arrow
profile_image
žoržína
od 15. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můžu třeba objednat vše od Porelles Brandta, tj.gel,maska,krémy na noc a den, a pokud pleť se zlepší,to je pory budou méně viditelné,používat třeba dermalogicu?tozn. jakoby současně používat dvě značky,anebo vypotřebit brandta a pak přejít na něco jiného?a ještě domnívám se, že když budu čekat než vypotřebím brandta, tak si pleť zvykne na chemii,a nebude reagovat na přírodní,protože se jí "zalíbila"chemie, sladké nicnedělání,a tak mi usne a nebude reagovat na přírodu, proč by se namáhala,je to jen moje domněnka,třeba chybná,pak budu ráda.app. ten poreles gel,kt.chci používat jako denní krém,obsahuje sylicyl a alkohol,tak si myslím,používat do doby zmenšení pórů a pak třeba něco z deramalogicy,...

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

žoržína:
Dermalogica je taky chemie, ale hodně jemná.Možná, že by neškodilo zařadit některý booster.Třeba Soothing Gentle nebo Hydratant,O2 serum.Přece nebudeš mít poreless 24 hodin denně.
Důležité je vylepšit problémy a pak udržovat, co se vylepšilo.E

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

netcat007:
YSL je všeobecně hodně parfemovaná asi jako Chanel péče.
Dobré je fluidní sérum Liss expert YSL, dá se použít i samostatně.Mírně vyhlazuje-měla jsem 1 balení celé a celkem můžu říct, že pletˇ byla vylepšená.
Maska HydraTech je hodně hydratační, nesmývá se, jen stírá, nejlépe jí dávat před použitím makeupu.Dobře se roztírá i vypadá.

Co se týká kosmetiky všeobecně- budeme stát nohama pevně na zemi.Každá působí jen v první vrstvě kůže.
Některá lépe, jiná ne.Záleží, co komu vyhovuje a do jaké cenové relace je ochotný jít.Pravda je, že pravidelná péče pletˇ udrží v lepším stavu, než zanedbávání.Ale to je tak asi všechno, co můžeme od kosmetiky čekat.

Na některé kožní problémy platí jediné, a to radikální zákroky:
skalpel , botox , laser, aj.
V tom souhlasím s Mariou.
E.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené