arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petri: hodně štěstí ! a to doslova ! Pokud se mu to povede a všechno bude tak jak má být tak budeš mít pocit, že docent je ten nejmilejší člověk na světě Nedej bože, aby se ti po operaci na tom nose něco nezdálo ! To bude naprostá noční můra a budeš potřebovat pevné nervy. Myslím to naprosto vážně... Tak ještě jednou hodně štěstí ať jsi spokojená hned napoprvé Jinak co se týká péče a ochoty personálu opravdu není co vytknout až na docenta když mu dáte najevo že něco není v pořádku Nejdřív zkusí oblbovat a když to nezabere a ty budeš trvat na tom, že nos není dobrej, tak pak Bůh s tebou

jo a ohedně dýchání musím říct že před operací jsem nikdy problém s dýcháním neměla ! Teď mám půl roku od operace a dýchání je bída pravá nosní dirka většinou ucpaná a funím jako prase Kamarádka co u něj byla na opce týden po mě má ten samej problém ! Ani ona neměla před tím potíže s dýcháním . Tak bacha na to!

arrow
profile_image
Petraš
od 4. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Petri: ahojky,já jsem byla u primáře Vřeského a také mi tvrdil, že se mu můj nos líbí,co na něm vůbec chci změnit - asi má rád dominantní nosy, po mém zděšení a ukázání všech vad tedy usoudil,že to tedy upravíme a dneska lituji,že jsem k němu nakonec šla na operaci,protože mi to asi upravoval podle svého názoru,že není skoro co opravovat a mám ho o trošičku lepší než předtím,ale stále masitý a dlouhý a to jsem mu vysvětlovala,že strašně toužím mít malý a drobný nosík...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Alex81: Jejda to mě děsí,tak kdo tedy než docent Měšták? Raději nechám propadnout zálohu než katastrofu z nosu. Já vím,že je to hodně o štěstí,ale já vsázela na záruku,nebo to je všude stejné?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petri: to je právě těžký .... záruka neexistuje . Taky jsem šla za docentem s tím že to je záruka ale ***! Jediná záruka je ta že pokud se to nepovede tak jednat s ním nebude snadné! Vlož si na profil foto nosu ať vidím z čeho se bude vycházet... Na tom dost záleží!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petraš[/reaguji[reaguji]Petraš: Petráš,tak to jsme na tom stéjně.Mudr. Vřeský mi říkal,že modelace je složitější než zmenšení hrbolu.Já ho chci taky zmenšit a zjemnit.To jinak na operaci vůbec nemusím chodit,že?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petri: to je pravda . Srovnat hrobl na kosti je nejsnažší úkon. Upravovat měkou část nosu je už jiná sranda S tím je taky nejvíc problémů bohužel Ale člověk by řekl že když už to někdo dělá 30 let že už ví co a jak ... ale asi to neplatí

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Alex81: Přesně tak,proto jsem zvolila Měštáka. Podívám se po fotce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Alex81:

arrow
profile_image
OlčaJa
od 4. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Alex81: Tak já nevím... to je dilema .-) u mne bohužel bude předělávat celý nos a prý typ mého nosu operoval jenom jednou... nemám hrbol, ale celkově je od kořene po špičku prostě široký...takže bude ho zužovat, zjemňovat, takže bude předělávat i špičku... a toho se bojím... jestli se to povede... špatně se mi dýchá už teď a jestli to bude horší, tak to nevím... Prý z toho malý nosánek neudělá, ale myslím, že by se to ke mne ani nehodilo, ale jenom sníží o 2 mm a zjemní.. tak já nevím, holky...jestli toho pak nebudu litovat...

arrow
profile_image
OlčaJa
od 4. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Petri: .-) tak to tady čtu...a nevím... ale na druhou stranu, až si to opět rozmyslím, pak si budu vyčítat, že jsem do toho nešla.. ale.. asi jdu do toho...pak uvidíme... budu doufat, že všechno dopadne ok... a pokud ne...tak to nějak vyřeším .-)

Reaguji na OlčaJa: a Tebe bude docent aj zužovať nosové krídla? lebo to mi pred pár týždňami povedal, že to nerobí.

arrow
profile_image
OlčaJa
od 4. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na milusha: Ahojky, nebude, našťastie nemusí, lebo nosové krídla mám v poriadku. To mi vravel i Kment, u ktorého som bola asi pred rokom. Bude mi "len" zužovať koreň nosa a upraví tu moju bambuľku .-) Mám široký nos od koreňa... takže bude musiet po stranách vysekať kosti, že vraj to bude trošku komplikované, lebo bude musieť dať pozor na oči... Takže s ttými nosovými krídlami to neviem...a vravel Ti, prečo to nerobí?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na OlčaJa: HIHI tak to samé říkal i mě ... říká všem to samé ... bude to komplikované(to zdůraznil i mě), musí to dělat opatrně , veme to postupně a musí dát pozor na oči . Což je na jednu stranu logické ale na druhou stranu pěkně trapné protože nikomu vlastně neříká nic vyloženě osobního k tomu nosu který ten člověk má ale říká všem všeobecné informace ! A nakonec mi tam bambulku udělal misto aby to bylo rovné Jiný doktor se mě ptal kdo mi ten nos dělal protože mám kosti špatně dané k sobě takže jednu stranu nosu mám širší než druhou , super ne? pár lidí už si myslelo že mám jednu stranu oteklejší. Ale není to tak moc patrné, alespoň mě to tolik netrápí . Nejvíc mě vadí ta boule nad špičkou která z určitého úhlu dělá dojem bambulovitého nosu
viz. foto

arrow
profile_image
OlčaJa
od 4. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Alex81: Ahojky, nemyslím si, že říká všeobecné informace.. ono to bylo tak, že já jsem tam dorazila před pátou a odcházela jsem jako poslední před osmou .-)) Byly jsem v čekárni jako poslední - jedna cizinka, která dorazila myslím až z Finska, pak jedna paní a já. Pak vyšel pan docent s tím, že nečekaně ma nějakou poradu akcionářů asi za 15 minut a jestli nám nevadí, že budeme muset počkat, ale že jednu konzultaci ještě stihne. Tak jsme pustili tu cizinku, protože další den měla už domluvený termín operace. Pak si odskočil na tu poradu a když přišel, tak jsem pustila tu paní, protože nebyla z Prahy.. Nakonec si mne vzal s sebou nahoru do kanceláře, kde jsem na něj počkala, až ta porada skončí. Nabídnul mi pití, sušenky, bonbóny .-)) V průběhu porady chodil za mnou a pak nakonec mi věnoval asi půl hodiny. Nejdřív mi řekl, že by upravil jenom tu "bramboru", co mám. .-) a pak se mne zeptal na mů názor. A nakonec jsme došli k závěru, že by to chtělo upravit i ten kořen nosa. Mám tam silné široké kosti, takže na oči opravdu bude muset dat pozor. pak mi říkal, že naštěstí mám nos pěkný rovný, takže buď to takhle nechá nebo max o 2 mm sníží. Ale rozhodně malinký nosánek to nebude.. A podle mne by se mne ani nehodil. O tom nosánku jsme si povídali hodně. Pak se mne ptal i na různé další věci, na práci, na školu, jak to zvládám apod... Ukazoval mi nějaké fotky. pak mi povídal, jak přednáší atd.atd. Takže nemyslím si, že to byl neosobní přístup. Byl opravdu moc fajn.. Otázko je, jak to bude po operaci, až se to nepovede... ale raději na to ani nemyslím...pak už to bude jiný příběh .-)))

arrow
profile_image
OlčaJa
od 4. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Alex81: Tak jsem se dívala na fotečky.. no..není to dokonalé... špička je podle mne pěkná, ta boulička tam je... Ta pravá strana je širší.. no... a co pan docent, s reoperaci nesouhlasil? Kdyby se to upravilo, tak nosánek máš moc pěkný..i když podle mne to velký průšvih není. na stránkách Esthe je jedna holka, myslím že reoperaci dělal Mešťák, s velkým hrbolem na nose - tak takhle dopadla po operaci nosu..nevím u koho.. nebo děljí nosy, které vypadají strašně uměle...podle mne Mešťák dělá nosy pěkné přirozené... ta Fínka, když jsme čekali na konzultaci, tak říkala, že byla asi na 20 konzultacích asi v 10 zemích, ale rozhodně největší kapacitou je Mešťák... tak já už nevím .-)))

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené