arrow
profile_image
vega
od 22. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Xella
Jestli nebude chyba v tom, že tebe tam nikdo nebavil.
Přeci jsi nebyla odvislá od kamarádek, mohla jsi si udělat super plán sama ne?

Cituji Xella: To mi přijde dost směšný

co je na tom směšnýho? mi přijde náhodou docela umění, umět si odpočinout, to spousta lidí neumí

arrow
profile_image
Freesee
od 30. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Xella
tak to asi byla chyba ve společnosti..kdybys měla někoho, kdo by do města - nebo poznávat něco jiného - šel, mluvila bys jinak....

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji andys: Dovolenou na kolech nebo lezení po horách bych také neabsolvovala, pak bych musela mít další dovolenou, na které bych se zotavila!

Přesně!
Můj bývalý byl aktivní až na půdu,dovolená s válením u moře prý nebyla nic pro něj-aspoň mi to pořád tvrdil-a pak se mnou jel do Tunisu i do Egypta a jak se mu to líbilo ! 11dní tam vydržel jako nic!

Cituji Xella: Tak nějak jsem čekala, že aspoň prozkoumáme město, ve kterým jsme bydleli, ale to jsem se přepočítala, holky jen řešily, kdy se na pláži obrátit z břicha na záda a naopak

teda promiň, ale copak jsi malý parchant, kterého musí ostatní bavit? Proč jsi nevyrazila sama a neudělaal si vlastní program?

arrow
profile_image
Teresita
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dovolená u moře je otrava pouze kdyzž si to tak zařídíte. Nechápu proč to řešit - pokud mě něco nebaví, nedělám to a je mi jedno, jestli to dělá někdo jiný, ne?
Já bych se zbláznila nudou, kdybych měla ležet na pláži třeba pouhou hodinu, ale pokud si tak někdo odpočine a baví ho to, proč ne?
Docela si umím představit, že třeba servírka, která je celý rok na nohách nebude odpočívat šplháním po horách.

Navíc, když se jede k moři, nutně to neznamená válení na pláži.
My jezdíme hlavně na Mallorcu, kde chodíme na tury po horách a jezdíme celý týden po různých místech a výletech.
Na pláž nechodíme vůbec....

Cituji lucinkaf: Xella
Tak nějak jsem čekala, že aspoň prozkoumáme město, ve kterým jsme bydleli, ale to jsem se přepočítala, holky jen řešily, kdy se na pláži obrátit z břicha na záda a naopak

teda promiň, ale copak jsi malý parchant, kterého musí ostatní bavit? Proč jsi nevyrazila sama a neudělaal si vlastní program?

Souhlasím. Navíc to chce se domluvit předem, jakou má kdo představu o dovolené a bylo by po problému.
Já mám taky kamarádky, co si užívají dovolenou tak, že jsou celý den na pláži a večer obráží bary. Mě by toto nebavilo, proto s nima na dovolenou nikdy nepojedu a je to vyřešené, ne?

arrow
profile_image
Teresita
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji andys: Dovolenou na kolech nebo lezení po horách bych také neabsolvovala, pak bych musela mít další dovolenou, na které bych se zotavila!

A já si právě takhle odpočinu nejlíp Přes rok mám spoustu práce. někdy dost náročné "na bednu", studuju obor, kde musím hodně číst, takže knížka na pláži pro mě není ten správný relax, potřebuju k tomu protipól. Navíc jsem těžce hyperaktivní jedinec....

Zkrátka každý je jiný, důležité je, aby se na způsobu dovolené shodli ti, co ji spolu tráví a co dělají ostatní nám může být jedno a není důvod se tomu vysmívat....

Cituji Teresita: Já mám taky kamarádky, co si užívají dovolenou tak, že jsou celý den na pláži a večer obráží bary. Mě by toto nebavilo, proto s nima na dovolenou nikdy nepojedu a je to vyřešené, ne?

přesně z toho důvodu s nima nejezdím já, vždycky bylo jejich cílem přes den vyspávat na pláži (koupání jim nic neříkalo) a večer šli do barů a na diskotéky lovit kluky, já jsem naopak chtěla něco vidět, poznat a vyblbnout se v moři. A protože jsem to o nich věděla, prostě jsem s nima nejezdila.

arrow
profile_image
andys
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lucinkaf: teda promiň, ale copak jsi malý parchant, kterého musí ostatní bavit? Proč jsi nevyrazila sama a neudělaal si vlastní program?

To asi Xella není, ale taky by mě nebavilo courat samotnou ve městě, když bych tam byla s klupou holek.

Jde přesně jen o to, aby se dohodlo, co kdo od dovolené čeká, tak jak bylo již napsáno výše.

Cituji andys: To asi Xella není, ale taky by mě nebavilo courat samotnou ve městě, když bych tam byla s klupou holek

tak si prostě měla ujasnit priority. A pokud se nemohli dohodnout a přesto spolu chtěli jet, měli udělat kompromis. Ano, půjdu s váma zítra na disko, ale pozítří bude výlet. Je to jen na domluvě a pokud nejsou dospělí lidé schopni se domluvit (a co si budem povídat, to kolikrát fakt schopni nejsou), tak je to těžké. Kdyby neprošel ani kompromis, prostě bych s nima nejezdila.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji lucinkaf: vždycky bylo jejich cílem přes den vyspávat na pláži (koupání jim nic neříkalo) a večer šli do barů a na diskotéky

Tak tohle taky nepochopím.Teď na dovče s náma bylo plno angličanů,kteří nedělali nic jinýho.A moc hezký bylo,když se v poledne z pokoje vypotácela "křehká" dívka ještě opilá jak dán,domotala se k bazénu,tam sebou flákla na slunce a zvedla se až večer,aby zas pokračovala.

arrow
profile_image
andys
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lucinkaf: tak si prostě měla ujasnit priority. A pokud se nemohli dohodnout a přesto spolu chtěli jet, měli udělat kompromis. Ano, půjdu s váma zítra na disko, ale pozítří bude výlet. Je to jen na domluvě a pokud nejsou dospělí lidé schopni se domluvit (a co si budem povídat, to kolikrát fakt schopni nejsou), tak je to těžké. Kdyby neprošel ani kompromis, prostě bych s nima nejezdila

Ano, v tom byl asi ten největší problém. Ale asi to nikoho nenapadlo a nějak ta situace vznikla až tam a už bylo pozdě něco plánovat.

a nejužasnější na tom je to, že vypnete firemní telefony a nikdo vás nemůže odvolat, nikdo vás neotravuje, prostě to platí jen, když jsme fakt na dovolené u moře... můj přítel používá jen firemní telefon, denně milion telefonátů, když jsme si vzali volno, že půjdeme někam na koupák, nebo tak, tak furt mu někdo volal, furt ho někdo otravoval no hrůza - když jede k moři, tak prostě nic neřešíme, telefony vypneme a je klid
mě třeba volali na dovolené tady v ČR šéfové, že je nějaký problém a jelikož jsem v ČR tak jsem se musela vrátit do práce, nikoho to nezajímalo... pokud jsem u moře, tak je tam ta svoboda a hlavně tam nepotkáme žádný známý obličeje, přítelovi zákazníky, bo tak, takže prostě relax pohoda a mám tam ten pocit, že jsem uplně volná a můžu si dělat co chci a zapomenout na problémy co jsou doma
pro mě je to hlavně vypnutí mozku

Cituji andys: Ale asi to nikoho nenapadlo a nějak ta situace vznikla až tam a už bylo pozdě něco plánovat.

no ale v tom případě je přece krapet unáhlené dělat z toho ten závěr, že dovolená u moře rovná se nuda

arrow
profile_image
andys
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lucinkaf: já, vždycky bylo jejich cílem přes den vyspávat na pláži (koupání jim nic neříkalo) a večer šli do barů a na diskotéky lovit kluky

Já se taky chci vyblbnout v moři a pak sebou fláknout pod slunečník a ležet. Ale péct se jen na sluníčku a sledovat, kdy se mám z břicha otočit na záda, tak to bych taky nemohla.

A večer jít do města je náhodou super.

Pro mě to nahánění chlapů v baru už taky není, ale když jsou holčiny mladý a baví je to, tak proč ne?!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené