arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, 25 let na krku a já přemýšlím, jestli nezačít vnitřně podporovat kůži.. Na trhu je celá řada výrobků, které obsahují látky, které jsou údajně pro udržení mladistvě vypadající pleti nezbytné (biotin, křemík, zinek, vitamin ACE, omega 3, koenzym Q10, kyselina hyaluronová, atd..) Mně by ale zajímalo, jestli máte s některými přípravky na udržení pleti osobní zkušenosti a jaký je podle vás ten nej..

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Užívám GS Pycnogenol ( " S postupujícím věkem, ale i díky vnějším vlivům, jako je znečištěné ovzduší, sluneční záření a tabákový kouř, ztrácí naše pleť elasticitu, protože v ní ubývá bílkovina kolagen a elastin. Pycnogenol je patentovaný extrakt z kůry francouzské středomořské borovice Pinus pinaster " ) a namýšlím si, že to pomáhá
i tak, "tabletky na krásu" mi připadají spíš jako dobrý biznis ... kdybychom měli užívat tabletky na všechno, tak si je nosíme v pytlíku k svačině.

Občas nějaký vitamínový doplněk pozřu - vitamín A, D, zinek, ale spíše spoléhám na vyváženou stravu, péči o pleť z vnějšku a pokud možno minimum stresu, což se mi nedaří..

arrow
profile_image
deniko
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

na prvním místě mám hydrataci zevnitř, takže hodně piju, plus pestrou stravu, ale občas (v období kdy tělo příjímá víc látek) lupnu cucací kolagen a doplňky jako selezin. A vitamic C lupu pořád, toho není nikdy dost. Že mi je přes třicet mi nikdo netipuje.

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky, pomáhá některé z vás na pleť rybí tuk?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené