arrow
profile_image
karolinka7
od 28. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máte prosím někdo zkušeností s DNA Finance? Nic nového nenabízejí, je to v podstatě podobné jako OVB, Partners, Broker Consalting apod. Jenom tvrdí, že jsou o hodně lepší než výše popisované spol. Přemýšlím jeli do toho jít, nebo ne? Předem děkují za info.

arrow
profile_image
zlatkaz
od 22. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

v čem jsou lepší? že si do profilu přímo napíší, že jsou MLM? že si i klienti mohou u nich vydělat? a jak asi? že by něco jako ZFP? verbujte další trubky, ať platí za školení a i vy na tom něco trhnete?....
kolik mají partnerů? OVB, Partners, Broker mají nesrovnatelně více
a podle sídla jsou jen v Liberci....finančnímu poradenství se věnují teprve od roku 2009...

no nevím, pokud už chceš dělat FP, tak zkus raději nějakou větší a známu firmu, u tkovýchto prcků to budeš mít poměrně těžké, ono FP ani tak není pro každého

arrow
profile_image
xura
od 2. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Setkal jsem se s firmou DNA Finance a abych řekl pravdu, tak mi vstávali vlasy na hlavě.
Je to založené na tom, že si musím založit investiční životní pojištěni za min. částku 1000,- měsíčně.
Vtip je v tom, že klient dostane 40% provize zpět, tak že dostane 5700,- a 60% firma.
a pak už musí platit jak mourovatý. Když ale Dovede do firmy další klienty, tak z nich má zisk a muže si tak přivydělat.
Tato firma má spoustu produktu a klienti si je mohou uzavírat sami na internetu a vždycky se jim 40% provize vrátí.
Otázkou však je, kolik bude schopný klient měsíčně platit a když nebude, kde vezme peníze na vrácení provize?
Je to zase letadlo jak prase a způsob jak oklamat lidi.
Jestli někdo neví co s penězi, tak je dejte raději chudým anebo jim kupte něco k jídlu.
Bude to určité lepší.
Berte to prosím jako můj názor a pokud chcete přivést své přátele do takového kolotoče, tak vám casem určitě poděkuji, ale co ty, co budou na konci toho kolotoče, nebo nebudou schopni nikoho přivést?

arrow
profile_image
monte
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na xura: Ani v jednom zde uvedeném příspěvku nevíte o co v podstatě společnosti DNA jde a jaký produkt nabízí.Doporučuji navštívit prezentaci této společnosti a nechat si vše vysvětlit.Já jsem to tak udělal a musím konstatovat,že mě nikdo do ničeho nenutil a na mé otázky jsem dostal vyčerpávající odpovědi ihned na místě.Já jsem se prozatím ke spolupráci nerozhodl,mám jiné aktivity,ale mohu konstatovat a to vzhledem ke svému věku,vzdělání,zkušenostem v podnikání,že této společnosti závidím tento podnikatelský nápad.Podle vašich diskuzních příspěvků usuzuji,že jste na prezentaci nebyli a nevím jaké máte zkušenosti s důchodovým systémem a spořením na západ od našich hranic.Ale já žasnu nad názory mladých lidí zde a nad jejich finanční negramotností,tady letí nazory "teď to neřeším jsem mladý,stát se o mě musí postarat,na to si platím daně atd."Prosím spadněte všichni na zem stát se o nikoho starat nebude,co si nevyděláme a nenaspoříme mít nebudeme.Víte například,že v Anglii je průměrná mzda cca 3200 Eur a stát vyplácí důchodcům cca 20% to je cca 650 Eur a kdyby si celý život nespořili asi by se mohli jít pást.Co tím sleduji,jen toto, naslouchejte všem možnostem jak si vydělat a neodsuzujte něco co jste nepochopili .

arrow
profile_image
cimmeran
od 28. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mám zkušenost s DNA a to velmi pozitivní.Na prezentaci jsem byl a mohu říci že tento system je velmi zdařilý.Doporučuji prezentaci si vyslechnout než se pustíte do různých pomluv.Tohle na rozdíl od jiných opravdu totiž funguje.Bohužel náš stát nemá zájem o finanční gramotnost národa a proto když si přečtu různé diskuse tak se velmi pobavím.
Lidé u nás totiž opravdu nevědí která bije a někdy se spálili anebo slyšeli o nějakém letadle tak je pro ně letadlo všechno co nepochopí.Na závěr musím říct že vydělávat velké peníze není žádná sranda, a tady tu možnost máte.Pokud si mohu spořit na slušný úrok,zlevňovat si všechny svoje finanční produkty a ještě vydělávat na tom že ostatním řeknu že je to výhodné tak mi věřte,takovou příležitost Vám nikdo jen tak nenabídne.

arrow
profile_image
IQ314
od 13. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Byl jsem na jedné jedné jejich prezentaci a s toho co tam předvádí jsem byl dost v šoku, místo toho aby se Vám snažili vysvětlit jakým způsobem Vám jejich sistém bude vydělávat peníze tak se hlavně zaměřují na oblbující kecy a manipulaci s lidma aby chtěli něco co pro ně není výhodný. Zapomente na tu demagogii a **** kterej kolem sebe tihle kokoti šířej. Je to jenom manipulace a oblbování na přímou otázku od nich nidky přímou odpověd nedostanete. Je to tipický MLM jen s tim rozdílem, že neprodávají zboží ale zprostředkovávají hlavně důchodové připojištění na kterém musí klient spořit každy měsíc nejméně 1 000 přitom běžné minimální částky u stejných pojištoven jsou od 100 do 400. A to až do odchodu do důchodu pokud někdo koho jste přivedl připojištění vypový dříve celou provizi kterou jste za něj dostal musíte vrátit zpět. Z dlouhodobého hlediska vy na tom spíše tratíte ale DNA Trading s.r.o. Vydělá na každém klientovy v každém případě.

arrow
profile_image
IQ314
od 13. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Monte kde si přešel na to, že v Angliji je průměrná měsíční mzda 3200 éček. Nevim jestli tim v Angliji myslíš průměrnou mzdu v celý UK ale například v Londýně kde jsou mzdy nejvyžší se průměr pohybuje kolem 1 700 liber za měsíc.

arrow
profile_image
andreabartošová
od 9. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na xura: Tak se mi zdá,že nemáte nejmenší tušení,co vůbec letadlo je.Ano v minulosti se na tomto trhu obchodování objevilo pár takových firem,ale já osobně s firmou DNA spolupracuji už od května 2011 a jediné letadlo které jsem viděla bylo v září na letišti,kdy jsem s rodinou odlétala na dovolenou,na kterou jsem si vydělala za 3 měsíce právě u firmy,kterou vy tak pošpiňujete.Takže chci oslovit lidičky,kteří chtějí něco se svým životem udělat,aby si vyslechli prezentaci a teprve potom si udělali názor.

arrow
profile_image
matyssek
od 5. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Musím souhlasit s Andreou, každý by si měl vyzkoušet tento systém sám. Jak jsem slyšela poprvé o projektu, tak jsem byla velký skeptik. Nikdy bych se jen tak do něčeho nepustila. Nechtěla jsem. Ale pak se mi to rozleželo, a řekla jsem si, že když nic nezkusím, nic nezískám. Musím říct, že mě zatím nic lepšího nepotkalo. V DNA Finance jsem registrovaná pár měsíců a jako studentka si teď žiju fakt dobře. Nechápu lidi, kteří něco odsuzují předem!
"Finančáka" může dělat jeden člověk ze sta, ale tento projekt může mít každá rodina doma. Kdo tento projekt pochopí, má vyhráno.

arrow
profile_image
Milano
od 2. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Naše zákony jsou bohužel trochu nedokonalé. Ale pokud vím, tak finanční poradce je ten, který na to má živnost a za své služby si nechá zaplatit klientem. Klienta zastupuje a na základě analýzy a potřeb klienta mu vybere to nejlepší, co klient chce. Za zvážení rizik a jistot atd.
Ti co si říkají finanční poradci, tak jsou vesměs obch.zástupci, zprostředkovatelé apod. Ti se snaží poradit klientovi, ale s omezením na partnery, s nimiž má smlouvu on nebo společnost, kterou zastupuje. Placen je pak společnostmi, jejich produkt prodá. Nejsem si tedy jistý, nakolik zastupuje zájmy klienta a na kolik své a firem, jejichž produkty prodává?

arrow
profile_image
mrož
od 20. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

mno...

arrow
profile_image
mrož
od 20. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na monte:
Z tvého příspěvku naopak čiší, že jsi do vlaku DNA FINANCE nastoupil, přestože tvrdíš opak. Lišácké formulky nastoupivší, kteří buď o produktu pochybují, nebo zoufale nahání ovečky.
Souhlasím s IQ314, průměrná mzda v Anglii, není 3200 euro. Info z wikipedie - List of countries in Europe by monthly average wage. 2183 liber (2700 euro), čistého cca 2000 euro. Státem placená penze se pohybuje v přepočtu okolo 500 euro. Vlivem dalších zdrojů (připojištění, spoření) si anglický důchodce přijde průměrně asi na 1200 éček (zdroj: http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/70972/ duchod-v-cesku-10-552-kc-v-britanii-31-024-kc.html ), beru ale s rezervou, neboť se to rozchází s wikipedií, které věřím víc. Evropské důchody, odchod do penze, jejich kupní síla, atd., je diskuzí jinou.
Můj názor: Na prezentaci DNA FINANCE jsem byl a nedůvěru pokládám za přirozenou. Rozlišit řádný MLM (např. OVB ) od nelegálního "letadla" (pyramidové hry) není úplně jednoduché. Vstupní poplatek může být skryt i za produkt. V tomto případě třeba i IŽP od ČS (o výhodnosti tohoto produktu napříč českým trhem si každý může udělat obrázek sám). Vstupní "sladka omáčka", řeč velkých čísel, všechno typické pro podobné společnosti.Namísto toho se měli víc věnovat předmětu věci a umožnit ničím neomezené prostudování materiálů a smluv. Časovým nátlakem na rozhodnutí a nemožností si smlouvy a materiály prostudovat doma úplně skončili. Je-li to taková dokonalá a čistá pecka, proč tolik manévrování?
Eurofinancial CZ, ZFP akademie a mnozí další jsou důkazem toho, že "není všechno zlato, co se třpytí" a jde jen o upgrade minimálně rozporuplných businessů. Pokud budete efektivně pracovat, přemluvíte pár lidí a vyvezete se na jejich zádech výš, možná i něco vyděláte. I ty nad váma. Pokud vám to nepůjde, byť mít snahu budete, zbyde vám akorát platit produkt, který je mnohem horší než důchodové připojištění a jeho zhodnocení je až trystní.

arrow
profile_image
gef
od 13. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Důkladné informace o těchto firmách jsem našel zde ultrafinance.cz

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené