1. . .34567

já mám názor takový, že v takových zemích a taky nejen tam,ale všude jinde by žena neměla nějak chodit sama... já si třeba večer nikam sama netroufnu ani v ČR, naučil mě to přítel, ten mi vždy říká, než aby jsi šla sama, tak mi raději zavolej a já pro tebe přijedu, nebo někoho pošlu, ikdyby mi ujel bus a chtěla jet stopem ( dřív jsem to tak dělala ), tak radši mu volat, prej ikdyby to bylo pěkně daleko
kamarádka šla za náma na oslavu a přepadl ju chlap... je to rumunka, holka, která opravdu pro ránu nejde daleko, je to hodně živá, průbojná holka, ta určitě není nesebevědomá atd... a byla z toho vedle, když se ji snažil naštěstí JEN ukrást kabelku, nakonec ji vyškubla a ho kopla, když ho vyrušili kolemjdoucí, jinak říkala, že taky neví co by dělala...

Mě přijde, že pomalu všechny, co tu píšete, už pracujete. Já jsem třeba ještě studentka, proto nemám neomezené finanční možnosti a připočítat si k ceně dovolené a kapesného ještě několik dní půjčování auta, na to prostě nemám, ale taková poznávací dovolená by mě jistě lákala. Proto zatím praktikuju o dovolené tak 3 výlety někam, po večerech procházky do městečka nebo kamkoli se dá jít a jinak válení na pláži s sem tam nějakou aktivitou jako pinkání, beach....mě to baví, ve vodě se vyblbnu a já sluníčko a vodu milovala odmalička

Dasule
ano, třeba já pracuju, ale rozhodně taky nemám neomezené finanční možnosti. Jen my to střídáme, jednou jedeme třeba do obyč 3* hotelu bez jídla a podruhé do 5* hotelu all inclusive, nicméně pokaždé s tím počítám dopředu a od jara si šetřím a měsíčně si dám stranou určitou částku na dovču s tím, že pak nebudu muset přemýšlet nad tím, jestli si dám dva kopečky zmrzliny nebo jen jeden. A kolikrát tě vyjde úplně nastejno, jestli si tam zaplatíš organizovaný zájezd, nebo jestli si půjčíš auto a podíváš se tam na vlastní pěst...

arrow
profile_image
Vanilla
od 23. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Xella: Nechápu, co kdo vidí na tom, vyrazit na 14 dní k moři (autem, letadlem, to je fuk) a tam celou dobu absolvovat program snídaně-pláž-oběd-siesta-pláž-bazén-pláž-večeře-sp át. Když to vidím kolem sebe, dělá to tak 90% lidí

Nj tohle můžou říct akorát takový ti rozmachanci, který tam jezdili už od malička s rodičema každej rok..

arrow
profile_image
andys
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Vanilla: Nj tohle můžou říct akorát takový ti rozmachanci, který tam jezdili už od malička s rodičema každej rok..

No jo, ale Xella byla u moře jen jedinkrát!

Cituji Vanilla: Nj tohle můžou říct akorát takový ti rozmachanci, který tam jezdili už od malička s rodičema každej rok..

patřím mezi ty, kteří jezdili odmalička každej rok s rodičema k moři a nemám pocit, že bych tím byla rozmachaná, naopak já jsem ta, pro kterou dovolená u moře otrava rozhodně není, ba naopak!!

arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moře + teplo + slunce + slaný vzduch = Jataky má dobité baterky.

Jinak pro ty, co nechápou, co se dá dělat 14 dní v Egyptě - na skutečnou poznávačku (a spíš individuálněji organizovanou), je tam památek minimálně 14 dní. Luxor se poctivě za 1 den nedá udělat.

Jinak já potápím s přístrojem, takže moje nej dovolená je u moře s tropickou faunou a florou, popř. na jachtě. Mimochodem, když přijedete v Egyptě z potápění vyhladovělí, fakt se all inclusive šikne a jsem ráda, že nečekám do večeře a můžu dobít energii.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Mamča vyráží pravidelně sama, či s jednou kamarádkou na poznávací zájedy. Rozhodla se pote, co ji zemřela jiná kamarádka v 50 letech na infarkt, že chce ještě něco poznat. Jazykové znalosti moc nemá,ale už byla ve Francii, v Norsku, Finsku, Itálie, atd. Sice se kodrca autobusem, sem tam jela lodí,ale prostě tam je kus poznávací, kus válecí a vždycky je spokojená. Našetří pár kaček a dělá to tak několik let, někdy i 2x do roka. Jezdí od nějaké berounské cestovky, kde to opravdu moc nevyjde.
Na to, že jezdí i sama, má můj obdiv

arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tyweee
Mamce moc fandím
Nemám ráda lidi kolem 50, co už se chystají do důchodu, potažmo do hrobu.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

jataky
Díky, mě se to taky moc líbí - mám pocit, že v poslední době si užívá život čím dál víc. Jak má volno, tak jezdí i po ČR.

arrow
profile_image
Vanilla
od 23. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji andys: No jo, ale Xella byla u moře jen jedinkrát!

heh dobře no,ale takovou reakci bych čekala spiš od takovýho člověka jak jsem psala...jako všude tak i tady platí jaký si to uděláš takový to máš... ja byla u moře poprvé minulý rok, po tom co jsem makala tři měsíce na brigádách jak fretka abych si to mohla dovolit, byl to nejužasnější zážitek mýho života, a vůbec to nebyl ten režim jak Xella popisuje, spoustu užasnejch výletů, novejch míst, spoustu nových známích, kamarádů, večer zábava ve městě, pizzerie, koktejly, kluby... zaráží mě to, neberu jí, že radči jezdí na kole po čr, taky to má svoje kouzlo, ale podle mě to dovče u moře nesahá ani po kotníky

Cituji lucinkaf: patřím mezi ty, kteří jezdili odmalička každej rok s rodičema k moři a nemám pocit, že bych tím byla rozmachaná, naopak já jsem ta, pro kterou dovolená u moře otrava rozhodně není, ba naopak!

Tak to seš první s kým se setkávám většina lidí co znám, si toho vůbec neváží, prostě zase jako každej rok jedou k moři, který je ani nijak nebere, a většinu času proleží v hotelu u bazénu co má slanou vodu... nechápu je

arrow
profile_image
tuzka
od 10. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak se přidávám k těm, co si dovolenou proleženu u moře, nedokáží představit. Preferuju dovolené na vlastní pěst s batohem na zádech. Třeba ideální dovolená je vzát kolo, lyže a lana a horolezecké vybavení , jet do Itálie, cestou si zalyžovat na ledovci, projet kus na kole, vylézt pár hor. Spát někde pod širákem někde ve stanu, prostě jak to vyjde.

A to máme s přítelem hodně psychicky náročnou práci a jsme dost vytížení, ale kdybych měla strávit dovolenou plácáním se u moře s občasnou procházku, tak bych se vrátila ještě více unavená.

arrow
profile_image
tuzka
od 10. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ale nepřijde mi nic divného na tom, že někdo chce mít dovolenou u moře, každý přece relaxuje jinak.

Co mi ale přijde divné(skoro šílené) je, když někdo na dovolené chodí po obchodech

arrow
profile_image
tuzka
od 10. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

bono

třeba si někteří jindy dovolenou vzít nemohou

Bono

Souhlasím na tisíc procent! Je to nuda a hlavně, je to nárazové. Na pořádný výšlap do hor nebo za pamatkami atd. možno kamkoli, kdekoli, i v cizině, vykoupat se v moři a pryč!! Taky je to ztráta času a rodina naše TOTO nepěstuje. Každý odpočívá jinak, ale my bychom se zbláznili.... Nejlepší je vzít auto a jet "někam". Loni jsme najeli po Evropě asi 6 tisíc kilmetrů, a bylo super. Příští týden jedeme na 3 týdny a zase - hory- moře - výšlapy.... Tisíckrát lepší, než válendy na pláži. Ale taky je to jedna z nejdražších dovolených, protože vše si zajišťujeme sami, ale zase - nikdy bychom neviděli a nezažili to, co jsme už prožili takto. To se nedá srovnat. "Kanáry" - díky - nikdy více, Egypt- ano, ale památky a koupačka a sólo ubytování, stejn tak Emiráty atd.... Ale jak říkám - někdo si odpočine u televize na chalupě, a já to přeju každému, každá jsme originál.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené