Máte některá z vás zkušenost s panem doktorem Leošem Středou? Slyšela jsem, že je to dobrý odborník dietolog, prý vystupoval i v televizní show na Slovensku. Mám možnost ho navštívit, tak nevím, zda to zato stojí.Díky za vaše zkušenosti.

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na tivoli:
Sice už si jeho působení nepamatuju, ale jméno Leoš Středa mám v hlavě zafixované jako ne moc důvěryhodné. Mám pocit, že to byl takový ten "zázračný" odborník na hubnutí. Nevím, fakt si nic přesně nemapatuju, ale vím, že bych k němu rozhodně nešla.
Ale možná se pletu a mám ho v hlavě uloženého ve špatné kolonce.

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Kvetena: mám ho v hlavě uloženého ve špatné kolonce.

já ho vnímám úplně stejně. Moje první reakce na téma byla: " Ježiš, to je ten m.a.g.o.r, co šaškoval v televizi"
Nevím, samozřejmě lidi se mění, vzdělávají, vyvíjejí...takže těžko soudit, nakolik je MuDr Středa erudovaný odborník, nicméně já ho vnímám jako osobu nedůvěryhodnou.

On bude teď vystupovat v Orlickém deníku, bude u nás jednou týdně na poliklinice a má radit s výživou. Koukala jsem na internetové stránky o něm a vypadá jako kapacita. Já si ho s ničím nespojuju, vůbec nevím o tom, že bych ho někde viděla.

arrow
profile_image
Kamilinka
od 5. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já od něho měla elektronický aerobic a vůbec nepomohl s tím si ho spojuji..

arrow
profile_image
Margaret
od 9. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tady na omlazeni je mu věnováno hodně příspěvků. On zbohatl na plastické chirurgii v 90.letech a to je vždycky důvod k negacím. Ale na těch stránkách Orlického deníku je vidět, že pacienti-čtenáři u něj hubnou dobře. Nakonec MUDr. Leoš Středa učí obezitologii na lékařské fakultě UK, takže odborníkem na hubnutí je.

arrow
profile_image
petfra
od 2. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na tivoli:
Ahoj Tivoli - v Orlickém deníku byl link na tvůj dotaz.Já hubnu s Orlickým deníkem měsíc,mám 5kg dole. Podle tukoměru je to z 90% shozený tuk.
Leoš Středa je odborník na obezitu, vidím to na sobě i podle lidí v čekárně ordinace. Určitě se do soutěže přihlaš, je to všechno zadarmo. Nečekaji tě tam žádni Herbalifáci ani LRáci ani jiní nabízeči zázračných pilulek, dostaneš dietu podle své váhy a tuku a metabolismu.
P.S. MUDr. Leoš Středa byl známý před 25 lety, asi si mladá, takže možná neznáš jména jako Rajko Doleček nebo právě Leoš Středa, což byli doktoři, kteří u nás s hubnutím před lety začínali.

Reaguji na p e h o t a na k v e t e n u
Taky ho nesnáším. Byl slavnej to už je dávno. Dělal velký peníze, tak ať se nediví, že štve lidi. Může bejt sebelepší machr na diety a učit na deseti univerzitách. Pamatuju že ty jeho kliniky byly roztahaný po celým světě od Kanady až po Novej Zéland. Tak proč se cpe zase do hubnutí v Čechách?

arrow
profile_image
belac
od 5. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tivoli:

Tivoli ,odkud jsi ? Já z Lanškrouna. Doc. MUDr. Leoš Středa je odborník na slovo vzatý ,díky němu perfektně hubnu v té soutěži ,co organizuje Orlický deník. Začínala jsem na 107 a teď mám 99 kil a stále to jde dolů. Před tím jsem zkoušela hubnout mnohokrát ,dokonce mě vybrali do natáčení "Jste to co jíte" ,ale ani Ing. Havlíček ani MUDr. Cajthamlová si se mnou nevěděli rady ,tak mě ze soutěže vyřadili. Až dr.Středa mi pomohl. Určitě do jeho ambulance zajdi ,pokud máš šanci se tam ještě dostat.

Reaguji na belac:
No jo, ty neviš, že Havlíček bere přes 18 tisíc za vyšetření? Asi jsi na to neměla, tak tě s Cajthamlovou nevybrali. Podívej se na ceník na Havlíčkově webu, má ho hned na titulce. Akorát moc nechápu, jak může vyšetřovat jako by byl doktor a při tom je Havlíček inženýr. Dělá i jaterní testy a změří tlak jako nějakej obvoďák. Cena: 18.900,- Kč
Středa už je za vodou, ten vlastnil kdysi nemocnice po celým světě, tak si teď může hrát na charitu. Už má vyděláno. Koukal jsem na ten Orlickej deník, on to tam Leošek všechno ordinuje jen za 30 korun

Je ještě možnost se k němu dostat v Třebové? Jsem odtamtud. Do kdy tam bude? Zkusila bych ho.

arrow
profile_image
belac
od 5. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tivoli ,všechno je na webu. Tady je odkaz ,klikni si na 16.díl ,tam je všechno zodpovězeno. Opět v půlce září bude mít na poliklinice v Č.T. Dr. Leoš Středa svou obezitologickou ordinaci. Zhubla jsem u něj už skoro 20kilo. Hubnu přesně podle jeho pokynů každý týden o jedno kilo.
I já jdu k němu na kontrolu v druhé polovině září, tak můžem jít spolu. Dr.Středa nechává společně chodit i více lidí, třeba kamarády nebo rodinu. I to vidíš v těch Orlických denících.

http://nadvaha.cz/soutez-hubnuti-orlicky-denik

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené