arrow
profile_image
Mia13 mojeid
od 14. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, když jsem začala chodit se svým nynějším partnerem, byla jsem z něj uplně unešená. Nedokázala jsem na něm najít jedinou chybičku a nechápala jsem, jak muže takovej skvělej chlap chodit zrovna se mnou..
Nyní po 1,5 roce vztahu vím o tolika jeho chybách, že si občas říkám, že by to bylo s kýmkoliv jiným lepší.. (stejně ale vím že nebylo)

Moje otázka zní, máte doma některá opravdu toho pana Dokonalého? existuje chlap, jehož největší chybou budou špinavé ponožky u postele?
Co Vám nejvíc vadí na Vašem partnerovi?

jj špinavé fusekle u postele
to je snad jediná jeho chyba a že se umí pěkně urazit,aleto mu vydrží tak 5 minut
a nerad se dělí o baštu
jinak dokonalost

arrow
profile_image
ZuziZuzana
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jojo špinavý fusekle ty teda nesnáším a nekdy si myslím, že mi to děla naschvál
Ale jinak jiná chyba není, opravdu mi s ničím nevadí a už je tomu tak 3 roky, takže pro mě dokonalost

Ale co je pro mě dokonalé, nemuselo by být pro druhé

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak my nemáme jen ponožky, ale i jiný oblečení, třeba trenky, trika atd. Už sem se smířila s tím, že to tak je a bude, jsem spíš ráda, že mě vadí opravdu jen to. Jsme spolu už 6 roků a opravdu mi pořád připadá, že mám doma dokonalé stvoření

arrow
profile_image
Sindy
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Katinenka: Jsme spolu už 6 roků a opravdu mi pořád připadá, že mám doma dokonalé stvoření

To je hezký...

arrow
profile_image
RubyCairo
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Byla to láska na první pohled. I po pěti letech se do něj zamilovávám několikrát do měsíce znovu a znovu určitě není dokonalý pro všechny, ale pro mě je opravdu jako moje druhá polovina má své chybičky, ale miluju ho se vším všudy

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Pche, u nás nejsou ani špinavé ponožky
Přeháním, ale musím říci, že toho svého "skoromanžela" považuji za nejlepšího chlapa na světě. A o tom to je, pro každou z nás by měl být přítel/manžel tou nejdokonalejší bytostí .
P.S. Také tak nesnášíte, když ženské vykřikují, že jsou všichni chlapi stejní (blbci, namachrovanci, egoisti a tak dále...)? Já toho svého vždy bráním, ale nedaří se, nedaří ).

arrow
Neprodává v Bazaru

Joooo to já nenávidím, když přijde řeč na chlapi, tak já jen mlčím, protože ostatní nadávají a já k tomu nemám holt co říct. Často nemůžu ani říct jak to mám doma já, nechci aby si mysleli že se vytahuju, když oni maj doma ty "chlapi". Oni by stejně asi ani nevěřili, tak sem ráda, že to má někdo stejně

já se mám svým způsobem jako princezna, doma vše uklízí ( baví ho to!), dá se s ním o všem bavit, plánujeme, vydělává, má pochopení, je s nim zábava, ze super rodiny, je zodpovědnej co se týče financí, takže mě nenechá jít si všechny svoje peníze jen tak rozfofrovat za hadříky a kosmetiku, ale hned mě zkrotí a řekne, že je potřeba poplatit si nejprve závazky .....jediná a největší chyba nebo mínus pro mě je to, že je příšerný detailista a prožívá každou věc, která mu naruší tu jeho harmonii...např. škrábaneček od mého nehtu na palubovce jeho Audiny to byl málem rozchod a to nepřeháním no a pak další mínus je to, že když ho někdo naštve např. v práci, tak si to vyleje na mně..je na mě ten den protivnej, chce se pohádat a tak, což já vždycky hrozně prožívám a moc mě to mrzí...ale tak všude je určitě alespoň něco

Nevím jetsli je dokonalý, ale pro mě svým způsobem ano.
Ponožky nikde nenechává, po sobě uklízí, stále mi lichotí a po dvou letech jsem musela zvýšit hlas jen jednou a to když šlo o jeho zdraví.

Ale třeba moje maminka si myslí, že není normální. protože je prý až moc chytrý

Jak se vám může u postele povalovat špinavé oblečení a ponožky?Vaši partneři se nekoupou?Že se svléknou ze špinavého u postele - pak jdou hned spát?

Jinak podle toho co tak různě po diskuzích čtu mám asi naprosto ideálního chlapa - do hospody nechodí,špinavé oblečení dává do pračky,umí uvařit,uklidit,včetně mytí oken,umí dokonce na rozdíl ode mne upéct i vánoční cukroví a když je nutné,tak i záclony na šicím stroji ušije,což já do stroje nezvládnu ani navléknout nit.Jasně,že domácí práce dělám doma,ale když nechci,tak nemusím Jsem s ním 22 let.Jasně,že občas nastane krásná hádka jak v Itálii pak máme nové talíře a skleničky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sice se v této problematice nepohybuji, řídím se vtipem
-Co dělá chlap po souloži-sebere se a jde domů.

Ale co jsem vypozorovala u svých kamsrádek a celkově lidech kolem. Pokud jim vztah funguje a žena je s partnerem spokojená, není to tím, že by byl naprosto dokonalý.
Spíš ona tu dokonalost od něj nepožaduje(byť i podvědomě) a poku je to normální chlap, který ji má rád a je schopný ji to dávat najevo, je ona spokojená a užívá si to.

Nikdo není dokonalý, každá osobnost má nějaký zvyk, který by tomu druhému nemusel vyhovavat, nebo vás prostě začne štvát ta dokonalost.

A navíc, jak my můžeme požadovat dokonalého chlapa bez poskvrnky s dokonalým chováním, když ani my nejsme dokonalé? Také máme spostu zvyků, které mohou drahému vadit, ale on si jich nevšímá, protože to k nám patří.
Já např:
nezapínám myčku každý den
i když mám šatnu a rozsáhlý botník, ráda občas nechávám boty u vchodových dveří
v koupelně mám u zrcadla tuny šminek a kosmetiky
koupu se tři hodiny až je celá koupelna vlhká a orosená, o růžové Lush pěně nemluvě
jím v obýváku

A spousta jiných pro mě naprosto přirozených věcí, které kdyby si kdokoliv v mém bytě dovolil, bylo by zle!!

Proto žádný vztah zatím nehledám, vím že si sama musím srovnat svůj život a uvědomit si co je ve vztahu priorita.
Teprve později budu schopná přijmou do své blízkosti svého budoucího partnera, respektevat ho, přizpůsobovat se mu, těšit se z jeho blízkosti.
Protože o to ve vztahu jde, to že pohodí ponožky k posteli neznamená, že vás nemá rád.

Tedy odpověď na téma-muži jsou stejně dokonalí jako my, naučme se toho využívat v náš prospěch!

arrow
profile_image
Macca
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pro mě je ten můj zatím nejdokonalejší, před měsícem jsme spolu začali bydlet po dvou letech chození tak doufám že společné soužití náš vztah nijak nepokazí...a špinavé ponožky u postele? myslím že se bych se k němu i přidala po tolika letech stravených v nesnesitelně vygruntovaným domě...takový osobní zadostiučinění

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji ZuziZuzana: Ale co je pro mě dokonalé, nemuselo by být pro druhé

Cituji Dirtyangel: Pokud jim vztah funguje a žena je s partnerem spokojená, není to tím, že by byl naprosto dokonalý.
Spíš ona tu dokonalost od něj nepožaduje(byť i podvědomě) a poku je to normální chlap, který ji má rád a je schopný ji to dávat najevo, je ona spokojená a užívá si to.

Cituji Dirtyangel: muži jsou stejně dokonalí jako my

souhlas
Každý má nějaké své mouchy, jde jen o to, do jaké míry jsme schopné/ ochotné je tolerovat.
Pro mě ten můj (skoro) dokonalý je - i když za rozházený oblečení a spol bych ho nejradši zabila, ale hlavně je naprosto nepřekonatelným tátou pro naší dceru

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hraje hodně PC hry, je urážlivý, atd atd... Má toho dost Stejně jako já! Já mám možná víc chyb, ale on je pro mě tím jediným a nejdokonalejším!! Miluji ho a patří mu celé mé srdce..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené