Zdravím -- nevím, co mě to popadlo, ale před prázdninami jsem si z mnou opovrhovaného TV shopu objednala přístroj Derma Wand: http://www.topshop.cz/index.asp?tn=productview&c=1 567&pid=18026

Dlouho mi nikdo nic neposlal a tak jsem na to zapomněla (jelikož to bylo placené dobírkou, jinak bych samozřejmě nezapomněla, kdybych ty peníze už vyplázla ). Až kolem půlky srpna najednou přišel balíček, takže jsem se stala šťastnou vlastnicí tohoto "nesmyslu".

Začala jsem to ale přece jen používat podle návodu (když už to teda mám, že). No, žádný zázrak se nestal, ale po několika týdnech používání jsem byla nucena přiznat, že pleť opravdu vypadá lépe. Ani ne tak vrásky (no já jich teda ještě moc nemám, ale kolem očí se pár malých najde), ale napětí kůže se značně zlepšilo, hlavně kolem očí, mám věčný problém s "pytlíky" a ty jsou teď jen minimální. Taky mi ubylo malých pupínků, které se mi občas dělaly ze zanesených pórů.

Tak nevím, jestli to vydrží a jestli mám být nadšená, co když si na to pleť zvykne a bude po parádě? Chci se proto zeptat, jestli tu taky není někdo, kdo má s podobným náčiním nějaké zkušenosti, ať už kladné, či záporné.

Díky, Helena

arrow
profile_image
Ganti
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Koupila jsem si toto: http://www.studio.cz/vyrobky/pece-o-plet/mikroderm abraze/mikrodermabrazivni-set-darkova-sada/a je to báječné! Pleť je po mikrodermabrazi čisťoučká, nádherně přijímá masku nebo krém, a dokonce mi zesvětlaly pigmentové skvrny (ne moc, ale za zmínku to stojí)

Ganti
Zajímavé, to si jako uživatel nástroje jezdí po obličeji nějakým rotujícím brusným kotoučkem, nebo co? Z popisu to tak trošku působí, nebolí to?

arrow
profile_image
Pepinka0903
od 25. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj. Já mám taky problémy s váčky pod očima a používám nějak od vánoc derma wand, ale ne pravidelně. Je mamky a já nejsem stále doma, tak jestli to skutečně pomáhá, tak si ho koupím taky. Zatím ale žádné vysledky nepozoruju. Tak snad časem. A po pleti se tím jezdí, ale nebolí to. Jen jsem se poprvé lekla a bylo to nepříjemný. Jinak už v pohodě.

Pepinka0903
Ahoj, vzhledem ke svým zkušenostem ti spíš poradím investovat do nějaké dobré kosmetiky, začít chodit na lymfordrenáže obličeje (údajně dobré na otoky, ale osobní zkušenost nemám), nebo tak něco. DermaWand jsem po cca dvouměsíčním nadšení odložila. Výsledky jsem viděla jen z počátku, potom se to zase usadilo a nic moc se nedělo. Když už nějaký nástroj, tak lepší výsledky vidím s galvanickou žehličkou, používám pravidelně 2x týdně cca 2,5 měsíce. Ale to je o něco dražší záležitost a taky bych jednoznačně neřekla, že to pro každého za ty peníze stojí.

arrow
profile_image
Pepinka0903
od 25. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

helena_vildova
Děkuju za radu. Já si už myslela, že se váčků zbavim.Můj přítel a všichni mi sice říkaj, že žádný nemám, ale tak vidim. Zkusila jsem už hrozně moc kosmetiky, ale je to k ničemu. Na tu žehličku se kouknu a uvidím. Chtěla jsem jít i na plastiku, ale ta je hodně drahá a údajně jde dělat jen jednou a na to jsem ještě mladá.

Pepinka0903
Chtěla jsem jít i na plastiku, ale ta je hodně drahá a údajně jde dělat jen jednou a na to jsem ještě mladá.
Jo, s kudlou bych být tebou ještě chvilku počkala . Já sama se ujišťuji o tom, že se mi na plastiku nechce, třeba čtením diskuse o dolních víčkách .

arrow
profile_image
dannero
od 2. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Derma Wand je zmenšená a hodně předražená stará elektronická hračka které se říká tzv. plazmová koule (prodává se za tři stovky). Nelíbí se mi, že lidem lžou, matou je složitými názvy jako radiofrekvenční impulzy různých vlnových délek atd. , ale už zapomenou říct že i obyčejné slunce vyzařuje všechny vlnové délky včetně těch radiofrekvenčních, těch nám navíc dopřávají mobilní telefony u ucha víc než je zdrávo.kdyby to fungovalo, máme všichni pleť hladkou jak dětskou prdelku.Opak je ovšem pravdou,právě dlouhodobé působení radiofrekvenčních vln a záření může za vrásky a stárnutí kůže.

arrow
profile_image
Veronika0102
od 20. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

čtu tady vaše názory na derma-wand a myslím si, že kdyby to pomáhalo, nemá výrobce zapotřebí falšovat fotky, které ukazuje v televizi jako příklady fungování. Paní na fotkách s krkem stoleté želvičky /před/ má ucho zdeformované photoshopem - nebo je normální, že má tři díry v uchu? Měly by si to asi trochu zkontrolovat, než to pustí do éteru.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené