arrow
profile_image
listilinka
od 14. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky nemáte s ním někdo zkušenost? Na internetu ho všichni chválí, Sabině krásně přeoperoval ty prsa (měla je moc daleko od sebe) ale mě by zajímala cena. On to nikde nechce napsat všude píše přijďte na konzultaci. Nemá některá z vás prsa od něj? Chtěla bych k němu ale víc jak 70tis. za to dávat nechci.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak si zajdi na konzultaci a uvidíš.

Od známé vím, že pod 70 000,- se u něj nedostneš...taky jsem ho totiž zvažovala a spíš mi to podle propočtů vycházelo na 83 000,- cca se vším všudy...ale pokud o něj stojíš tak zkus vážně konzultaci

arrow
profile_image
sonnyky
od 23. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, já mám trochu jiný názor než jsou recenze na netu. U pana doktora jsem byla na konzultaci - plastika horních vicek, z konzultace jsem odcházela velmi rozpačitá. Jednání jeho asistentky - přítelkyně, která si šla na mojí konzultaci sednou na židli vedle mě a důkladně si mě přihlížela asi tak, že bude operovat ona nebo co. Dále je rozhovor slyšet venku na chodbě v jeho ordinaci, která v době mojí návštěvy byla prý provizorní - asi tři roky stále stejné místo, pouze židle, stůl a krabice. No, asistentka velmi nepříjemná, cenu zákroku vám nesděli, prý slečna asistentka Vám pošle kalkulaci - kalkulaci mi nebyla schopná tato slečna zaslat celý měsíc i po dvou urgencích. Řekne Vám, že nemá čas,že řídí, ale že se Vám za půl hodiny ozve. No, je to rok a stále ještě nezavolala. Takže za mě opravdu ne, pan doktor může být dobrý, ale jeho personál to pohřbil. I jedna velmi známá lékařka si u něj nechala dělat horní víčka a výsledek tedy opravdu nic moc. Třeba prsa jsem od něj neviděla, ale s tímto přístupem bych ho opravdu znovu nenavštívila.

arrow
profile_image
listilinka
od 14. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Aha uz se muj zájem vytratil jak to čtu jak přístupem tak alehlavně i ta cena. Kdo je podle vás nejlepší doktor na plastiku prsou obecne? Mam miniaturni Acka a chtela bych C-D tak jestli by mi to nekdo udelal. Připadá mi že vsichni doktori se snazi o 100% přirozenost ale o to já nějak zvlášť nestojim proste chci velká prsa je to můj sen

holky a nevíte kolik ta sabina ma ml asi ? má je fakt dobry ,idealní velikost

arrow
profile_image
patava
od 14. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevím, jestli je to aktuální, ale já mám negativní zkušenost. Chtěla jsem po něm opravit dvě věci na prsou, ani jsem nestála o výměnu implantátu. On mi jí ale doporučil, že prý ten můj (měla jsem polytech) dělá kapsuly. Cena 90 tisíc. Na konzultaci mi vše odkýval, vypadalo to, jak mi hrozně rozumí a vše spraví - chtěla jsem užší hrudník, posunout implantáty do středu a spravit nadzvedávání kůže mezi prsama. Všechno odsouhlasil. Nevím, jestli je to tím, že si nic nezapíše a pak si to nepamatuje, nebo na přání pacientů prostě jen absolutně kašle, ale v nemocnici už se se mnou nebavil, ani se mnou nechtěl řešit velikost, i když jsem mu říkala, že moc větší prsa nechci. No probudila jsem se, prsa neopravena, implantáty 400ml, ten samý profil, takže místo zúžení, mám široké melouny velikosti 70F. Když jsem se ho ptala na kontrole, jaktože mi nespravil to zvedání kůže, tak mě odpálkoval, že to nejde. Zajímavé, že na dvou konzultacích to šlo a říkal mi, že po vnitřní straně prsou budu mít tečky od stehů. Žádné stehy se nekonaly. To poslední, co jsem potřebovala, je zbytečná a poškozující operace. Už mám zkušenost s několika doktory, ale toto byl jednoznačně nejhorší přístup k pacientovi, co jsem zažila. Mám pocit, že ze mě potřeboval jen vytáhnout peníze, místo modelace se kterou jsem za ním přišla, mám augmentaci a místo přirozených prsou melouny, naprosto nehodící se k mé postavě. Nic z toho, co jsme se domluvili, neudělal, naopak ještě zhoršil - místo užších prsou, mám širší. Jsem z toho nešťastná. Kdyby se celá operace dala vrátit, určitě bych k němu nešla.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na patava: To mi je lito, že to nedopadlo dle tvých představ. Přitom se prezentuje, že délá přirozená prsa,taky jsem si o něm myslela že je profík A neměli jste něco sepsaného o tom co bude dělat a kolik bude dávat ml ?

arrow
profile_image
patava
od 14. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

právě, že neměli. On si vůbec nic nezapisuje. Myslela jsem, že mi asi dá vyzkoušet implantáty v nemocnici a ještě to probereme, protože mi bylo jasné, že si nemůže pamatovat, co všechno jsem si řekli. Ale tam už se mnou prohodil pár vět s jednou nohou ve dveřích s tím, že velikostně uvidí, že tam možná bude muset dát stejný implantát (s tím by jsem se spokojila), že vyzkouší, co mu tam bude pasovat za profil a tím pádem i ml atd. Ještě jsem mu opakovala, že moc velká prsa mít nechci, že by to na mě vypadalo blbě - jsem hodně hubená a nemám vůbec boky. Vůbec nevím, co mám dělat, mám z toho regulerní depresi.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na patava: To mě dali podepsat spoustu papírů o tom co budeme dělat a pak i každou kontrolu.Zkusila si se sním potom domluvit,že se ti to takhle nelíbí ? Já bych šla za ním a žádala opravu.Ještě bych mu řekla ze jsem si nešla pro větší prsa ,ale pro opravu.Nechceš dát fotečku ? Třeba to tak špatně nevypada

arrow
profile_image
patava
od 14. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hery: na fotce to vypadá ok a vypadalo i před opkou. Není totiž vidět, jak mi to jakoby rozšířilo a splacatilo hrudník a taky není vidět ta nadzvedávání kůže v podprsence. Včera jsem byla zkoušet podprsenky a někdy mi je i 70F malá a potřebuju G. Já mu to říkala, jaktoze mi neopravil ten žlábek a on mě úplně odpalkoval, že to nejde. Jenže na dvou konzultacích mi to slíbil. Už od něj nic opravovat nechci, nenechala bych si ani vyriznout pihu, s s tím nedbalym přístupem k pacientum. On kritiku slyšet nechce. Také jsem mu říkala, že mám jedno prso níž (výrazně) a on mě odpalkoval, že křivě stojím a už mě lifroval ze dveří. K tomu mu přitakava ta jeho asistentka a jsou na mě prostě dva a nenechají si nic říct. Stejně jako neposlouchal na konzultaci, neposlouchá ani teď. Asi mu napíšu písemné reklamaci a když ji neuznává tak si vyzadam zdravotní dokumentaci a nahlásim to na lékařskou komoru. A ještě byla jsem to konzultovat s jiným doktorem, nebudu jmenovat a říkala jsem mu, že MUDr. Paulis vůbec nedodržel dohodu, že mi místo opravy zvětšil prsa a ten dr. řekl, že ho to nepřekvapuje! Píšu to tu jen spis abych ostatní varovala. Jestli někdo mermomoci chce jít k němu, tak ať si po konzultaci vyžádá zápis všeho, co mu dr. bude dělat a nechá si to podepsat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, nemám osobní zkušenost, ale dlouho jsem vybírala, ke komu jít na konzultaci. Dr Paulis vypadl hned v prvním kole, protože se sice tváří jako největší profík, ale jeho webová prezentace na mě moc nezapůsobila. To, že se na mě hned po otevření webu usmívá rovnou ze tří fotografií, je spíš úsměvné. Ale jestli to, co má v galerii pod modelací prsou, je to nejlepší, co umí udělat, tak potěš. Jednak tam má několik prsou po augumentaci, nikoli po modelaci, a pokud mohu srovnávat s ostatními, moc mu ty modelace nejdou - spíš přifukuje, než aby modeloval. Zvlášť ta třetí prsa od konce jsou skandál. Takže já se k němu určitě nevypravím.

Tím, jaké celebrity upravoval a opravoval, se moc neřiď, protože na těch si samozřejmě záležet dá. Nechci dr. Paulise nějak očerňovat, určitě k němu na konzultaci jdi, pokud se ti zdá sympatický.

arrow
profile_image
patava
od 14. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Easyway: no tak to se mi přesně stalo, co říkáš. Místo modelace mi přifouk. Já jsem se na ty fota bohužel nepodívala. Jen jsem si přečetla ta samá pozitivní hodnocení na známý lékař.

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja vždy vravím teraba ísť na konzultáciu aspoň ku dvom, ideálne trom odlišným plastickým chirurgom a porovnať si ich odpovede.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na listilinka: nejkrásnější velká prsa dělá Pros z Perfect Clinic (ten operoval mě) a pak Vřeský.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené