Ahoj,
chtěla bych se zeptat, zda jste od doby posledních podobných témátů neobjevily nějaké ultra objemové přípravky, které vás vážně uchvátily. Miluju mega objem, bohužel mám jemné vlasy. Občas používám Texturizer (Sebastian) a objemové pudry, stále to však není ono.

arrow
profile_image
Blacky
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji WercaK: Miluju mega objem, bohužel mám jemné vlasy

Tak to jsme dvě, já už se s tím však nějak smířila. U jemných vlasů mega objem žádnými přípravky prostě nevytvoříš, pokud ano, tak efekt bude tak max. na hodinu. Znám to a to jsem mohla investovat stovky a stovky korun do lepších, "inovativnějších" přípravků. Pokud chceš u svých vlasů velký objem, nezbývá ti asi nic jiného než každý den s tunou laku vlasy nesmyslně tupírovat až do nebes, čímž si je však později ještě ztenčíš a úplně doděláš. Rozmyslela bych si to. Já jsem se naučila své vlasy milovat, sice si je myji každý den, aby zůstali nadýchané, ale mám je ráda proto, že jsou nádherně hebké a lesklé. A i když jsou jemné, jsou nezničitelné (genetika).

arrow
profile_image
jitulka88
od 18. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám hodně jemné vlasy a na objem mi pomáhá nedávno zakoupený šampon od značky Vichy dercos neogenic sice je teda dražší ale na objem mi pomáhá asi ze všech prostředků nejvíc a je bez parabenů atd.

arrow
profile_image
pavlinapodubecka
od 9. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na objem je super pěna Azalea T.Q.? Zkoušela jsi? Dodá vlasům extra objem. Ale hlavní výhodou je to, že ten objem a tvar drží i několik dní. Když použiji tužidlo, tak za-chvíli vlasy spadnou, ale po téhle pěny drží a drží.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené