dnes, 21:58:23 - Připojeno během spojování:
Kvalitní kožní lékař v Praze, Středočeském kraji

Ahoj všem,
poradíte nějakého opravdu kvalitního kožního lékaře v Praze, popř. středočeském kraji, který se pacientovi opravdu věnuje a dokáže pomoci?

Přítel má problémy se seboroickou dermatitidou / lupénkou ve vlasech a vypadáváním vlasů.

Jenže jeho současná kožní určuje diagnozu ze vzdálenosti snad deseti metrů, pokaždé mu předepíše nějaké jiné léky ( šampony, masti ), které nezabírají nebo se mu po nich ještě přitíží ( postižená místa zarudnou, mokvají, svědí více než obvykle ). To že mu v poslední době šíleně padají vlasy snad ani nezaregistrovala, a když jí to řekl, odpověď zněla, že je to u mužů běžné a genetické, přitom všichni muži v jeho rodině mají vlasů dost a na vypadávání netrpí.

Ráda bych proto sehnala kožního lékaře, který se mu bude opravdu věnovat, pošle např. vzorky na rozbor abychom věděli, co to vlastně skutečně má, určil účinnou léčbu, která příznaky aspoň zmírní, seznámil ho blíže s daným onemocněním, možnostmi léčby + udělal nějaká vyšetření ohledně padání vlasů, abychom věděli, zda-li je v pořádku a prostě mu vlasy padají samy od sebe.

Vím, že podobné téma tu již existuje, ale je z roku 2009, ráda bych aktuální informace.

Za každý tip na kvalitního kožního lékaře děkujeme.

Reaguji na Kristenn: MUDR. Profeldová (vygoooogli si to )

Reaguji na elizaa: Děkuji, jdu na to

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem byla spokojená s klinikou Achillea v Čimicích nebo kde, no Praha 8. Je to klinika, ekzémy atd. dělaj na pojišťovnu, znamínka, botox atd. za prachy. Měli moc fajn přístup.

arrow
Neprodává v Bazaru

Zkus tohle: http://www.prosanum.cz/
Já mam atopický ekzém a docela mi to pomohlo, bohužel nejsem z prahy tak jsem chodila jenom na jednu sérii procedur a další rok jsem už nešla.

arrow
profile_image
luciezesv
od 8. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý kožní Praha-východ,Benešov poraďte
Prosím poradíte mi některá dobrého kožního lékaře na akné. Moje Dr. mi předepisovala Skinoren, Dalacin, Eryfluid. Vůbec to ale neléčí, pouze vysušuje a pupínky a podkožáky se mi dělají stále dokola.Moc děkuji

arrow
profile_image
S0FIE
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

07:00:28 - Připojeno během spojování:
Kožní lékař Praha (nepropagující reklamní značky)

Ahoj Holky, hledám dobrého kožního lékaře, který by mi pomohl s kombinací akné a ekzému a necpal mi reklamní mastičky typu LRP, Avéne, Vichy....mám sice tyto značky ráda, ale momentálně potřebuji asi jiný druh pomoci, neumím to přesně napsat, ale myslím si, že tyto ,,reklamní" značky mi s ekzémem s akné dohromady moc nepomůžou. Už jsem utratila moc peněz, ale výsledek žádný.
Jinak mám bezlepkovou stravu a stravuji se zdravě a piji detoxikační čaje, takže vnitřně už nevím co dělat více. Děkuji za tipy

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené