arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Oslovení pana ředitele pomocí e-mailu mi přijde více než vhodné, v dnešní době hojně využívaně, proto bych se toho nebála. V e-mailu můžeš promyslet volbu slov, oslovení, můžeš se přiměřeně pochválit nebo vysvětlit svou motivaci. To vše bez rušivých elementů, jako je stres a podobně. Až v případě, že ti neodepíše, bych volila jinou cestu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na dipendenza: děkuji..už jsem se pro tuto cestu rozhodla....Nevím jak moc vhodné by totiž bylo na něj chrlit rychle své zkušenosti s dětma..Protože nemám souvislou pracovní praxi..Ale absolvovala jsem i hodně pobytu ,táborů a tak a mám to všechno uvedené v životopise..Takže v e-mailu si to alespon všechno přečte a může posoudit zda to stačí na práci v jejich školce nebo ne..Osobne nebo telefonicky by se mi mohlo stát,že mi rekne ne, bez toho aniž by věděl co všechno umím a s čím mám již zkušenosti ..mám z toho sice špatný pocit,protože v takových vesnických školkách si tato místa hodně dohazují známí a tak...ale za zkoušku to stojí..
a všem děkuji zatím za rady,možná ještě přijdu s nějakým dalším dotazem časem..

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Cituji Peg: mám z toho sice špatný pocit,protože v takových vesnických školkách si tato místa hodně dohazují známí a tak..

Přesně to jsem si také říkala, když jsem tvůj příspěvek četla, ale za zkoušku nic nedáš a třeba se na tebe usměje štěstí!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na dipendenza: přesně tak..Napsala bych klidně do více školek nebo nějakého zařízení pro děti..Ale je blbé tam cpát svuj životopis,když nikde nemají inzerát..a nevím jestli jsou volná místa nebo někoho hledají zrovna....nebo co myslíte?
Tady jsem chtěla rychle napsat,protože jsem se doslechla to,že paní,která tam učila jde na mateřskou.

arrow
profile_image
emacarlos
od 28. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Peg: Není blbé cpát svůj životopis někam, kde nemají inzerát. Jelikož se podílím na výběru pracovníků v naší firmě, vím snad o čem mluvím. Často se stává, že k nám někdo přinese životopis - slušně se představí, řekne o jakou pozici má zájem a že by nám rád nechal svůj životopis pro případ, že by se u nás tato pozice uvolnila... A ne jednou jsme u volných míst nezadávali inzeráty, ale vybírali rovnou z těchto životopisů... Pokud se ale rozhodneš pro mail, na průvodním dopise si nechej opravdu záležet. Dokáže o Tobě hodně prozradit. Často letí životopisy do "koše" jen pro to, že pisatelka má naprosto otřesné vyjadřování...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na emacarlos: tak to by byla paráda..Strašně ráda bych to vyzkoušela...o vyjadřování strach nemám..myslím,že slušná jsem dost...nijak moc se nevychvaluju,nepíšu nesmysly a ani nic co není pravda,počkám jestli mi pan ředitel ze školky odepíše..a kdyby ne nebo neměl zájem,tak si na to sednu,napíšu krásný dopis..a pošlu někam,kde předpokládám,že by mohla být nějaká šance..

Já bych tam zašla osobně a vzala životopis sebou.

arrow
profile_image
emacarlos
od 28. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na sarra: Nejlepší varianta

Cituji Krvinkaxxx: No nějaký průvodní dopis. Většinou píšu odkud jsem se o nic dozvěděla, pak o jakou pozici mám zájem a co jim mohu nabídnout - trochu to rozepíšu, i když to mám v životopise. Pak se rozloučím s tím, že se těším na možnou spolupráci a tak

Dělám to taky tak. Jinak s tím oslovením - pokud je tam uvedeno jméno kontaktní osoby, tak píšu Vážený pane/paní + příjmení - např. Vážený pane Nováku

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené