Ahojky.
Zajímalo by mě, co si myslíte o nahotě doma před dětmi. Dosud jsme to neřešili a chodili jsme doma jak nám bylo pohodlné, tedy nazí. Ale starší dceři je skoro devět let, otázku sexu jsme po jejím dotazu už probrali a teď jsem si všimla, že si holka celkem často prohlíží tatínka, když není oblečený. Já osobně si myslím, že to není na škodu, aspoň nebude svojí zvědavost uspokojovat jinde. Ale stejně se radši zeptám na názor vás ostatních.

arrow
profile_image
Kiki20
od 26. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak u nás takhle chodila mamka, když jsme byli malí, no teda i vetší, já odešla brzy, jestli to dělala i potom před starším bratrem nevím. Nicméně ještě teď se mi z toho zvedá žaludek, tenkrát mi to přišlo strašně nechutné a odpor k tomu mám doteď. Mamce jsem to i řekla, koukala na mě jako zjara a řekla, že to ji nikdy nenapadlo, že mi to bude dělat takový problém. Chce se mi zvracet jen na to pomyslím a to je mamka pěkná ženská. Ale proti gustu...

Kiki20

Aha, tak to mě nikdy nenapadlo a můžu vědět, co Ti na tom tolik vadí?

arrow
profile_image
Nyalop
od 23. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já jsem teda proti... když jsem jako malá vlezla omylem jednomu z rodičů do koupelny, už tak to pro mě bylo celkem... nechutný? A to jsem teda vůbec nic neviděla. Ani si nedokážu představit, že bych byla nahá před svými dětmi, zvláště, pokud to bude chlapeček.

Kiki20

Moje matka taky přede mnou a bráchou chodila vždycky nahá (táta naštěstí ne) a vždy jsem k tomu měla odpor, přišlo mi to nechutné dívat se na vlastní nahou matku (také nevypadala nějak špatně), nedokáži ale vysvětlit proč, jen vím, že mi to bylo velmi nepříjemné a chtěla jsem, aby se oblékla, snad to byl nějaký stud, rozpaky, sama nevím...

Tak mě trochu zaráží, že vám všem to přijde divné a nechutné. Moje matka se předemnou doslova schovávala, abych jí náhodou nezahlédla a mě se zase tohle chování zdálo divné. Nikdy jsem nechápala, proč se předemnou jako stydí, nebo co?

arrow
Neprodává v Bazaru

Neumím si představit kdyby naši před námi chodili nazí..Brr mám z toho docela husinu při té představě
Nemám nic proti nahotě,ale zase vidět nahé rodiče doma-no nevím...Prostě jsem ráda,že to naši nedělali...

Ještě chci dodat,když se předemnou máma převlíká,tak to mi příjde normální,ale jako chodit nahá doma před dětma celý den.............................tý jo a ještě otec..brr

1EPE

Já fakt toto nedokáži nějak vysvětlit, ale opravdu mi to vždy bylo(co si pamatuji tak snad od 8-mi let) nepříjemné, asi v tom, že to byla moje matka a když jsem si začala uvědomovat, že lidé mají určité pohlavní orgány a co s nimi dělají, tak mi to asi přišlo takové nepatřičné, dívat se na nahou matku, no pro mě to fakt bylo odporné a ani na to nechci vzpomínat, ale moc to nedovedu vysvětlit. Jinak si ale o sobě nemyslím, že bych byla nějak puritánská, snad jen u rodičů se to bere trochu jinak. Od známé jsem slyšela, že byla u kámošky a tam, že naopak před sebou chodí všichni nazí, že se prý nazí i koupali v bazénu, matka, dcera a syn (okolo 15-ti)...a synovi prý stálo péro a nikdo to neřešil... To už mi přijde trochu extrém.

Tak já se přidávám, rodiče nazí přede mnou nikdy nechodili a jsem ráda, protože by mi to bylo nepříjemné. Myslím si, že nahota je tak trochu intimní věc každého člověka a nějakou intimitu by si měl člověk uchovat.

anna
no dobře, tak to už je opravdu trochu extrém

arrow
profile_image
Kiki20
od 26. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

anna
Přesně tak.

1EPE
Už tehdy mi to prostě přišlo odporné, dívat se na něčí pohlavní orgány, nebo něčí houští, nebo jak to napsat Prostě brr a vím, že já tohle před svými dětmi nikdy dělat nebudu.

arrow
profile_image
sajmi
od 8. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mě by to teda přišlo taky docela nechutné , vidět svoje rodiče nahé ...k tomu ještě taťku.nevim no,ale tak každého věc, jak to každému vyhovuje že

My taky chodíme před kluky nazí(4,5 a 2 roky), já se s nima normálně koupu, strašně se na to vždycky těší, když přijdou si k nám v noci lehnout, tak jsme taky nazí. Stařší se dokonce rád mazlí s mými prsy (v tom se ho teda snažím moc nepodporovat, ale slyšela jsem, že některé děti to prostě dělají). Nemyslím si, že jim to je nepříjemné, ale jestli mi za pár let řeknou či naznačí, že to je divné, tak s tím samozřejmě přestanu. Před náma chodila máma a babička taky nahá a nechutné nebo nepřiměřené nám to nikdy nepřišlo, naopak druhá babička se před náma vždycky strašně schovávala a my si říkaly, jako o co jí jde, že to přece nic není.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Rodiče doma nikdy nazí nechodili,a jsem ráda,vadilo by mě to.Vím,že je nahota přirozená,ale mě se to osobně tak nějak příčí,nikdy bych sama před dětmi také takto nechodila,pokud se člověk převléká,tak mi přijde normální,že bych třeba byla svědkem,ale jinak ne.
Jediné co si pamatuji,že jako maličká,jsem se ráda s rodičema koupala ve vaně,ale také to netrvalo nějak moc dlouho.
Měla jsem přítele,který doma chodil nahatý rád,ale mě to strašně vadilo,v tu chvíli mi ani nepřišel přitažlivý,prostě mě tím vytáčel.¨
Chápu,že někomu to takto asi vyhovuje,ale já sama za sebe říkám,ne,nepřijde mi to hezké a úplně správné.

arrow
profile_image
Kiki20
od 26. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ještě jsem chtěla dodat, že jako malá jsem se s mámou také koupala, to je snad normální do jistého věku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené