1. . .3456789. . .1011
arrow
profile_image
Virtuální_kuře
od 3. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Dainty: Jak tu mnohé píšete, že se vám nahota rodičů hnusila, tak já musím říct že mně také. Jsem našim vděčná za to, že táta na nás netřepal pinďourem při každé příležitosti a mámu znám hlavně oblečenou.

nejen, že mě to pobavilo, ale hlavně na to mám uplně stejný názor
přeběhnout do koupelny, nebo se převlíknout je něco jiného než se proménádovat nazí před dětmi

Innes

Já myslím, že nikdo tady to nemyslel tak, že by doma obědvali nazí. Ale spíš tak, že třeba jsou občas prostě nazí o něco déle než třeba při převlékání, no taky jsem vlastně nepochopila, kdy a jak dlouho jsou nazí.... No máti třeba dřív nahá spala a pak než se oblékla, tak byla nahá, nebo se chystala do vany a u toho chodila po domě nahá, tak to třeba bylo u nás...

anna

Přesně tak, určitě neobědvám nahá a nepřijímám tak návštěvy, ale večer vylezu ze sprchy a než vlezu do postele, tak se s dětma prostě potkám. Stejně tak ráno, spíme nazí a když si ráno čistím zuby, nebo jdu do sprchy, tak než se rozkoukám, neběžím honem pro něco na sebe. Prostě občas jsme nazí déle než je potřeba, ale rozhodně tak nestojím u sporáku.

arrow
profile_image
Innes
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak nějáký to "přebíhání", to asi proběhne skoro všude, i když v tý pubertě to je asi nepříjemný. Naši se nijak extra nevystavovali, ale v tý pubertě mi bylo hodně nepříjemný i to,že si máma v obýváku mazala celý tělo krémem nebo, když si sedla v noční košili do tureckýho sedu a bylo jí vidět až do krku i přes ten Boubín, to mi bylo fakt na blití

1EPE
Víš kde jsme udělali ale chybu....náš mladej naprosto v klidu vchází k nám do ložnice.
Takže pokud něco,tak ložnici zamykám.
Jasně,už je velkej,ale v klidu se na nás třeba ráno přijde podívat a zaleze si k nám,když něco chce vyprávět.
Takže možná by bylo lepší děcka naučit klepattedy možná to tvoje dělají.
Ale já spala oblečená vždy a manžel je chlap,tak nás to nějak nenapadlo.

Innes

Ale představa nahého oběda a do toho příchod návštěvy mě docela pobavila

Cituji Innes: máma v obýváku mazala celý tělo krémem nebo, když si sedla v noční košili do tureckýho sedu a bylo jí vidět až do krku i přes ten Boubín, to mi bylo fakt na blití

ble, ble, to sice moje máma nedělala, ale občas jsem jí taky viděla až kdoví kam....brrrr

arrow
profile_image
Innes
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

anna
Tak já o takových lidech vím jen z médií apod. a jsem docela ráda Nejsem puritán, ale co je moc....

arrow
Neprodává v Bazaru

My se doma před sebou neschováváme,ale taky se neproducírujem nazí po bytě.Normálně se jeden před druhým převlíkáme,ale všimla jsem si,že 12ti letý syn se stydí,když se před ním převlíkám a buď odejde nebo se snaží nedívat.Dcera (7 let),ta si mě moc nevšímá,ale když se před ní převléká manžel,tak jakoby nenápadně pokukuje a usmívá se.Před nedávnem jsem jim pořídila knížky "Co se to se mnou děje ?" a tam je vše o dospívání a navíc je to doprovázeno obrázky,takže nějaké trauma v budoucnu je snad nečeká.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Teda já nevim,taky se stalo,že jsem viděla rodiče nahatý,i když u nás, jak jsem psala to zvykem fakt nebylo,ale nikdy bych neřekla ani sama pro sebe,brrr,ble,ble,fůůj atd....
Bylo mi to nepříjemné,ale tohle?To mi přijde zvláštní.No,každý jsme jiný

Zanet96

Jako nemyslela jsem to tak, že by to vzhledově bylo něco hrozného, ale spíš tak, že mi to bylo nepříjemné a nerada jsem se na to dívala.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji anna: že mi to bylo nepříjemné a nerada jsem se na to dívala.

Tohle pochopím,to anoAle u mě to byl asi i stud.

Zanet96

Jako něco jiného je vidět máti jak se převlíká, nebo sprchuje a něco jiného je, když jí vidíš až kdoví kam a producíruje se před tebou jakoby nic. Převlíkání se a tak mi u našich samozřejmě nevadilo, ale taky jsem to nějak nevyhledávala.

Zanet96

Tak stud tam byl z mojí strany taky.

Myslím, že všeho s mírou. Vyloženě se neschovávat a nestydět, ale zase nedávat nějak moc nahotu na obdiv. Jednou jsem zaslechla vyprávět známou, jak se s roztaženýma nohama holila na intimních místech a její pětiletý syn seděl naproti ní a koukal jí přímo do ......To se mi zdá ujetý.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené