arrow
profile_image
Jančííík
od 13. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli je tenhle epilátor dobrý, holím se žiletkou ale chtěla bych přejít k epilátoru, protože se oholím a za dvě hodiny abych se holila znova což je strašnýý !
Nebo mi dyžtak doporučte prosím nějaký jiný...

Tak přesně tenhle mám.Po oholení to teda jak se všude údajně píše 4-6 týdnů nevydrží! Nové chloupky narostou tak za týden. Jinak epilátor je ok,má ho tak 3 měsíce ... zatím jsem spokojená,až na tu bolest teda.

Philips má podle mě jedny z nej epilátorů, takže za mě ano

Co se týče epilace, uvidíš, jak ti bude vyhovoval. Mně zarůstají chloupky a mám dost rudou kůži.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já mam asi 4 roky brauna a teď uvažuju taky o philipsu. Ne, že bych s braunem nebyla spokojená, ale co jsem se ptala kámošek, tak philips jednoznačně vede. Psala si, že budeš přecházet ze žiletek, tak ten HP 6509 myslim, že je dobrej, protože má i míň pinzet, tak to asi nebude tak bolet. Já už bych uvažovala o tom na obrázku, má víc pinzet, trhá víc chloupků najednou a je s ním rychlejší epilace. Je pravda, že je dost drahý.

arrow
profile_image
Pett21
od 20. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ja mám philips epilátor s chladícím nástavcem už asi 5-6 let a výborný,nohy si holím vždy po koupeli a ničím nenatírám,přes noc se podráždění ztratí,nicméně je k tomu i peelingová nástavba,takže jednou týdnně tím nohy přejedu,a vyytrhnu narostlé chloupky ( ony mi rostou nepravidelně ).Časem jsem přestala ten chladící nástavec používat,jen obačs ho vytáhnu,už jsem si prostě zvykla,ale je opravdu výborný a stále funguje jak má,zjistila jsem ale,že je dobré to ničím nenatírat a nechat to jen tak,protože právě po natírání krémem nebo mlékem ,oljeme,prostě čímkoliv se mi většinou něco zanítilo

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám epilátor Philips, mám kombinaci, takže si můžu zvolit, jestli chci chloupky oholit nebo vytrhat. Každopádně u epilace je problém, že chloupky musí být myslím čtyři mm dlouhým aby měl strojek za co chytit a trvá to docela dlouho. Já mám jemný světlý chloupky, takže ne všechny chloupky to vytahalo, takže jsem se vrátila zpět k holení. Jen občas si vemu strojek. Jinak je dobrý. A aby to moc nebolelo, doporučuju horkou koupel, póry se uvolní, změknou a nebolí to tak. Co se týká zarůstání chloupků, tak doporučuji tělový pealing, ty chloupky zarostou, protože jim překáží kůže k proražení.

arrow
profile_image
Jančííík
od 13. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Rendik: Já mám jemný světlý chloupky

mno tak to já je zas mám tmavý a pevný takže doufám že mě to zachrání od každodeního holení protože to mě fááákt nebaví

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené