arrow
profile_image
Jaanaa22
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, jsem týden po umytí keratinu coco a jsem hodně zklamaná. Nejen, že vlasy rovné nemám (sice jsem je uplně rovné nechtěla, tak beru), ale nemám je ani vyživené. Těšila jsem se na hebné jemné vlasy s leskem. Místo toho mám opět ty svoje rousy. Po umytí to vypadalo, že jsou trochu lepší než předtím, ale teď jakoby se to totálně vymylo, přitom používám i šampon s kondišem o této značky. Z kondicionéru jsem byla unešená, ale teď už to tak slavné není, patrně působil jen na ty vlasy po keratinu tak skvěle. Teď jsou zase suché a rozlítané...Chci zkusit jinou značku, ale nevím čemu věřit. Poradíte?

arrow
profile_image
Mrsetnies
od 14. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, no já použila stejný keratin od značky Coco a byla jsem taky zklamaná , ale nevím jestli to nebylo způsobeno tím, že jsem každý pramen nezažehlovala 10x ale pouze 6x a na 210 supnů, místo 230, přišlo mi to prostě moc. Mám ještě cca půlku lahvičky keratinu a chystám se to znovu vyzkoušet, i na prodlužko, ale přesně podle těch jejich pokynů, tak doufám že to dopadne už líp. Každopádně příště vyzkouším jinou značku.

Cituji Jaanaa22: Teď jsou zase suché a rozlítané...Chci zkusit jinou značku, ale nevím čemu věřit. Poradíte?

Vetři do vlhkých konečků kapku olivového oleje a vlasy se oživí. Já bez panenského oliv.oleje na vlasy, a to hlaně přes léto, nedám ani ránu.

Ahojky, já měla global keratin, a taky nic moc efekt. Akorát přesušené konce. U hlavy mastné. Lepší je na konce fakt olejíček. Já používám kokosový.

Holky keratin ale nemá za úkol vlasy narovnat a ani to nedokáže!! Hlavně záleží na 100% dodržení všech podmínek pro použití jinak výsledek nikdy není jak má být!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené