ní, následovala kontrola, vyčištění nosu v rámci možností a zakázáno do nosu šmátrat, je prý ještě dost nejen oteklý, ale stroupkovatý.....jen tedy v případě rými jen na okraji nosu vyčistit od rými), sádra dána domu s tím, že na noc si ji mám ještě dávat dalších 14 dní, po kterých následuje kontrola (do té doby by měly odezník veškeré otoky nosu, zahojení stroupků v nose) a po této době mě naučí dělat tlakové masáže, se kterými začnu.....zatím jsem v této fázi (za týden mě čeká začátek těch tlakových masáží)

Co musím říci, nos tedy částečně ještě bolí, když mi třeba sundavali ty náplasti, tak jsem to dost pocítila, takže tlak na nos nesnesu, také dost zatím reaguje na teplo a chlad a co hlavně, kůže pod těmi náplastmi(a sádrou) dostala na prak částečně vyschlá, částečně mastná, popraskaná zároveň, maličko mi pomáhá jemný peeling, který při koupání dělám, ale fakt jemně, třeba stále necítím špičku nosu...jako, ještě není "moje", nebo mimika obličeje, kdy má dojít i k pohybu nosu(kůže na nosu), tak to ještě pociťuji, že to není ono, není to zatím takové volné, pohyblivé, živé....tak takový je stav 22. den po operaci.

tak zase písnu, sleduji vás v rámci možností, jak se komu daří

arrow
profile_image
Eviška
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, před dvěma týdny jsem tam ležela na sále...
Dnes sem si všimla, že mi ve venkovním prostředí - delší pobyt- v kombinaci s chůzí (svižnou) dává zabrat a nosík natýká. Je jakoby do červena, v určitých místech podél kosti vystupuje kůže a je to divný.
Butterfly20
Liiila
Děkuju, mě se taky líbí. Ale je fakt malinkej. Vzhledem k předchozímu o dost, je to opticky tím, že má jiný tvar, ale je to fakt změna. Aspon pro mne. Já si furt připadám stejně jako předtím, a jdyž jdu kolem lesklé plochy tak nevěřícně koukám.
Je to o zvyku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Eviška
Hmmm ale krásnej zvyk co.

arrow
profile_image
Eviška
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo, až už nebudu mít na nose nic, tak to bude nejlepší. Už mi to přijde divný, jak chodím stále s něčím na nose. Zbytečně to budí pozornost. ...
Už aby to bylo dole. Zejtra to půjde dolů a hotovo. Večer.

arrow
Neprodává v Bazaru

Eviška
No to mi povídej. Já když byla nateklá a zafačovaná, tak se mě děti báli na ulici. Jedna holčička na mě tak koukala, tak jsem to chtěla trošku odlehčit a usmála jsem se. No myslím, že žádný odlehčení nepřišlo - spíš naopak.
Jo a chci se zeptat, jak dlouho to musíš mít ještě přelepený tou náplastí?

arrow
profile_image
Eviška
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Liiila
Říkal pár dní: Do pátku, do víkendu... Takže v pátek večer, takovej kompromis.

ahoj holky, tak pozítří to bude měsíc od operace...dala jsem do alba fotky...jak šel čas...starý nos, pak se sádrou, těsně po sundání sádry..to jsem znovu otekla, což lze vidět na tvářích..jsou tam ještě červené pruhy od náplastí, poté 7dní po sundání sádry, mám ještě dost stroupky v nose (což jde i vidět na fotce, u nos.dírek)...v pátek mě čeká kontrola(po měsíci), kdy mi budou ukázány tlakové masáže a já je začnu praktikovat...14 dní od sundání sádry jsem neměla nic dělat, aby pomalu nos splaskl, otoky, ještě je trochu mám, ale den ode dne se to lepší....a jak to jde u vás?

arrow
Neprodává v Bazaru

Pavlin
Tý jo krásnej nosánek. Gratuluju.
Jinak u mě pořád stejný, čekám až mi sundaj v úterý tu dlahu. Šíleně to pod tím svědí. A už teď vidím, jak se mi po sundání sloupe celej nos.

Liiilo, děkuji člověk si pak vždy říká, že mohl být ještě takový nebo makový, menší nebo co já vím, ale nic se nemá přehánět, cítím se dobře, nos se uzdravuje a tak to je přece to, co jsem chtěla. Co tvé bělmo? Ještě tě trápí krvavé?

Mě to ke konci pod tou sádrovou dlahou tedy svědilo šíleně moc! A také ta kůže pod tím tak vypadala! Hrůza a děs! dnes po týdnu bez dlahy se už vše pomaličku dostává do normálu, ale není to ještě ono...dělám si jemný peeling každé koupání, první dny jsem se nemohla nosu ani skoro dotknout, divný pocit, špička jako když není vůbec moje...ale opravdu den po dni se to zlepšuje...kůže se mi úplně sloupla a nová udělala...každá to máme jinak...tu reakci na to. Těším se, až ti to také sundají, napiš pak co a jak

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Liiila
Mě se díky dlaze na nose udělal maxi uher a vůbec jak to bylo zakryté, tak to bylo děs a hrůza.

jo Tywee, to mě také, ne velký, ale pro změnu více maličkatých...prostě jak to tam bylo udušené...tak se zanesly póry, tak to tak dopadlo a fakt až teď po týdnu se to dostává maličko na nějakou úroveň, ale ještě to není stále ono...

tywee, ty máš mainku? já též

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené