arrow
profile_image
sarinkakamo
od 16. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, koukala jsem na stránku Parfums.cz .. Narazila jsem na tento makeup od Nars http://www.parfums.cz/nars/make-up-tekuty-make-up- pro-rozjasneni-pleti/#variants
Ta cena mi přijde celkem podezřelá, jelikož normální stojí makeupy od Nars dvakrát tolik... Máte nějaké zkušenosti?

arrow
profile_image
maryan
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nedávno jsem na Parfums koupila parfém byl o hodně levnější než v běžné parfumerii asi o 1000,- a když dorazil tak jsem byla velmi naštvaná,protože voněl uplně jinak. Nakonec jsem si ho koupila v Sephoře sice dražší,ale original. Na Parfums nikdy víe.

Taky jsem u nich koupila parfém, který voněl jinak. Reklamovala jsem to a uznali mi to, vrátili mi peníze, ale jen poměrnou část. Prej jsem ho používala, tak mi celou sumu nevrátí... To sice chápu, ale bez používání bych nepoznala, že voní jinak, ale to je jedno... Podstatný je, že mi to vlastně odkývali, že voní jinak. Takže těžko říct, jestli makeupy budou originál, ale shodou okolností jsem v týdnu viděla tuto stránku a tím pádem bych těm makeupům s takovou cenou nevěřila. Asi už by mi to nestálo za to se s nimi pak dohadovat. Jestli ten makeup normálně kupuješ, tak si prostě počkej na nějakou akci v Sephoře a kup to se slevou u nich...

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je zajímavé, že se pořád někde objevují diskuze hanící Parfums.cz a jiné známé internetové obchody kvůli padělkům, musím se tomu zasmát ... stačí pár takových příspevků, většinou na pochybných stránkách a fórech a masová hysterie je na světě, že? Zajímalo by mne, kdo tyto akce sponzoruje ... v Sephoře už se mi také stalo, že parfém voněl, nebo spíše neuvěřitelně smrděl a s originálem neměl vůbec nic společného, navíc se mi parfém ze Sephory za 3.500,- brzy zkazil, prý je to tím, že se mají parfémy skladovat ve tmě a ne vystavené na světle jako v Sephoře. Ceny v Sephoře jsou nehorázné a na internetu jsou samozřejmě mnohem levnější a v zahraničí také, ale to neznamená, že se jedná o padělky (e-shop má podstatně nižší náklady než normální kamenný obchod). Padělků je všude na internetu spousta (hlavně na ebay), ale ve vyhlášených českých eshopech bych se jich nebála, záruku vrácení peněz máte. Já si z eshopů (alza, elnino, parfums ...) také objednávám luxusní kosmetiku i parfémy a padělek mi nikdy nepřišel (okamžitě bych ho poznala) a hezky jsem ušetřila, v Sephoře se nakupuje draze i se slevou.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také si myslím, že by jim to nestálo za to, kazit si reputaci. Parfémy jsou u nás hodně předražené, v zahraničí nakoupíš mnohem levněji. Takže usuzovat z nižší ceny nemůžeš

S Parfums.cz mám taky špatné zkušenosti (asi 4). Parfemy voněly jinak, kosmetika Avene byla taky míń kvalitní než koupená v lékárně, šampon na vlasy taky nějakej divnej.

Už tam nic nekoupím. Řekla bych, že jsou to starší věci, ne fejky. Možná špatně skladované. To Avene bylo z polskou samolepkou. Takže se předtím prodával bůhvíkde v Polsku.

arrow
profile_image
Nefer
od 15. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja mám s parfums.sk tiež niekoľko zlých skúseností. Na letisku sa mi veľmi zapáčil Nina Ricci parfém, ktorý na mne voňal aj po dlhom lete. No parfém z parfums po pol hodinke nie je absolútne cítiť. Kúpila som aj Montale z parfums a ten bol od originálu tak vzdialený, že som ho reklamovala a vrátili mi plnú cenu aj keď som ho pár dní používala...

Cituji Starry_girl: navíc se mi parfém ze Sephory za 3.500,- brzy zkazil, prý je to tím, že se mají parfémy skladovat ve tmě a ne vystavené na světle jako v Sephoře.

Ano, to je pravda. Já osobně třeba parfémy kupuju v Marionnaud, protože tam nemají ty poblblé zářivky, které těm parfémům vůbec neprospívají. A když už náhodou kupuju něco v Sephoře (protože danou vůni jinde nemají), tak je vždy poprosím, ať mi donesou ze skladu a nebo vytáhnou ze šuplíku. A hotovo. Ano, je to pro ně práce "navíc", ale když už do toho vrážím tolik peněz, tak prostě nechci, aby se to zkazilo. Takové diskuze jsou od toho, aby si lidi mezi sebou řekli, s čím se setkali, nechápu, proč by to někdo měl sponzorovat. Navíc dotyčná se ptala přímo na tento eshop, tak lidi odpovídají...To stejný by se dělo, kdyby se zeptala na jiný... Buď by ji lidi podpořili v nákupu a nebo by řekli, to stejné co teď, že to moc nedoporučují. Asi tak. Dost možná to ani nejsou vyloženě fake produkty, ale jsou to produkty určené na jiný trh, kde se musí prodávat s nižší cenou, a proto mají i jiné složení a taky, například, polsky psané obaly přelepené štítky s českým popisem.... Třeba hřeben nebo toaletní kabelku bych si tam klidně koupila. A taky prodávají některé značky, u kterých se to dá ověřit, resp. je možné zkontaktovat zastoupení značky a na přímo se jich zeptat, zda do tohoto eshopu své produkty dodávají přímo oni nebo jak to vidí.

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Naposledy jsem byla v šoku v Sephoře z parfému J'ose Eisenberg - J'ose, který bohužel jinde neprodávají a ani jsem ho neviděla prodávat na internetu, vzorek voněl (nebo spíš neuvěřitelně smrděl) úplně, ale úplně jinak, než parfém, který mám doma a zkažený nebyl, vůně byla hodně silná a intenzivní. Říkala jsem si, že snad není možné, aby se složení parfému najednou změnilo, aby prostě voněl jinak ... ale v jiné Sephoře ten tester voněl správně, tak jak vonět má. Takže i v Sephoře se stane, že parfém voní z nějakého důvodu úplně jinak, ale o originalitě snad nikdo z nás pochybovat nebude.

Se starými výrobky by se v eshopu člověk také neměl setkat, protože doba spotřeby u kosmetiky se dnes počítá až od otevření výrobku.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud je to jen trochu možné, doma i v zahraničí nakupuji v kamenném obchodě - pokud to není možné, tak na douglas.cz nebo krasa.cz - pravda, tam zas nemají vše. Nebo na Jahodě - koukám, že tam bys NARS MU pořídila za 1091.- Kč a to ještě v akci, takže kupovat něco za pět stovek a pak si doma lámat hlavu, cože jsem to vlastně koupila a kterému šmejdovi jsem dala vydělat, by se mi opravdu nechtělo.

arrow
profile_image
mmenie
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Starry_girl: Se starými výrobky by se v eshopu člověk také neměl setkat, protože doba spotřeby u kosmetiky se dnes počítá až od otevření výrobku

Ono pokud se to někde válí třeba pět let i neotevřený, tak to určitě nebude stejný, jako čerstvý.

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jahoda už dávno není co bývala, je strašně, ale strašně předražená, plno věcí mají dráž než v Sephoře, kolikrát valím oči, jaké ceny tam teď mají a když dají velké slevy, tak to teprve mají za ceny obvyklé, levně se tam dalo nakupovat pár let zpátky. Většinou se musí platit poštové, které se dříve neplatilo a pošta všechny balíky z jahody odchytává a proclívá, nechci jim platit za celní služby a lítat kvůli balíčku na celní poštu se mi také nechce a platit dalších 20% DPH také nehodlám. S tím DPH je to však zajímavé, protože balíky mají razítka švédské pošty a přesto ty špíny nenechavý chtějí platit DPH, že prý země původu je mimo EU (jak by to chtěli dokázat u soudu, to fakt nevím, můj problém přeci není, že to prodejce při vstupu zboží do EU neproclil). V podmínkách jahoda má, že celní poplatky může vrátit, jednou mi je bez problému vrátili, podruhé už mi nedali nic.

Výjimečně se tam dá něco pořídit ve slevě, ale nesmí to přesahovat hodnotu 22 euro a musí být zrovna poštovné zdarma ...

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Starry_girl: Na celnici mne tedy ještě nehnali nikdy, vždy jsem zaplatila normálně na poště při přebrání. Jo, máš pravdu, že tam bůhvíjak levněji není, ale kolikrát to, co chci neseženu jinde ( třeba parfém od Tom Ford, L´Artisan, ...). A jo, taky se mi stalo, že jsem tam koupila parfém, který voněl trochu jinak, než vzorek předtím.
Tam ani nejde o to, kde je co drahé, ale o to, jestli může přímo NARS e-shop prodávat něco v přepočtu za tisícovku, +- stejně taková cena je i všude jinde, akorát zrovna jeden mírně podezřelý e-shop v ČR nasadí polovinu. Pak jsou z toho akorát špatné recenze typu "nefunguje to", jako v případě zubních proužků Crest, které si polovina uživatelek pokoupila za pusu od jakéhosi podvodníka z aukra, nebo odkud, který se hájil "množstevní slevou". Vysoká cena bohužel není zárukou, že bude vše super - ale očekávání, že mi někdo ze samé dobročinnosti prodá drahé za levno jen přiživuje různé podvodníky. Buď si koupím značku a respektuji její běžnou cenu, nebo si koupím levnější značku.
To je samozřejmě můj názor, nikdo s ním nemusí souhlasit.

arrow
profile_image
bako
od 4. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Poslala jsem odkaz na tuto diskuzi na Parfums.cz proto, že to jen potvrzuje to, co slyším všude at se vyjádří.. Podle rekce jedné z výše uvedených slečen předpokládám, že to není náhoda tak asi tak...Reaguji na dadabus: Reaguji na mmenie: Reaguji na Nefer: atd...

arrow
profile_image
NoFear
od 22. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zrovna jsem se o tom včera bavila s kámoškou, že se mi zdá, že moje D&G light blue z parfums hned přestane vonět a že přemýšlím, jestli je to fejk... Dřív mi stačilo trochu a voněla jsem celý den a kolegové si to chválili, když jsem prošla kolem..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené