arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak pak hlavně, až otěhotníš, rupne ti v kouli, necháš si to a dítě bude postižené, si tuhle debatu přečti a neobviňuj zlé doktory

Reaguji na Kikulina:
čekala jsem až přijde nějaký moralista, ale přečti si pořádně celý můj příspěvek a pak něco piš .... zřejmě si z těch, co nikdy těžké akné neměli a nemá ani páru o tom jaké to je

když nemáš přítele, tak je zbytečné brát HA, na akné je to velké zlo, právě HA po jejím vysazení akné bude, takže to není řešení. A co kondom? Na ten by měla taky přistoupit ne?

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na marsse7: No...tak jí pro její klid řekni, že ji bereš, klidně ukaž i recept a to je tak všechno. Jíst ty tabletky nemusíš. To je taky logika, s nasazením HA by se ti ta pleť zřejmě zlepšila i bez Roa...nač ho tedy potom brat? Ano, antikoncepci bys měla mít vyřešenou (ale copak existují pouze pilulky?), snad máš taky svůj zdravej rozum a víš, že při užívání Roa otěhotnět nemůžeš.

Cituji Kikulina: tak pak hlavně, až otěhotníš, rupne ti v kouli, necháš si to a dítě bude postižené, si tuhle debatu přečti a neobviňuj zlé doktory

rada nad zlato fakt!

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Kikulina: ...snad má každej zdravej rozum a ví, že se chránit musí. Copak je podmínkou cpát do sebe tabletky?

Cituji katula: To je taky logika, s nasazením HA by se ti ta pleť zřejmě zlepšila i bez Roa...nač o tedy potom brát.

přesně, jenže pak HA vysadí a akné bude ještě horší.

Reaguji na nicoreily: Reaguji na katula:
Přesně holky, snažila jsem se jí vysvětlit, že ani otěhotnět neplánuji, že bych si stejně dítě nemohla nechat.
S tím, že se to po vysazení HA většinou vrátí čtu na internetu právě hodně. Proto prostě HA nechci a k tělísku mi zase řekla, že 20% má při Mireně těžké akné. Takže babo raď, proč to do těch holek cpou s jejich antikoncepčními metodami, když se to stejně ve finále vrátí. Snad má každá holka rozum na to, aby neotěhotněla, když bere takové léky.

Mirenu jsem po 6ti měsících vyndala, protože jsem celou dobu silně krvácela,s akné to nic nedělalo,ale nesedla mi. tak neberu nic.

Reaguji na nicoreily:
a ty jsi po léčbě Roaccutanem?
Je to hrozný s tou antikoncepcí, pokud člověk nechce hormony.

nejsem, ale vím co to je mít akné, taky mi roa kožní chtěla dát,ale odmítla jsem právě proto, že bych nesměla otěhotnět a my mimčo dlaší chtěli. takže jsem si s akné poradila sama. zabírá mi hodně Biolaser lasocare Sice chodím každý týden,ale výsledky stoj za to.

Reaguji na nicoreily:
ahá, no tak hlavně, že ti to zabírá, to je nejdůležitější, protože ty šrámy co zanechá akné na duši jsou neskutečné

arrow
profile_image
munkina
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám nehormonální tělísko a to mi akné neovlivnilo...nebo alespoň myslím, vždycky se mi střídaly období, kdy jsem to měla lepší a horší, takže jsem nikdy nepřišla na to, co to způsobuje...

Jinak bohužel k tématu neodpovím, ale můj dr. chtěl potvrzení od gynekologa, že mám tělísko...

Cituji marsse7: protože ty šrámy co zanechá akné na duši jsou neskutečné

jojo, vím o čem mluvíš ...

Cituji marsse7: pokud to bude jako u minulé kožní, ta vyžadovala potvrzení od gynekologa.

Aha, to jsem nevěděla, že tohle požadují. Ta moje se jen zeptala na název HA a dál po mně nic nechtěla. Chápu, že z jejich strany to chtějí mít ošetřené, že pacientka neotěhotní, ale já se bráním otěhotnění dostatečně i bez isotretinoinu, takže opravdu nepotřebuji další antikoncepční prostředek (ještě k tomu, když pro mě to je naopak nejméně spolehlivý prostředek, protože jsem neustále zapomínala brát včas).
Takže leda donést potvrzení a nebrat no.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené