1. . .678910
arrow
profile_image
Janina22
od 10. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Eluska7
já jsem zatím po jizvách nepátrala spíš se pořád dívám do zadu do levé nos.dírky, protože mám trošku křivou přepážku...( měla jsem ji před op.ve předu křivou...) ale v dýchání to nebrání. Jinak p.doc. když jsem byla na vyt.stehů, tak taky říkal mazat a prokapávat tím co nám dali.... .já jen mažu a mažu.

arrow
profile_image
Miska
od 21. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Eluska7

Já si na kraji dírek taky na ty jizvy vidím, jak jsem to ničím nemazala tak mi to fakt uschlo a mám už tam jen stoupky... Právě proto bych to nechala aspoň pár dnů být radši ať si s tím nosík poradí sám

Janina22

A jak si prosímtě poznala že se Ti tam udělal zánět? Mně z jedné dírky po vyndání tamponů trochu teklo něco žlutého, ale do druhého dne to přešlo. Ničím jsem to ale nemazala...

arrow
profile_image
Janina22
od 10. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Miska

mám tam takový hrbolek, vypadá to jako větší pupínek, který byl citlivý. Když p.doc do toho píchl, tak jen trošku něco čirého začalo trošku vytíkat, a tak mi řekl mazat. Pokaždé když to na mažu, tak po 2 hod. začne s toho vytíkat hnis, nebo co ( je to nažloutlé) no a už se toho zbavuji přes týden, sice už hrča není citlivá, ale nějak se moc nemenší, tak jsem zvědavá, co mi na to řekne doc. Válka. Jinak na akné netrpím, tak pochybuji, že by se mi na takovém místě udělalo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Janina22

Cituji Janina22: Jinak na akné netrpím

I když s tím běžně problémy nemáš, opravdu to může být úplně normální pupínek. Ona totiž ta pleť dostává pod sádrou celkem zabrat. Přece jenom - nemůže volně dýchat, nemáš si ji jak čistit atd.
Já jsem po sundání sádry měla taky pleť jako v 15 (nejenom na nose.. ale právě těsně v jeho okolí a taky na čele - skrz ty náplasti) ale během dvou týdnů se to dalo všechno do pořádku Takže neboj.. bude to dobrý

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevíte náhodou jestli vadí smrkání? Mám pořád rýmu a vatové tyčinky moc nepomáhají tak smrkám do kapesníku... Říkám si, že když je nos v sádře tak se snad poškodit nemůže a ani si u toho smrkání na něho nešahám jen jakoby vyfukuju vzduch ... ale stejně mám strach abych to nějak nepokazila ... Dirky mi nezmenšoval, tak ani žádné stehy nemám. Otoky pomalu mizí, ale teda oči pořád řezají - vadí mi ty náplasti v blízkosti očí

arrow
profile_image
Miska
od 21. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Irii

Nevím, jestli se to dá nazvat přímo smrkání, ale mě už ta rýma tolik štvala že jsem si prostě zacpala jednu dírku lehce prstem a snažila se to pomalu foukat ven... Taky jsem se bála, abych něco nepokazila, dělala jsem to zhruba od pátého dne, ale dnes jsem byla na kontrole a prý že vevnitř to vypadá hezky, tak snad je to v pořádku. Asi jde hlavně o to, aby to nekrvácelo anebo nepopraskaly stehy, ale když se to dělá opatrně tak snad se nic nestane... Ono když se ta rýma dostane tam kam nemá a pak je z toho třeba zánět středního ucha tak to pak asi nebude příjemné

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj. Mám 14 dní od operace a už dávno taky smrkám. Jinak to nešlo, nic jsem z nosu jen vatovýma tyčinkama skoro nedostala. Doktor říkal, ať smrkám opatrně (kvůli krvácení), ale že můžu v pohodě.

A k tomu vytírání nosu, jak jste se tady bavily....mně nic nedali a ničím to nenatírám.

Ale už mě štve spát pořád na třech polštářích - pořád mám ucpanější nos, hlavně díky stehům je to trochu neprůchodný.

arrow
profile_image
Janina22
od 10. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Irii
když nás propouštěli druhý den dom, tak p.doc Válka říkal ať se snažíme smrkat. já jsem si od prvního dne, kdy jsem si vyndala tamponádu, tak čistila nosím vat.tyčinkama a pomalu jsem i smrkala. A bez problémů. Přepážka je v naprostém pořádku.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

holky díky trošku jste mě uklidnily .-)

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky prosím o radu:
strašně jsem z toho zklamaná, ale můj operatér se se mnou vůbec o ničem nebavil
a nebaví, žádné rady, informace mi po operaci nedal, po sundání sádry se se mnou
rychle rozloučil, ani se nezeptal, jestli se mi nos líbí, prostě absolutně se mnou nekomunikuje. Na co se ho přímo nezeptám nebo si nenajdu sama na netu, nevím.

Mám 2 dny po sundání sádry (měkká, tvrdá část + srovnání přepážky) a můj nos se mi zdá divnej. Asi to chce čas a masáže, který mám dělat až za týden, ale měla jste taky některá po sundání sádry nos ne úplně symetrickej? Jeho povrch je nerovnej jako povrch na měsíci, tam, kde mi zevnitř asi šil, jsou venku na nose vidět 2 jakoby rýhy...prostě není hladkej, má nerovnej povrch (kůži)...rozumíte mi? Prosím máte s tím někdo zkušenost?

Jinak mýho operatéra každej vychvaluje, nevím, jestli něco mohl udělat špatně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nechci vás děsit, možná je to normální dočasnej průběh, proto potřebuju radu od někoho, kdo to má za sebou, ne strašit vás.

U dr. Fahouna (učil Měšťáka a Zárubu např.).

králík
Ahoj, na nos se teprve chystám, ale jen ti chci říct, ten problém, jak píšeš o těch ,,rýhách,,. Já to měla u operace dolních víček. Vypadalo to jako vnitřní jizvy, taky to byly. Buď v klidu, jsem 6 týdnů po opce a nic tam už vidět není.
Chce to čas, jak to všude píšou. Taky bych brala, kdyby bylo vše o.k.teď a hned.

arrow
Neprodává v Bazaru

evera
Děkuji, snad se to teda urovná. Ptala jsem se přes net jednoho doktora a ten mě taky uklidňoval, že tohle nemám v týhle fázi vůbec řešit, ať jsem trpělivá, že s masážema a časem se to urovná. Tak snad! Jen vypadám trochu blbě. Pa a dík!

králík
Určitě to vidíš jen ty a okolí to vůbec nevidí. Já z toho byla taky špatná, ale fakt ty jizvy zmizely.
Je to tam všechno oteklé a tkáně ještě neměly čas se dát dohromady.
Bude to fajn, uvidiš

arrow
profile_image
Julie1
od 12. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj Evero a ahoj holky, už to tu někdo určitě psal ale nenašla jsem to tak se chci zeptat... uvažuji o termínu 5.srpna, ale už mám koupené lístky na Radiohead 23.srpna... tak nevím, jestli do 2.5 týdnů budou modřiny a otoky pryč a nos v poho... na víc bych se trochu bála aby mi do něj nikdo na tom konzertu nepraštil Ale je fakt, že je to Radiohead, není to žádnej metal nebo screamo, tak by to tam mělo být celkem klidný

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené