Dnes mi známá na dálku sdělila, že se na mě napojil senzibil, kterého jsem v životě neviděla, vůbec ho neznám a on mě nejenom celkem popsal, ale trefil se i do momentálního zdr. stavu. Horší byl závěr jeho úvah. Podle něj jsem krůček od konce života - nevím, co si mám o tom myslet. Máte někdo podobnou zkušenost?

arrow
profile_image
hellusha
od 10. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No to se mi moc nezdá. Je to dobrá známá, lze jí důvěřovat? Působí to na mě, jako že tě pak bude chtít donutit, abys třeba využila "jeho služeb" a platila. Třeba žádný takový senzibil není a známá z tebe bude zkoušet vytáhnout peníze jeho jménem...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

avaa
Asi bych si zjistila o koho jde a spojila se s ním a zeptala se ale stejně se mi to nezdá.Tohle by ti neměl nikdo sdělovat jen tak. To je nějaké divné. Dokážu si představit jak jsi asi vysrašene

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A proč se na tebe napojoval? Ty jsi to chtěla nebo se známá na tebe ptala toho senzibila?

arrow
profile_image
Miasofia
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

avaa
to je nějaká blbost ne? I kdyby to stokrát byla pravda, těžko ti bude sdělovat po známé že máš umřít. Nevím, mě se to nezdá.. Jestli to nebude tak, jak říká hellusha

arrow
profile_image
karamelka
od 16. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

avaa
Zachovej klid! Znala tvoje známá tvoji diagnózu, když se ho ptala? Podle mě nejde o profesionála. Ten by nedělal takové závěry, neděsil by tě. Spíš se z tebe bude někdo snažit tahat peníze. Najdi si někoho jiného. Přeju hodně štěstí.

arrow
profile_image
Elle_Llea
od 4. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

chce dosáhnout toho, aby ses zajímala-ozvala se mu-tahal peníze...jednoduchý

arrow
profile_image
Maika
od 14. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Osobní zkušenosti s léčiteli nemám. Ale vím od kamarádky, že dostat se k dobrému léčiteli nejde ze dne na den, že mají spoustu zájemců ... Takže se mi to taky moc nezdá. A připadá mi dost divné Tě takhle vyděsit, odpoj se hlavně od známé

avaa
Tak mě se stalo něco podobného, bývalá spolužačka(ne moc dobrá kamarádka)mi nabídla kontakt na léčitele, který ji prý léčí od nějakých plísní(je trošku hypochondr). Byla jsem v té době po těžké operaci a měla bolesti, hlavně jsem nemohla zvednout levou ruku výš než do úrovně ramene. Bylo to kvůli tomu, že jsem je měla při operaci 5 hodin zafixovanou nahoře a nějak se odkrvila + zákrok poškodil nervy. Jeli jsme k němu, vypadal hrozně, i jeho byt, damý chlup od koček, ale musím říct, že u něj jsem tu ruku zvedla až nahoru!pak doma už ne, ale bylo to lepší. Párkrát mi volal a posílal energii přes telefon, až se to zlepšilo úplně, žádné peníze nechtěl, jen jsem si musela koupit nějaké minerály za litr. Pak přijel k nám a skori všem známým udělal nějaké měření zón a za rušičku vyinkasoval od každého 500, ale to těžko říct, jestli to funguje....Každopádně bolestí mě nezbavil, měla jsem kvůli tomu jít na další operaci, a dorazila zas ta známá a řekla, že o mě s ním mluvila, a prý kdybych se léčila u něj už předem, tak bych nemusela ani na tu první operaci, abych mu zavolala a bla bla bla. Neměla jsem z toho dobrý pocit, ani z jednoho z těch lidí, každopádně naštěstí než byla další operace, bolesti ustoupili a jsem v pořádku.
Za mě ti říkám, abys tomu moc nevěřila, já vím, člověku to nedá, ale nesmíš se nechat vmanipulovat do něčeho, co ti třeba psychicky ublíží. Je fakt, že mě s tou rukou pomohl, ale mohla to být náhoda, síla vůle. Každopádně ten člověk ti musí být sympatický, aby ti pomohl, a z tohohle nemám dobrý pocit. Zkus se s ním zkontaktovat a uvidíš sama, ale nic mu nedávej ani neříkej o sobě nic důvěrného.

Nene, nic jsem po nikom nechtěla - jen jsem se před ní zmínila, že bych chtěla na nějaký malý zákrok plast. chirurga. A když jsem přišla domů, měla jsem sms a tak jsem jí volala a ona mi řekla, že o mě mluvila s jakýmsi známým a že se on přes ni na mě napojil a tohle řekl. O penězích ani dalším kontaktu nebyla a nebude řeč. Samozřejmě, že mi to není příjemné a že na to myslím. V pondělí zajdu k lékařce a pokusím se jí vysvětlit, jak to na mě působí. Faktem je, že se momentálně léčím s moč. měchhýřem a že to on věděl. Nevzpomínám si, že bych to před ní povídala. Prý mám oteklé ledviny a celkový zánět moč. cest. A hlavně nějaký problém v hrudníku který je fatální a o kterém nevím. Je mi fakt hloupě, ale mám obyčejný lidský strach.

On tu sms psal jí, ona mi ji přeposlala...vůbec to nechápu a ona asi vůbec nechápe, co s tím způsobila...Se mnou ten pán není v žádném kontaktu a já o to nikdy nestála. Trápí mě jen to, že jsem nikdy nechtěla znát svůj osud (a kdo by chtěl?) a prostě jsem žila celkem spokojene a v lásce. A někdo v podstatě cizí mi vzal klid.

avaa
Neměj strach, je zbytečné se bát něčeho, co třeba není, vždyť to by mohl říct každý, že je léčitel....A pokud má pravdu-samozřejmě ti to nepřeju, tak ti to doktorka potvrdí a budeš vědět, na čem jsi. Mimochodem já měla taky problém v hrudníku, je to zvláštní náhoda, o mě taky všechno věděl, ale mohla mu to říct i má známá, stačí něco a on, pokud se v tom orientuje, už si domyslí a vydedukuje zbytek.Ale měl by říct konkrétně, o jaký problém se jedná, jinak nechápu, proč tě zbytečně stresuje!

Cituji avaa: ona asi vůbec nechápe, co s tím způsobila.

někteří lidé holt nemají sociální cítění a přímo se vyžívají v tom, když můžou někoho vyhodit z rovnováhy

Myslím, že ho nechci vidět, nechci aby mě někdo odsuzoval k smrti a ještě tak předčasné. Jestli je obyčejný tlučhuba, tak tohle je nejodpornější způsob jak někomu ublížit.

Tak se na to vykašli, je to fakt hnusný, ale když se na to podívám jinak, kdybych já měla nějaké nadpřirozené schopnosti a věděla o někom, že mu něco hrozí, taky bych se snažila nějak, jakkoliv ho o tom spravit...Jenže takové schopnosti má moc málo lidí, takže těžko tomu věřit. Nemysli už na to a jen se poraď s lékařkou, ta tě zná lépe.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené